Nordjysk mesterskab 15m riffel for ungdom 2017 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
118537 Morten Christian Pedersen Hjørring Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
118537 Morten Christian Pedersen Hjørring Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
122899 Oscar Alon Hjørring Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
122899 Oscar Alon Hjørring Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
126016 Christan Bang Christiansen Hjørring Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
126016 Christan Bang Christiansen Hjørring Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
117917 Jacob Nielsen Løgstør Sportsskytteklub J2 187.000 187.000 Hovedskydning
117917 Jacob Nielsen Løgstør Sportsskytteklub J2 187.000 187.000 Mesterskab
114557 Christine Langbak Poulsen Hobro Egnens Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
114557 Christine Langbak Poulsen Hobro Egnens Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
111232 Peter Christensen Nguyen Hjørring Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
111232 Peter Christensen Nguyen Hjørring Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
101919 Lonnie Heby Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 J2 196.000 196.000 Hovedskydning
98454 Rasmus Greth Sørensen Skytteforening Kimbrerne J2 194.000 194.000 Mesterskab
98454 Rasmus Greth Sørensen Skytteforening Kimbrerne J2 195.000 195.000 Hovedskydning
127669 Simon Risager Boddum-Ydby Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
127669 Simon Risager Boddum-Ydby Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
124162 Mikkel Sloth Dahl Vester Hassing Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
124162 Mikkel Sloth Dahl Vester Hassing Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
124284 Emma Stæhr Madsen Løgstør Sportsskytteklub BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
124284 Emma Stæhr Madsen Løgstør Sportsskytteklub BK1 198.000 198.000 Mesterskab
101919 Lonnie Heby Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 J2 197.000 197.000 Mesterskab
105787 Niklas Pedersen Aalborg Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
105787 Niklas Pedersen Aalborg Skyttekreds J2 195.000 195.000 Mesterskab
104648 Martin Møller Frantsen Bjergby SGI&U J2 195.000 195.000 Mesterskab
121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
93030 Magnus Bisgaard Larsen Vilsted Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
93030 Magnus Bisgaard Larsen Vilsted Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
120646 Clara Korsgaard Nykøbing Mors Skyttekreds BK3 182.000 182.000 Mesterskab
120646 Clara Korsgaard Nykøbing Mors Skyttekreds BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
106222 Marc Lund Jensen Boddum-Ydby Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
106222 Marc Lund Jensen Boddum-Ydby Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
126011 Malthe Burholt Frederikshavn Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Mesterskab
126011 Malthe Burholt Frederikshavn Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
113368 Alex Rahr Maansen Løgstør Sportsskytteklub BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
113368 Alex Rahr Maansen Løgstør Sportsskytteklub BK1 200.000 200.000 Mesterskab
123013 Julie Haahr Vilsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
123013 Julie Haahr Vilsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
96845 Frederik H. Andersen Skytteforening Kimbrerne J2 196.000 196.000 Hovedskydning
96845 Frederik H. Andersen Skytteforening Kimbrerne J2 195.000 195.000 Mesterskab
121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
102711 Sofie Møller Frantsen Bjergby SGI&U J1 200.000 200.000 Mesterskab
102711 Sofie Møller Frantsen Bjergby SGI&U J1 194.000 194.000 Hovedskydning
113442 Lars Padfield Hjørring Skytteforening J2 200.000 200.000 Mesterskab
113442 Lars Padfield Hjørring Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
104648 Martin Møller Frantsen Bjergby SGI&U J2 198.000 198.000 Hovedskydning
121465 Camilla L. Ravnsbæk Ulsted Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
121465 Camilla L. Ravnsbæk Ulsted Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
122900 Mads Rømer Hjørring Skytteforening BK3 183.000 183.000 Mesterskab
122900 Mads Rømer Hjørring Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
108491 Mille Frederiksen Vilsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
108491 Mille Frederiksen Vilsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne BK2 200.000 200.000 Mesterskab
127021 Ananya Nielsen Skytteforening Kimbrerne BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
127021 Ananya Nielsen Skytteforening Kimbrerne BK3 197.000 197.000 Mesterskab
117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds J1 197.000 197.000 Hovedskydning
117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds J1 198.000 198.000 Mesterskab
119474 Sarah Frankfurth Aalborg Skyttekreds BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
119474 Sarah Frankfurth Aalborg Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Mesterskab
123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Mesterskab
118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
126017 Niklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening BK3 184.000 184.000 Mesterskab
126017 Niklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
120645 Gabriel Korsgaard Nykøbing Mors Skyttekreds BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
120645 Gabriel Korsgaard Nykøbing Mors Skyttekreds BK3 189.000 189.000 Mesterskab
102579 Niels Kristian Christiansen Sjørring Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
