Puljeskydning pistol Cal. 22 og Luftpistol A omg. (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
52929 Jakob Nielsen Otterup Skytteforening V1H4 246.000 246.000 Hovedskydning
51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds V1H3 259.000 259.000 Hovedskydning
115590 Michael Hansen Lunde Sg&I V2H2 227.000 227.000 Mesterskab
115590 Michael Hansen Lunde Sg&I V2H2 226.000 226.000 Hovedskydning
45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening V1H4 214.000 214.000 Hovedskydning
44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds V1H3 255.000 255.000 Hovedskydning
110912 Bjørn Madsen Bullerup Skyttekreds V1H4 229.000 229.000 Hovedskydning
50528 Brian Madsen Særslev Skytteforening V1H1 287.000 287.000 Hovedskydning
96301 Kristian Larsen Særslev Skytteforening V1H2 271.000 271.000 Hovedskydning
45312 Peder Bendix Didriksen Lunde Sg&I V1H2 265.000 265.000 Hovedskydning
46305 Rasmus Milling Varmdal Lunde Sg&I V1H1 276.000 276.000 Hovedskydning
46305 Rasmus Milling Varmdal Lunde Sg&I V1H1 276.000 276.000 Mesterskab
50309 Andreas Kristensen Særslev Skytteforening V1H1 281.000 281.000 Hovedskydning
114851 Martin Ladov Krarup/Espe Skydning V2H1 254.000 254.000 Hovedskydning
125320 Ole Madsen Krarup/Espe Skydning V2H2 253.000 253.000 Hovedskydning
124324 Bjørn Reinhold Rudbech Nyborg Skytteforening V1H3 246.000 246.000 Hovedskydning
49975 Bente Sørensen Paarup Skytteforening V1H2 279.000 279.000 Hovedskydning
50991 Jens Peder Jensen Bullerup Skyttekreds S2H2 250.000 250.000 Hovedskydning
86212 Jørgen Uldal Hansen Bullerup Skyttekreds V1H4 233.000 233.000 Hovedskydning
102887 Christina Van Elzelingen Særslev Skytteforening U1H 229.000 229.000 Hovedskydning
49869 Claus Bisgaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening V1H4 245.000 245.000 Hovedskydning
49907 Max Kristensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening V1H2 276.000 276.000 Hovedskydning
48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V1H2 265.000 265.000 Hovedskydning
122680 Ulla Larsen Bullerup Skyttekreds V1H4 230.000 230.000 Hovedskydning
127374 Jeff Heimann Paarup Skytteforening V1H4 233.000 233.000 Hovedskydning
50011 Søren Møller Otterup Skytteforening V1H4 239.000 239.000 Hovedskydning
51010 Egon Nielsen Bullerup Skyttekreds V1H3 272.000 272.000 Hovedskydning
50251 Erland Pedersen Otterup Skytteforening V1H4 249.000 249.000 Hovedskydning
48109 Kim Carstensen Lunde Sg&I V1H2 271.000 271.000 Hovedskydning
95233 Simone Thistrup Larsen Særslev Skytteforening U1H 257.000 257.000 Hovedskydning
97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I S2H2 237.000 237.000 Mesterskab
97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I S2H2 223.000 223.000 Hovedskydning
52090 Søren Olsen Bullerup Skyttekreds V1H3 249.000 249.000 Hovedskydning
47915 Troels Andersen Faaborg Skytteforening V1H2 281.000 281.000 Hovedskydning
48179 Jan Pedersen Faaborg Skytteforening V1H2 269.000 269.000 Hovedskydning
50943 Michael Kragebær Bullerup Skyttekreds V1H3 251.000 251.000 Hovedskydning
84568 Thomas Madsen Bullerup Skyttekreds V1H2 261.000 261.000 Hovedskydning
111850 Claus Rasmussen Nyborg Skytteforening V2H1 262.000 262.000 Hovedskydning
46446 Morten Gottwald Lunde Sg&I V1H1 273.000 273.000 Hovedskydning
99386 Claus Ole Rasmussen Rudkøbing Skyttekreds V2H2 252.000 252.000 Hovedskydning
127750 Harald Peder Pedersen Nyborg Skytteforening V2H2 221.000 221.000 Hovedskydning
49653 Flemming Hansen Særslev Skytteforening V1H1 288.000 288.000 Hovedskydning
50210 Jan Hansen Særslev Skytteforening V1H2 257.000 257.000 Hovedskydning
