Hyggeturnering Østjylland 2. runde (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
22761 Sonja Jensen Lyngby Skyttekreds SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
25215 Sonja Bissø Samsø Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
18472 Bjarne Schou Nielsen Randers Skyttekreds SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
118634 Torben Rechnitzer Eriksen VBF's Skyttelaug Hinnerup VÅ3 189.000 189.000 Hovedskydning
SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
24825 Jane Sønnichsen VBF's Skyttelaug Hinnerup VS1 190.000 190.000 Hovedskydning
25354 Claus P V Jensen Samsø Skytteforening VS2 184.000 184.000 Hovedskydning
17344 Maja Hansen Randers Skyttekreds SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
23260 Morten Wulff Pedersen Århus Riffelskytte klub VS2 184.000 184.000 Hovedskydning
76346 Karsten Hare Skanderborg-Stilling Skytteforening SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
116845 Lars Ifversen Skanderborg-Stilling Skytteforening VÅ3 194.000 194.000 Hovedskydning
23823 Carl Evald Poulsen Balle skytteforening SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
111784 Lars Gammelgaard Balle skytteforening VÅ3 190.000 190.000 Hovedskydning
17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds VÅ3 194.000 194.000 Hovedskydning
17704 Stig Lykke Andreasen Randers Skyttekreds VÅ2 183.000 183.000 Hovedskydning
17817 Per Nielsen Hviid Randers Skyttekreds SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
18041 Lene Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
18356 Erling B Jacobsen Randers Skyttekreds SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
18464 Brian Kristensen Randers Skyttekreds VÅ3 184.000 184.000 Hovedskydning
98798 Kirsten Hvid Hansen Randers Skyttekreds SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
108160 Stefan Hvam Randers Skyttekreds VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
125036 Casper Olesen Randers Skyttekreds BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
103872 Benjamin Nielsen Samsø Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
22748 Wolfgang Jensen Lyngby Skyttekreds SE3 181.000 181.000 Hovedskydning
102108 Julie Olsen Lyngby Skyttekreds J2 199.000 199.000 Hovedskydning
106155 Peter Kaysen Lyngby Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
113292 Maja K Christensen Lyngby Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
123049 Lucas Jensen Lyngby Skyttekreds J2 188.000 188.000 Hovedskydning
25407 Svend Åge Sørensen Odder Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
25495 Lynge Jensen Odder Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
25636 Chresten Laursen Odder Skytteforening SE3 193.000 193.000 Hovedskydning
103588 Mikael Baden Sørensen Odder Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
25141 Jens Chr. Hansen VBF Skyttelaug/Århus SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
25243 Niels Jørn Johansen Samsø Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
25334 Henrik Berthelsen Samsø Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
90277 Gitte Holm Samsø Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
106572 Mikael Holm Samsø Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
109469 Linda Ørum Samsø Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
116322 Jens Peter Olsen Samsø Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
116951 Preben Andersen Samsø Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
120058 Pernille Christiansen Samsø Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
120059 karsten Christiansen Samsø Skytteforening VÅ2 188.000 188.000 Hovedskydning
21658 Kaj Kristensen Skanderborg-Stilling Skytteforening SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
21717 Flemming Harbo Skanderborg-Stilling Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
81543 Bendt Pedersen Skanderborg-Stilling Skytteforening SE2 184.000 184.000 Hovedskydning
107020 Lene Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
125419 Markus Højegaard Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
18164 Jørgen Overgaard Randers Skyttekreds SE3 193.000 193.000 Hovedskydning
126770 Dennis Christiansen Randers Skyttekreds VÅ3 198.000 198.000 Hovedskydning
127125 Jamie Køller Vejrum Randers Skyttekreds BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
126785 Mads Fravsbøl Århus Riffelskytte klub BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
126906 Anton Sejersen Lyngby Skyttekreds BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
127473 Tjalfe Nygaard Grønhøj Lyngby Skyttekreds BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
126454 Nora Gregersen Samsø Skytteforening BK4 197.000 197.000 Hovedskydning
127945 Patricia Jørgensen Samsø Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
115516 Mathias Kjærgaard Larsen VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 189.000 189.000 Hovedskydning
119875 Rasmus Vestergaard VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 189.000 189.000 Hovedskydning
120783 Svante Irskov Århus Riffelskytte klub BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
125646 Elias Holm Skanderborg-Stilling Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