122267 Magnus Neist Frederikshavn Skyttekreds BK2 191.000 191.000 Mesterskab
122267 Magnus Neist Frederikshavn Skyttekreds BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
115864 Christian Kjeld Sæby og omegns skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
115864 Christian Kjeld Sæby og omegns skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
127994 Catrine Myrup Vilsted Skytteforening J2 189.000 189.000 Mesterskab
118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
127970 Andreas Bloch Sjørring Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
127970 Andreas Bloch Sjørring Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
93561 Mogens Kappel Boddum-Ydby Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
93561 Mogens Kappel Boddum-Ydby Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
108405 Asker Hougs Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
108405 Asker Hougs Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
127635 Sine Trærup Vilsted Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
127635 Sine Trærup Vilsted Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
127994 Catrine Myrup Vilsted Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
124047 Laura Rosenkilde Sloth Mou og Omegns Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
124047 Laura Rosenkilde Sloth Mou og Omegns Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
128278 Ida Rosenkilde Sloth Mou og Omegns Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
110732 Emil Grud Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
110732 Emil Grud Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 190.000 190.000 Mesterskab
102579 Niels Kristian Christiansen Sjørring Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
118318 Magnus Spetzler Boddum-Ydby Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
118318 Magnus Spetzler Boddum-Ydby Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
126885 Niels Juulsgaard Vester Hassing Skytteforening BK3 198.000 198.000 Mesterskab
126885 Niels Juulsgaard Vester Hassing Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
125890 Valdemar Maabjerg Andersen Vodskov Skytteforening BK4 196.000 196.000 Mesterskab
125890 Valdemar Maabjerg Andersen Vodskov Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
127001 Matthias Rechendorff Vodskov Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
126796 Jonas Ø. Kristensen Bjergby SGI&U BK4 178.000 178.000 Mesterskab
126796 Jonas Ø. Kristensen Bjergby SGI&U BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
127001 Matthias Rechendorff Vodskov Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
112683 Jesper Østergaard Karby Skyttekreds J2 194.000 194.000 Mesterskab
112683 Jesper Østergaard Karby Skyttekreds J2 194.000 194.000 Hovedskydning
124266 Nikolaj Gatten Løgstør Sportsskytteklub BK1 198.000 198.000 Mesterskab
124266 Nikolaj Gatten Løgstør Sportsskytteklub BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
127022 Alexander Larsen Skytteforening Kimbrerne BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
127022 Alexander Larsen Skytteforening Kimbrerne BK2 199.000 199.000 Mesterskab
128155 Lasse Weinreich Skytteforening Kimbrerne BK4 186.000 186.000 Mesterskab
128155 Lasse Weinreich Skytteforening Kimbrerne BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
128272 Mike Toft Høj Jensen Ulsted Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
128272 Mike Toft Høj Jensen Ulsted Skytteforening BK4 189.000 189.000 Mesterskab
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
128335 Theis Christiansen Løgstør Sportsskytteklub BK2 198.000 198.000 Mesterskab
128307 Jamilla Silkjær Hjørring Skytteforening BK4 187.000 187.000 Mesterskab
128307 Jamilla Silkjær Hjørring Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
83672 Emil Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds J1 195.000 195.000 Hovedskydning
83672 Emil Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds J1 198.000 198.000 Mesterskab
126590 Martin Axelgaard Hjørring Skytteforening BK3 182.000 182.000 Mesterskab
126590 Martin Axelgaard Hjørring Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
115469 Magnus Sørensen Løgstør Sportsskytteklub BK1 200.000 200.000 Mesterskab
115469 Magnus Sørensen Løgstør Sportsskytteklub BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
128335 Theis Christiansen Løgstør Sportsskytteklub BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
123059 Esajas Hvorvarp Vilsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
123059 Esajas Hvorvarp Vilsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
125885 Natazja Meyer Sæby og omegns skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
125885 Natazja Meyer Sæby og omegns skytteforening J2 182.000 182.000 Mesterskab
104375 Freja Pedersen Aalborg Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
104375 Freja Pedersen Aalborg Skyttekreds J1 199.000 199.000 Mesterskab
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
120003 Rikke Hald Hobro Egnens Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
120003 Rikke Hald Hobro Egnens Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
120231 Mikkel Hald Hobro Egnens Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
120231 Mikkel Hald Hobro Egnens Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
122863 Oscar Laustsen Løgstør Sportsskytteklub BK2 196.000 196.000 Mesterskab
122863 Oscar Laustsen Løgstør Sportsskytteklub BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
122865 Amina Poskovic Løgstør Sportsskytteklub BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
123014 Lucas Bech Jensen Vilsted Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
