LDT runde 3, børn, junior (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
108491 Mille Frederiksen Vilsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Bjergby SGI&U J1 200.0 200.0 Hovedskydning
122900 Mads Rømer Hjørring Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
124284 Emma Stæhr Madsen Løgstør Sportsskytteklub BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
113442 Lars Padfield Hjørring Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
108391 Sofie Jensen Bjergby SGI&U J2 185.0 185.0 Hovedskydning
108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
124162 Mikkel Sloth Dahl Vester Hassing Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
127669 Simon Risager Boddum-Ydby Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
98454 Rasmus Greth Sørensen Skytteforening Kimbrerne J2 190.0 190.0 Hovedskydning
101919 Lonnie Heby Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 J2 197.0 197.0 Hovedskydning
105787 Niklas Pedersen Aalborg Skyttekreds J2 186.0 186.0 Hovedskydning
122057 Markus Dam Sæby og omegns skytteforening J2 175.0 175.0 Hovedskydning
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
111232 Peter Christensen Nguyen Hjørring Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
118537 Morten Christian Pedersen Hjørring Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
122899 Oscar Alon Hjørring Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
126016 Christan Bang Christiansen Hjørring Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
121646 Magnus Dahl Nielsen Sindal Skyttekreds BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening BK4 197.0 197.0 Hovedskydning
126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening BK4 195.0 195.0 Hovedskydning
113368 Alex Rahr Maansen Løgstør Sportsskytteklub BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
123013 Julie Haahr Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
96845 Frederik H. Andersen Skytteforening Kimbrerne J2 198.0 198.0 Hovedskydning
98920 Frederik Rubæk Skytteforening Kimbrerne J1 196.0 196.0 Hovedskydning
115328 Christian Hvidbak Sørensen Skytteforening Kimbrerne J2 191.0 191.0 Hovedskydning
121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
121676 Axel Aaes Christensen Vodskov Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
123994 Anna Christine Dalgaard Vodskov Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds J2 200.0 200.0 Hovedskydning
119474 Sarah Frankfurth Aalborg Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
122615 Victor Gerner Nielsen Aalborg Skyttekreds BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
122267 Magnus Neist Frederikshavn Skyttekreds BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
126008 Mads Larsen Frederikshavn Skyttekreds BK4 175.0 175.0 Hovedskydning
126011 Malthe Burholt Frederikshavn Skyttekreds BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
106222 Marc Lund Jensen Boddum-Ydby Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
102579 Niels Kristian Christiansen Sjørring Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
122760 Maia Bloch Sjørring Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
93561 Mogens Kappel Boddum-Ydby Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
108405 Asker Hougs Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
110732 Emil Grud Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
118318 Magnus Spetzler Boddum-Ydby Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
123037 Rasmus Tved Overgaard Boddum-Ydby Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
113690 Kristian Toft Andersen Thisted Skyttekreds J2 191.0 191.0 Hovedskydning
125882 Mille Marie Frederiksen Sæby og omegns skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
117367 Maria Bygum Larsen Vadum Skytteforening af 1970 BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
124935 Chris Neumann Sæby og omegns skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
125883 Mathias Egeberg Sæby og omegns skytteforening BK4 178.0 178.0 Hovedskydning
126880 Cecilie Nielsen Sæby og omegns skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
126590 Martin Axelgaard Hjørring Skytteforening BK3 175.0 175.0 Hovedskydning
126597 Mathias Lunden Andersen Hjørring Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
127635 Sine Trærup Vilsted Skytteforening BK4 194.0 194.0 Hovedskydning
126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
127021 Ananya Nielsen Skytteforening Kimbrerne BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
127022 Alexander Larsen Skytteforening Kimbrerne BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
127132 Malthe Andersen Aalborg Skyttekreds BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
115469 Magnus Sørensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
123059 Esajas Hvorvarp Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
128307 Jamilla Silkjær Hjørring Skytteforening BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
117364 Lasse Koch Vadum Skytteforening af 1970 BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
113586 Christian Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
113699 Jakob Imer Vadum Skytteforening af 1970 J2 187.0 187.0 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
98051 Jonas Brix Kristensen Vester Hassing Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
103891 Simon Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
125885 Natazja Meyer Sæby og omegns skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
104375 Freja Pedersen Aalborg Skyttekreds J1 200.0 200.0 Hovedskydning
115864 Christian Kjeld Sæby og omegns skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
95631 Mathias Haugaard Mikkelsen Hjørring Skytteforening UÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
126017 Nicklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
119418 Janus Bergmann Kelin Sindal Skyttekreds BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening BK2 184.0 184.0 Hovedskydning
124266 Nikolaj Gatten Løgstør Sportsskytteklub BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
118658 Liva Møller Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
123014 Lucas Bech Jensen Vilsted Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
15629 Frederik Kristian Sørensen Ulsted Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
120622 Emil Rimer Ulsted Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
114684 Mads Lynge Vester Hassing Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
119628 Daniel Larsen Vester Hassing Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
119630 Kasper Rosenmeier Jensen Vester Hassing Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
119786 Lucas Hoff Derosche Vester Hassing Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
117040 Sebastian C. Bonde Vodskov Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds J2 196.0 196.0 Hovedskydning
126184 Fredrik Skov Hansen Aalborg Skyttekreds BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds J2 196.0 196.0 Hovedskydning
115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
123149 Victor Holm Thisted Skyttekreds BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
122758 Kristian Bloch Andersen Sjørring Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
124633 Christian Morais Sjørring Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
93650 Hjalte Morthorst Jensen Boddum-Ydby Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
97871 Peter Josefsen Boddum-Ydby Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
106376 Sixten Thomsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
108407 Lau Hougs Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
108411 Rune Hougs Jensen Boddum-Ydby Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
111532 Magnus Johansen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
113511 Amanda M. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
113531 Hanne L. Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
118319 Nicolaj Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
123034 Kasper Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
88272 Melissa Andreasen Østerild Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
108363 Anders Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
118917 Kasper Futterup Søndergaard Karby Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
86818 Simone T. Jensen Bjergby SGI&U J2 197.0 197.0 Hovedskydning
113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
115361 Caroline H. Madsen Thisted Skyttekreds J2 196.0 196.0 Hovedskydning
103315 Magnus Kristensen Vodskov Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
112587 Tobias Nørgaard Rossen Vadum Skytteforening af 1970 BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
122128 August Sand Vadum Skytteforening af 1970 BK3 170.0 170.0 Hovedskydning
125467 Kian Nedrud Vadum Skytteforening af 1970 J2 189.0 189.0 Hovedskydning
127033 Amanda Nielsen Vadum Skytteforening af 1970 BK4 195.0 195.0 Hovedskydning
125884 Kasper Serup Sæby og omegns skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
126881 Celina Freund Rasmussen Sæby og omegns skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
126591 Lasse Guldhammer Hjørring Skytteforening BK4 175.0 175.0 Hovedskydning
126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
128162 Katrine Petterson Vilsted Skytteforening BK4 196.0 196.0 Hovedskydning
127023 William Larsen Skytteforening Kimbrerne BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
127728 Isabella Tornvig Nielsen Aalborg Skyttekreds BK4 173.0 173.0 Hovedskydning
128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
126586 Christoffer Aggerholm Bjergby SGI&U J2 187.0 187.0 Hovedskydning
120620 Rasmus Mikkelsen Vilsted Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
122614 Jonas W. Pedersen Aalborg Skyttekreds BK2 196.0 196.0 Hovedskydning

Til toppen