Landsdelsskydning 15m 2017 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
92672 Lonnie Hirtz Nielsen Ølgod Skytteforening VÅ2 199.000 199.000 Mesterskab
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening US1 190.000 190.000 Mesterskab
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening US1 192.000 192.000 Hovedskydning
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Mesterskab
108690 Hanna Juhl Ribe Skyttekreds BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
108690 Hanna Juhl Ribe Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Mesterskab
118626 Sascha Kampmann Ølgod Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
118626 Sascha Kampmann Ølgod Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening BK1 194.000 194.000 Mesterskab
112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Mesterskab
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 199.000 199.000 Mesterskab
110320 Heidi Henningsen Alslev Skytteforening VÅ2 198.000 198.000 Mesterskab
124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds BK3 193.000 193.000 Mesterskab
124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
110320 Heidi Henningsen Alslev Skytteforening VÅ2 198.000 198.000 Hovedskydning
40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Marineforenings Skyttelav SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds VS1 199.000 199.000 Hovedskydning
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds VS1 198.000 198.000 Mesterskab
116861 Mads Repenning Jensen Helle Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
116861 Mads Repenning Jensen Helle Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Marineforenings Skyttelav SE1 197.000 197.000 Mesterskab
117254 Sofie Rose Svendsen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds J1 198.000 198.000 Mesterskab
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds J1 200.000 200.000 Hovedskydning
98104 Sofus Løbner Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Mesterskab
98104 Sofus Løbner Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
117254 Sofie Rose Svendsen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Mesterskab
104858 Esben Damkjær Sørensen Gørding-Vejrup Skyttekreds J1 198.000 198.000 Mesterskab
39806 Katrine Q Bondesen Ribe Skyttekreds UÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
39806 Katrine Q Bondesen Ribe Skyttekreds UÅ1 199.000 199.000 Mesterskab
104858 Esben Damkjær Sørensen Gørding-Vejrup Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
92672 Lonnie Hirtz Nielsen Ølgod Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
123138 Perle Mikkelsen Ølgod Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
123138 Perle Mikkelsen Ølgod Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds VS2 186.000 186.000 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds VS2 186.000 186.000 Mesterskab
115163 Anne Munk Hansen Alslev Skytteforening UÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
115163 Anne Munk Hansen Alslev Skytteforening UÅ2 195.000 195.000 Mesterskab
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds VÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
97253 Jakob Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
97253 Jakob Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds J2 198.000 198.000 Mesterskab
113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening VÅ2 197.000 197.000 Mesterskab
113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening J2 200.000 200.000 Mesterskab
116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
99266 Magnus Christensen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Mesterskab
99266 Magnus Christensen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
112897 Simon Jæger Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Mesterskab
112897 Simon Jæger Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening US1 195.000 195.000 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening US1 194.000 194.000 Mesterskab
117070 Signe Wobeser Nielsen Helle Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
117070 Signe Wobeser Nielsen Helle Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
39996 Tobias Kristensen Gørding-Vejrup Skyttekreds UÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
126607 Chris Brinch Østergaard Esbjerg Skyttekreds VÅ2 198.000 198.000 Hovedskydning
126607 Chris Brinch Østergaard Esbjerg Skyttekreds VÅ2 195.000 195.000 Mesterskab
39996 Tobias Kristensen Gørding-Vejrup Skyttekreds UÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds UÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds UÅ1 195.000 195.000 Mesterskab

Til toppen