128995 Dennis Nielsen Sæby og omegns skytteforening BK4 193.000 193.000 Mesterskab
125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
125882 Mille Marie Frederiksen Sæby og omegns skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
125882 Mille Marie Frederiksen Sæby og omegns skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
128995 Dennis Nielsen Sæby og omegns skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
123973 Daniel Buchholtz Vilsted Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
123973 Daniel Buchholtz Vilsted Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
113586 Christian Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
113586 Christian Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening J2 200.000 200.000 Mesterskab
105160 Frederik Krog Bjergby SGI&U J2 189.000 189.000 Mesterskab
105160 Frederik Krog Bjergby SGI&U J2 192.000 192.000 Hovedskydning
109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
126880 Cecilie Nielsen Sæby og omegns skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
126880 Cecilie Nielsen Sæby og omegns skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
123014 Lucas Bech Jensen Vilsted Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
122865 Amina Poskovic Løgstør Sportsskytteklub BK2 198.000 198.000 Mesterskab
103891 Simon Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
117189 Karl Guldhammer Sjørring Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
117189 Karl Guldhammer Sjørring Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
119628 Daniel Larsen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
119628 Daniel Larsen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
119630 Kasper Rosenmeier Jensen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
119630 Kasper Rosenmeier Jensen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
98051 Jonas Brix Kristensen Vester Hassing Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
98051 Jonas Brix Kristensen Vester Hassing Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
103891 Simon Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
122758 Kristian Bloch Andersen Sjørring Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
122758 Kristian Bloch Andersen Sjørring Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
122759 Ida B. K. Jensen Sjørring Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
122759 Ida B. K. Jensen Sjørring Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
119786 Lucas Hoff Derosche Vester Hassing Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
119786 Lucas Hoff Derosche Vester Hassing Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
117040 Sebastian C. Bonde Vodskov Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
117040 Sebastian C. Bonde Vodskov Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Mesterskab
121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds J2 199.000 199.000 Hovedskydning
121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds J2 197.000 197.000 Mesterskab
126184 Fredrik Skov Hansen Aalborg Skyttekreds BK3 197.000 197.000 Mesterskab
126184 Fredrik Skov Hansen Aalborg Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds J2 197.000 197.000 Mesterskab
120619 Inequ Cortsen Vilsted Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
120619 Inequ Cortsen Vilsted Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
118658 Liva Møller Vilsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
118658 Liva Møller Vilsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
124633 Christian Morais Sjørring Skytteforening BK2 190.000 190.000 Mesterskab
124633 Christian Morais Sjørring Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
123011 Ida Josefsen Vilsted Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
123011 Ida Josefsen Vilsted Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
120622 Emil Rimer Ulsted Skytteforening BK2 190.000 190.000 Mesterskab
110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
112020 Emil Skaarup Nilsen Sjørring Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
112020 Emil Skaarup Nilsen Sjørring Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Mesterskab
115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
121794 Cecilie L. Olesen Skytteforening Kimbrerne J2 195.000 195.000 Mesterskab
121794 Cecilie L. Olesen Skytteforening Kimbrerne J2 200.000 200.000 Hovedskydning
120622 Emil Rimer Ulsted Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
114684 Mads Lynge Vester Hassing Skytteforening J2 200.000 200.000 Mesterskab
114684 Mads Lynge Vester Hassing Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
121720 Jens Guldhammer Mikkelsen Sjørring Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
122757 Johannes Bak Nielsen Sjørring Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
122757 Johannes Bak Nielsen Sjørring Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
93650 Hjalte Morthorst Jensen Boddum-Ydby Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
93650 Hjalte Morthorst Jensen Boddum-Ydby Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
97871 Peter Josefsen Boddum-Ydby Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
97871 Peter Josefsen Boddum-Ydby Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
118547 Mikkel Haaning Andersen Bjergby SGI&U BK4 184.000 184.000 Mesterskab
118547 Mikkel Haaning Andersen Bjergby SGI&U BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
15629 Frederik Kristian Sørensen Ulsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
15629 Frederik Kristian Sørensen Ulsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Mesterskab
127973 Mikkel G. Christensen Skytteforening Kimbrerne BK4 194.000 194.000 Mesterskab
