LDT 2. runde 2016-2017 Hjemmebane (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
127495 Emil Brasch Noppenau Karby Skyttekreds BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
115512 Kaj Dahlmoes Larsen Sæby og omegns skytteforening VÅ3 195.0 195.0 Hovedskydning
118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
112869 Kesse Tranum Løkken og Omegns Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
117286 Emmelie Carlsen Løkken og Omegns Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
121720 Jens Guldhammer Mikkelsen Sjørring Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
104299 Jacob Heise Nykøbing Mors Skyttekreds BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
127483 Mathilde Christensen Karby Skyttekreds BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
127487 Rasmus Odgaard Larsen Karby Skyttekreds BK4 177.0 177.0 Hovedskydning
127018 Malte Alsing Pedersen Nykøbing Mors Skyttekreds BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
124500 Kitija Harlinska Nykøbing Mors Skyttekreds BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
108063 Jonathan Kjeldsen Thorhauge Sjørring Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
112020 Emil Skaarup Nilsen Sjørring Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
127493 Anna Damsgaard Karby Skyttekreds BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
127491 Josefine Stelsig Karby Skyttekreds BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
127484 Mathilde Kristensen Karby Skyttekreds BK4 171.0 171.0 Hovedskydning
107982 Søren Christensen Sæby og omegns skytteforening VÅ2 185.0 185.0 Hovedskydning
125874 Alexander Gade Løkken og Omegns Skytteforening BK4 172.0 172.0 Hovedskydning
109339 Sofie Heise Nykøbing Mors Skyttekreds BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
127486 Jesper Odgaard Karby Skyttekreds BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
127019 Marcus Bæk Nykøbing Mors Skyttekreds BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
108488 Jonas Dahl Pedersen Sjørring Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
118000 Jesper Larsen Sjørring Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
118001 Henrik Larsen Sjørring Skytteforening VÅ2 190.0 190.0 Hovedskydning
120645 Gabriel Korsgaard Nykøbing Mors Skyttekreds BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
120646 Clara Korsgaard Nykøbing Mors Skyttekreds BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
126884 Carsten Munkholm Larsen Sæby og omegns skytteforening VÅ3 191.0 191.0 Hovedskydning
127494 Winni Frank Jensen Karby Skyttekreds BK4 181.0 181.0 Hovedskydning
123022 Ditlev Andresen Preuss Karby Skyttekreds BK2 185.0 185.0 Hovedskydning
112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds J2 196.0 196.0 Hovedskydning
110013 Casper Fabricius Karby Skyttekreds BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
122759 Ida B. K. Jensen Sjørring Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
122757 Johannes Bak Nielsen Sjørring Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
117287 Jonas Thomsen Løkken og Omegns Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
123147 Mia Næser Sæby og omegns skytteforening VÅ3 192.0 192.0 Hovedskydning
112683 Jesper Østergaard Karby Skyttekreds J2 194.0 194.0 Hovedskydning
127489 Osker Vestergaard Karby Skyttekreds BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
117189 Karl Guldhammer Sjørring Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning

Til toppen