Nordjysk mesterskab 15m riffel for senior 2017 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
16005 Ann Olsen Aalborg Skyttekreds VÅ1 192.0 192.0 Hovedskydning
16005 Ann Olsen Aalborg Skyttekreds VÅ1 193.0 193.0 Mesterskab
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
15095 Flemming Lindemann Vodskov Skytteforening SE2 195.0 195.0 Mesterskab
15095 Flemming Lindemann Vodskov Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
103892 Kasper Schultz Aalborg Skyttekreds US2 185.0 185.0 Mesterskab
103892 Kasper Schultz Aalborg Skyttekreds US2 191.0 191.0 Hovedskydning
27033 Mathias Mikkelsen Bjergby SGI&U UÅ1 193.0 193.0 Mesterskab
15917 Jes Højen Olsen Aalborg Skyttekreds VS1 190.0 190.0 Hovedskydning
15917 Jes Højen Olsen Aalborg Skyttekreds VS1 192.0 192.0 Mesterskab
27033 Mathias Mikkelsen Bjergby SGI&U UÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne SE1 195.0 195.0 Mesterskab
15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening VS2 182.0 182.0 Hovedskydning
15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening VS2 180.0 180.0 Mesterskab
13168 Birgith Andersen Skytteforening Kimbrerne SE2 192.0 192.0 Mesterskab
13168 Birgith Andersen Skytteforening Kimbrerne SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
102934 Kristian Møller Kristensen Aalborg Skyttekreds US2 185.0 185.0 Hovedskydning
102934 Kristian Møller Kristensen Aalborg Skyttekreds US2 192.0 192.0 Mesterskab
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds US1 199.0 199.0 Mesterskab
11768 Ruby Larsen Vilsted Skytteforening SE3 192.0 192.0 Hovedskydning
11768 Ruby Larsen Vilsted Skytteforening SE3 193.0 193.0 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds VS1 199.0 199.0 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds VS1 195.0 195.0 Mesterskab
15879 Kristinna Olsen Aalborg Skyttekreds US1 190.0 190.0 Hovedskydning
15879 Kristinna Olsen Aalborg Skyttekreds US1 185.0 185.0 Mesterskab
28787 Morten Kær Sjørring Skytteforening US2 177.0 177.0 Hovedskydning
28787 Morten Kær Sjørring Skytteforening US2 176.0 176.0 Mesterskab
116012 Kaj Haulrich Vodskov Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
15852 Mariann H. Weinreich Vester Hassing Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds US2 186.0 186.0 Hovedskydning
28916 Knud Larsen Sjørring Skytteforening SE3 178.0 178.0 Mesterskab
28916 Knud Larsen Sjørring Skytteforening SE3 177.0 177.0 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Mesterskab
116012 Kaj Haulrich Vodskov Skytteforening SE2 198.0 198.0 Mesterskab
85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds US2 183.0 183.0 Mesterskab
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
15852 Mariann H. Weinreich Vester Hassing Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds VÅ2 198.0 198.0 Mesterskab
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds US1 198.0 198.0 Hovedskydning
13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening VS3 171.0 171.0 Mesterskab
15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening VS3 173.0 173.0 Hovedskydning
83267 Louise Fredsgaard Jensen Løgstør Sportsskytteklub US2 183.0 183.0 Mesterskab
83267 Louise Fredsgaard Jensen Løgstør Sportsskytteklub US2 189.0 189.0 Hovedskydning
13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
126092 Line Kjeldsen Thorhauge Sjørring Skytteforening VÅ3 178.0 178.0 Hovedskydning
13379 Karsten Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
13379 Karsten Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
124716 Mads Hvorvarp Vilsted Skytteforening UÅ2 198.0 198.0 Mesterskab
124716 Mads Hvorvarp Vilsted Skytteforening UÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
10827 Ole-Vagn Larsen Hjørring Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
10827 Ole-Vagn Larsen Hjørring Skytteforening SE2 196.0 196.0 Mesterskab
87084 Torben Hjardemål Vester Han Herred Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
87084 Torben Hjardemål Vester Han Herred Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
126092 Line Kjeldsen Thorhauge Sjørring Skytteforening VÅ3 185.0 185.0 Mesterskab
127639 Carsten Vestby Jensen Vilsted Skytteforening VÅ3 186.0 186.0 Hovedskydning
127639 Carsten Vestby Jensen Vilsted Skytteforening VÅ3 179.0 179.0 Mesterskab
124811 Christian Hvidbjerg Mikkelsen Bjergby SGI&U UÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
124811 Christian Hvidbjerg Mikkelsen Bjergby SGI&U UÅ2 188.0 188.0 Mesterskab
