Lufthold 2. runde 2016-17 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Ølstykke Skytteforening VS1 189.000 189.000 Hovedskydning
62442 Arne Pedersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening VS2 186.000 186.000 Hovedskydning
63955 Gitte Thomsen Ølstykke Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
62169 Steen Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
64304 Ingelise Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
101188 Nicolai Hougesen Ølstykke Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
113650 André Hougesen Ølstykke Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
106884 Sebastian Nielsen Ølstykke Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
113749 Ulrikke Marie Furland Jørlunde Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ2 198.000 198.000 Hovedskydning
91295 Kewin Nissen Jørlunde Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
109134 Ernst Rosenwagner Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening VS3 180.000 180.000 Hovedskydning
121388 Christian Ansbjerg Værløse Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
120517 Bjørn Raaby Værløse Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
63279 Sara Brix Sivertsen Ølstykke Skytteforening US2 185.000 185.000 Hovedskydning
105677 Marina Bjørnestad Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
106129 Stephanie Worm Bjørnestad Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
121916 Morten Wulff Harslund Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
126421 Magnus Laustsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
116643 Søren Terp Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 192.000 192.000 Hovedskydning
80900 Kim Nørager Bay Ølstykke Skytteforening VS2 185.000 185.000 Hovedskydning
61795 Peter Hørdum Jæger Ølstykke Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
61802 Peder Pilgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
61833 Mathias Rosengaard Sørensen Ølstykke Skytteforening UÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
103961 Victor Nielsen Ølstykke Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
94172 Ida Olsen Jørlunde Skytteforening US2 162.000 162.000 Hovedskydning
61820 Natasja Emilie Buchholdt Ølstykke Skytteforening US1 199.000 199.000 Hovedskydning
101366 Jannik Holmer Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
98509 Michael Linde Bentzen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
92962 Kristoffer Paulin Petersen Jørlunde Skytteforening US2 168.000 168.000 Hovedskydning
98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
106324 Emilie Kähler Hjenner Jørlunde Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
113745 Cordelie Kähler Hjenner Jørlunde Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
113750 Victoria Sommer Binder Jørlunde Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
119048 Noah Dali Rasmussen Jørlunde Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
119053 Victoria Holst Jørlunde Skytteforening BK2 185.000 185.000 Hovedskydning
121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
111942 Kasper Hansen Værløse Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
125305 Camilla Pettersson Jørlunde Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
116613 Oliver Dall Hansen Ølstykke Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
63963 Mick Klitsgaard Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 UÅ2 198.000 198.000 Hovedskydning
124369 Laura Bentien Ølstykke Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
118784 Magnus Præstegaard Værløse Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
126280 Nanna Bentien Ølstykke Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
62319 Jens Erik Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
96316 Michala Worm Bjørnestad Frederikssund Skytteforening, IF1864 UÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
105675 Victor Milter Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
124277 Asbjørn Bjerregaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
126523 Phillip Weiglin Clausen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
127008 Annika Toft Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
116644 Nelly Terp Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ2 190.000 190.000 Hovedskydning
118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 199.000 199.000 Hovedskydning

Til toppen