105320 Daniel Broxgaard Nyborg Skytteforening V2H2 245.000 245.000 Hovedskydning
119190 Mogens Volgt Juhl Krarup/Espe Skydning V2H2 240.000 240.000 Hovedskydning
46711 Kim Hjortholm Sødinge Skytteforening V2H1 257.000 257.000 Hovedskydning
46754 Jan Olsen Sødinge Skytteforening V2H2 233.000 233.000 Hovedskydning
51502 Arne Phillip Lumby Skytteforening V1H3 248.000 248.000 Hovedskydning
47752 Michael Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V2H1 281.000 281.000 Hovedskydning
51293 Rune Stengaard Lumby Skytteforening S2H2 262.000 262.000 Hovedskydning
52144 Kenneth Nielsen Bullerup Skyttekreds V1H2 281.000 281.000 Hovedskydning
49930 Hans Henrik Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening V1H1 270.000 270.000 Hovedskydning
50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening V1H3 248.000 248.000 Hovedskydning
124829 Houshmand Dehghani Faaborg Skytteforening V1H4 235.000 235.000 Hovedskydning
52132 Kurt Kruse Bullerup Skyttekreds V1H4 247.000 247.000 Hovedskydning
122883 Henrik B. Hansen Paarup Skytteforening V1H4 273.000 273.000 Hovedskydning
113889 Peter Skovlund Paarup Skytteforening V1H4 186.000 186.000 Hovedskydning
51420 Jens Bøhm Lumby Skytteforening V1H2 262.000 262.000 Hovedskydning
46007 Henrik Carlsen Nyborg Skytteforening V1H4 233.000 233.000 Hovedskydning
99764 Hans Ove Rasmussen Faaborg Skytteforening S2H2 267.000 267.000 Hovedskydning
23357 Tania Varmdahl Lunde Sg&I U1H 219.000 219.000 Hovedskydning
99643 Rene Pedersen Paarup Skytteforening V1H2 264.000 264.000 Hovedskydning
121881 Peter Søgaard Bullerup Skyttekreds V1H2 270.000 270.000 Hovedskydning
50437 Kent Grantoft Madsen Særslev Skytteforening V1H2 266.000 266.000 Hovedskydning
46268 Jörn Jacobi Lunde Sg&I V1H4 271.000 271.000 Hovedskydning
49981 Jan Hansen Otterup Skytteforening V1H2 265.000 265.000 Hovedskydning
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I V1H2 265.000 265.000 Hovedskydning
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I V1H2 269.000 269.000 Mesterskab
81626 Karina Vever Krarup/Espe Skydning V2H2 277.000 277.000 Hovedskydning
44812 Hanne Kathrine Jensen Rudkøbing Skyttekreds V1H2 269.000 269.000 Hovedskydning
46018 Hans Lindenborg Nyborg Skytteforening V1H4 208.000 208.000 Hovedskydning
46354 Jonas Foged Pedersen Lunde Sg&I U1H 275.000 275.000 Hovedskydning
46354 Jonas Foged Pedersen Lunde Sg&I U1H 263.000 263.000 Mesterskab
52518 Per Hübsmann Hansen Paarup Skytteforening V1H4 235.000 235.000 Hovedskydning
45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I S2H2 250.000 250.000 Hovedskydning
47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I S2H1 255.000 255.000 Hovedskydning
47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I S2H1 261.000 261.000 Mesterskab
86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I V1H3 263.000 263.000 Hovedskydning
44838 Carl-Erik Sander Rudkøbing Skyttekreds V1H3 270.000 270.000 Hovedskydning
97424 Per Jensen Sødinge Skytteforening V2H1 257.000 257.000 Hovedskydning
108284 Alex Langfred Paarup Skytteforening V1H3 263.000 263.000 Hovedskydning
115026 Nicholai Bjerke Jensen Lumby Skytteforening U1H 241.000 241.000 Hovedskydning
122326 Tom Lillelund Hasselbalch Nyborg Skytteforening V1H4 211.000 211.000 Hovedskydning
46793 Erik Hjortholm Sødinge Skytteforening V2H1 255.000 255.000 Hovedskydning
125902 Nancy Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V2H1 264.000 264.000 Hovedskydning
109965 Thea Hansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V2H1 256.000 256.000 Hovedskydning
127373 Lau Danielsen Paarup Skytteforening V1H4 226.000 226.000 Hovedskydning

Til toppen