127973 Mikkel G. Christensen Skytteforening Kimbrerne BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
128559 Lykke Raavig Sanderhoff Vester Hassing Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
128559 Lykke Raavig Sanderhoff Vester Hassing Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
122866 Azad Seker Thisted Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
122866 Azad Seker Thisted Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Mesterskab
123149 Victor Holm Thisted Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Mesterskab
123149 Victor Holm Thisted Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
108407 Lau Hougs Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
127728 Isabella Tornvig Nielsen Aalborg Skyttekreds BK4 172.000 172.000 Mesterskab
127728 Isabella Tornvig Nielsen Aalborg Skyttekreds BK4 168.000 168.000 Hovedskydning
127400 Lilian Gregersen Vilsted Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
127400 Lilian Gregersen Vilsted Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
106376 Sixten Thomsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
106376 Sixten Thomsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
108407 Lau Hougs Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
113511 Amanda M. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
113511 Amanda M. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
125467 Kian Nedrud Vadum Skytteforening af 1970 J2 194.000 194.000 Hovedskydning
121720 Jens Guldhammer Mikkelsen Sjørring Skytteforening BK3 185.000 185.000 Mesterskab
125467 Kian Nedrud Vadum Skytteforening af 1970 J2 193.000 193.000 Mesterskab
126881 Celina Freund Rasmussen Sæby og omegns skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
126881 Celina Freund Rasmussen Sæby og omegns skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
128803 Johan Bækhøj Balle Bjergby SGI&U BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
128803 Johan Bækhøj Balle Bjergby SGI&U BK4 191.000 191.000 Mesterskab
123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
108411 Rune Hougs Jensen Boddum-Ydby Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
108411 Rune Hougs Jensen Boddum-Ydby Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds BK3 197.000 197.000 Mesterskab
124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
126598 Tobias Neustrup Nielsen Hjørring Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
126598 Tobias Neustrup Nielsen Hjørring Skytteforening BK4 188.000 188.000 Mesterskab
128688 Jeppe Okholm Hobro Egnens Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
128688 Jeppe Okholm Hobro Egnens Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
128581 Patrick Bratholt Petersen Løgstør Sportsskytteklub BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
128581 Patrick Bratholt Petersen Løgstør Sportsskytteklub BK3 188.000 188.000 Mesterskab
127023 William Larsen Skytteforening Kimbrerne BK3 198.000 198.000 Mesterskab
123034 Kasper Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
127023 William Larsen Skytteforening Kimbrerne BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
111532 Magnus Johansen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
111532 Magnus Johansen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
123034 Kasper Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening BK4 197.000 197.000 Mesterskab
118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
88272 Melissa Andreasen Østerild Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
88272 Melissa Andreasen Østerild Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Mesterskab
101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Mesterskab
108363 Anders Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
108363 Anders Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds BK1 193.000 193.000 Mesterskab
112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds J2 198.000 198.000 Mesterskab
118917 Kasper Futterup Søndergaard Karby Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
118917 Kasper Futterup Søndergaard Karby Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Mesterskab
113531 Hanne L. Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
113531 Hanne L. Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
127974 Lasse Vestergaard Skytteforening Kimbrerne BK4 187.000 187.000 Mesterskab
127974 Lasse Vestergaard Skytteforening Kimbrerne BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
118319 Nicolaj Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
118319 Nicolaj Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
115361 Caroline H. Madsen Thisted Skyttekreds J2 193.000 193.000 Mesterskab
115361 Caroline H. Madsen Thisted Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
103315 Magnus Kristensen Vodskov Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
103315 Magnus Kristensen Vodskov Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
128334 Marcus Toft Løgstør Sportsskytteklub BK2 194.000 194.000 Mesterskab
128334 Marcus Toft Løgstør Sportsskytteklub BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
128336 Johanne Rahr Maansen Løgstør Sportsskytteklub BK1 199.000 199.000 Mesterskab
128336 Johanne Rahr Maansen Løgstør Sportsskytteklub BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
128338 Rene Lind Løgstør Sportsskytteklub BK3 189.000 189.000 Mesterskab
128338 Rene Lind Løgstør Sportsskytteklub BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
120620 Rasmus Mikkelsen Vilsted Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
120620 Rasmus Mikkelsen Vilsted Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning

Til toppen