125858 Kim Daugaard Skanderborg-Stilling Skytteforening VÅ3 194.000 194.000 Hovedskydning
126390 Bent Langballe Skanderborg-Stilling Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
25312 John Sander Petersen Samsø Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
127475 Martha Møller Ebeltoft Skytteforening UÅ2 181.000 181.000 Hovedskydning
114998 Frederik Jønsson Samsø Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening VS2 189.000 189.000 Hovedskydning
127478 Jørgen Johansen Ebeltoft Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
25213 Stine Jensen Samsø Skytteforening US2 180.000 180.000 Hovedskydning
99690 Lasse T Andersen Samsø Skytteforening VS2 189.000 189.000 Hovedskydning
115622 Kenneth Skovbjerg Blomgren Skanderborg-Stilling Skytteforening VÅ3 182.000 182.000 Hovedskydning
106586 Knud Johansen Skanderborg-Stilling Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
17359 Finn Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
25894 Jørgen Byskov Århus Riffelskytte klub SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
114052 Thomas Høgh Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
116844 Gustav Ifversen Skanderborg-Stilling Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
123993 Nicolai Prang VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
111785 Lars Holm Jensen Balle skytteforening SE3 181.000 181.000 Hovedskydning
111786 Sigurd Gammelgaard Balle skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
17639 Ulla Chemnitz Lyngå Randers Skyttekreds VÅ2 185.000 185.000 Hovedskydning
18053 Leif Jensen Randers Skyttekreds SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
106021 Peter Daal Hansen Randers Skyttekreds VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
84764 Flemming Lohse Århus Riffelskytte klub SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
89824 Per Sørensen Århus Riffelskytte klub SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
124000 Magnus L Ljungmann Århus Riffelskytte klub BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
23000 Lars Frederiksen Lyngby Skyttekreds VÅ2 191.000 191.000 Hovedskydning
116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
25436 Per Hansen Odder Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
95887 John Dyhr Kristensen Odder Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
23215 Erling Bech VBF Skyttelaug/Århus SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
24588 Bjarne Hembo VBF Skyttelaug/Århus SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
89821 Sander Olof Frandsen VBF Skyttelaug/Århus SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
103376 Carl Peter Mortensen Samsø Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
120863 Vitus Hanevold Samsø Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
123743 Oda Nielsen Samsø Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
21706 Hans Kurt Bach Skanderborg-Stilling Skytteforening SE3 194.000 194.000 Hovedskydning
21720 Erwin Thomsen Skanderborg-Stilling Skytteforening SE3 183.000 183.000 Hovedskydning
107026 Johan Salling Skanderborg-Stilling Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
111110 Benny Holst Skanderborg-Stilling Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
125423 Lars Svit Skanderborg-Stilling Skytteforening VÅ3 196.000 196.000 Hovedskydning
97156 Jonas Mølgaard Christensen Samsø Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
127106 Jimmi Glerup Outzen VBF's Skyttelaug Hinnerup FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
127107 Claus Thorup Hjulmand VBF's Skyttelaug Hinnerup FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
127476 Emma Kni Ebeltoft Skytteforening UÅ2 179.000 179.000 Hovedskydning
127479 Anton Dam Grangård Ebeltoft Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
126308 Lasse Hjerøe Århus Riffelskytte klub BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
127471 Per Marker Lyngby Skyttekreds VS3 188.000 188.000 Hovedskydning
127472 Pernille Pedersen Lyngby Skyttekreds VS3 185.000 185.000 Hovedskydning
99736 Alistair Beauttie Samsø Skytteforening VÅ3 191.000 191.000 Hovedskydning
126453 Hjalte Gregersen Samsø Skytteforening BK4 198.000 198.000 Hovedskydning
128057 Flemming Skytt Samsø Skytteforening VÅ3 192.000 192.000 Hovedskydning
128108 Simon Holm Samsø Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
122209 Tobias Hansen Skanderborg-Stilling Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
122210 Frede Boye Skanderborg-Stilling Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
122211 Victor Rasholt Skanderborg-Stilling Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
122213 Viktor Bjørnskov Skanderborg-Stilling Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
122792 Lukas Nolsøe Skanderborg-Stilling Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
123044 Yvonne Larsen Skanderborg-Stilling Skytteforening VÅ3 186.000 186.000 Hovedskydning
125420 Martin Daugaard Skanderborg-Stilling Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
125855 Michael Dall Skanderborg-Stilling Skytteforening VÅ3 192.000 192.000 Hovedskydning
127179 Jonathan Kjestrup Skanderborg-Stilling Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
25511 Lars-Ingemann Jensen Odder Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning

Til toppen