Puljeskydning Pistol cal. 22 og Luftpistol B omg. (Luftpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening V1H3 222.000 222.000 Hovedskydning
46268 Jörn Jacobi Lunde Sg&I V1H2 274.000 274.000 Hovedskydning
46268 Jörn Jacobi Lunde Sg&I V1H2 260.000 260.000 Mesterskab
50528 Brian Madsen Særslev Skytteforening V1H1 286.000 286.000 Hovedskydning
50437 Kent Grantoft Madsen Særslev Skytteforening V1H1 277.000 277.000 Hovedskydning
107204 Sebastian Faber Vissenbjerg Skytteforening V1H1 287.000 287.000 Hovedskydning
50210 Jan Hansen Særslev Skytteforening V1H2 281.000 281.000 Hovedskydning
48432 Frank Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening V1H3 227.000 227.000 Hovedskydning
108726 Louise Rasmussen Herrested Skytteforening U1H 276.000 276.000 Hovedskydning
50943 Michael Kragebær Bullerup Skyttekreds V1H3 263.000 263.000 Hovedskydning
51823 Benny Jensen Vissenbjerg Skytteforening V1H1 285.000 285.000 Hovedskydning
45720 Signe Johannesen Herrested Skytteforening U1H 263.000 263.000 Hovedskydning
49653 Flemming Hansen Særslev Skytteforening V1H1 290.000 290.000 Hovedskydning
105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening V1H3 270.000 270.000 Hovedskydning
105034 Mikkel Henriksen Nyborg Skytteforening U1H 232.000 232.000 Hovedskydning
49930 Hans Henrik Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening V1H1 282.000 282.000 Hovedskydning
50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening V1H3 265.000 265.000 Hovedskydning
120351 Kirsten Højsgård Hansen Lunde Sg&I V2H 246.000 246.000 Hovedskydning
49907 Max Kristensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening V1H2 271.000 271.000 Hovedskydning
50309 Andreas Kristensen Særslev Skytteforening V1H1 275.000 275.000 Hovedskydning
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I V1H2 268.000 268.000 Hovedskydning
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I V1H2 266.000 266.000 Mesterskab
107969 Mette Larsen Nyborg Skytteforening U2H 240.000 240.000 Hovedskydning
93505 Helle Christoffersen Vissenbjerg Skytteforening V1H3 268.000 268.000 Hovedskydning
45123 Klaus Elian Lunde Sg&I V1H2 265.000 265.000 Hovedskydning
119172 Anton Degn Herrested Skytteforening BK 275.000 275.000 Hovedskydning
46018 Hans Lindenborg Nyborg Skytteforening V1H3 225.000 225.000 Hovedskydning
48109 Kim Carstensen Lunde Sg&I V1H2 264.000 264.000 Mesterskab
48109 Kim Carstensen Lunde Sg&I V1H2 275.000 275.000 Hovedskydning
121881 Peter Søgaard Bullerup Skyttekreds V1H2 274.000 274.000 Hovedskydning
102887 Christina Van Elzelingen Særslev Skytteforening U1H 272.000 272.000 Hovedskydning
45812 Bjerne Schneider Johannesen Herrested Skytteforening V1H3 255.000 255.000 Hovedskydning
95233 Simone Thistrup Larsen Særslev Skytteforening U1H 270.000 270.000 Hovedskydning
52144 Kenneth Nielsen Bullerup Skyttekreds V1H2 269.000 269.000 Hovedskydning
96301 Kristian Larsen Særslev Skytteforening V1H2 266.000 266.000 Hovedskydning
110912 Bjørn Madsen Bullerup Skyttekreds V1H3 271.000 271.000 Hovedskydning

Til toppen