113118 Anders Hansen Aalborg Skyttekreds VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
128314 Benny Block Sjørring Skytteforening VÅ3 177.0 177.0 Hovedskydning
128314 Benny Block Sjørring Skytteforening VÅ3 180.0 180.0 Mesterskab
39563 Nicki Fabricius Aalborg Skyttekreds VS2 191.0 191.0 Mesterskab
39563 Nicki Fabricius Aalborg Skyttekreds VS2 187.0 187.0 Hovedskydning
88274 Laila Mikkelsen Bjergby SGI&U VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
88274 Laila Mikkelsen Bjergby SGI&U VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
88229 Christian Frost Aalborg Skyttekreds VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
88229 Christian Frost Aalborg Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
113118 Anders Hansen Aalborg Skyttekreds VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
17252 Bent Ringstrøm Aalborg Skyttekreds SE3 193.0 193.0 Mesterskab
17252 Bent Ringstrøm Aalborg Skyttekreds SE3 186.0 186.0 Hovedskydning
92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening VS2 186.0 186.0 Hovedskydning
92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening VS2 185.0 185.0 Mesterskab
108861 Øyvind Jensen Mou og Omegns Skytteforening SE3 175.0 175.0 Mesterskab
82600 Celine Schäffer Sjørring Skytteforening US2 187.0 187.0 Mesterskab
82600 Celine Schäffer Sjørring Skytteforening US2 194.0 194.0 Hovedskydning
108861 Øyvind Jensen Mou og Omegns Skytteforening SE3 178.0 178.0 Hovedskydning
126117 Linda Madsen Aalborg Skyttekreds VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
28459 Ole Madsen Sjørring Skytteforening VÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 198.0 198.0 Mesterskab
10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
108492 Niclas Pedersen Vilsted Skytteforening FRI 194.0 194.0 Mesterskab
28459 Ole Madsen Sjørring Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
108492 Niclas Pedersen Vilsted Skytteforening FRI 194.0 194.0 Hovedskydning
17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
14785 Henrik Frankfurth Aalborg Skyttekreds VS1 194.0 194.0 Hovedskydning
14785 Henrik Frankfurth Aalborg Skyttekreds VS1 190.0 190.0 Mesterskab
119691 Hanne Færregaard Andersen Mou og Omegns Skytteforening SE3 183.0 183.0 Hovedskydning
119691 Hanne Færregaard Andersen Mou og Omegns Skytteforening SE3 185.0 185.0 Mesterskab
124561 Arne Holm Skytteforening Kimbrerne SE2 196.0 196.0 Mesterskab
124561 Arne Holm Skytteforening Kimbrerne SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening VS3 180.0 180.0 Mesterskab
15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening VS3 177.0 177.0 Hovedskydning
126117 Linda Madsen Aalborg Skyttekreds VÅ2 197.0 197.0 Mesterskab
106956 Michael Erbs Frederikshavn Skyttekreds VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
106956 Michael Erbs Frederikshavn Skyttekreds VÅ2 195.0 195.0 Mesterskab
28245 Louise Madsen Boddum-Ydby Skytteforening US1 197.0 197.0 Mesterskab
28245 Louise Madsen Boddum-Ydby Skytteforening US1 193.0 193.0 Hovedskydning
109338 Jens Nielsen Aalborg Skyttekreds VÅ2 191.0 191.0 Mesterskab
109338 Jens Nielsen Aalborg Skyttekreds VÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
16498 Frede Kristensen Aalborg Skyttekreds SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
16498 Frede Kristensen Aalborg Skyttekreds SE2 195.0 195.0 Mesterskab
115286 Mikael Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Mesterskab
115286 Mikael Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening SE1 192.0 192.0 Mesterskab
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds US1 187.0 187.0 Hovedskydning
83255 Kristian Bak Pedersen Bjergby SGI&U VS3 163.0 163.0 Hovedskydning
29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds US1 190.0 190.0 Mesterskab
73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening US2 179.0 179.0 Mesterskab
73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening US2 181.0 181.0 Hovedskydning
29117 Bitten Hansen Sjørring Skytteforening VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
29117 Bitten Hansen Sjørring Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Mesterskab
88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening VÅ1 193.0 193.0 Hovedskydning
126113 Martin Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening VÅ2 198.0 198.0 Mesterskab
126113 Martin Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening VÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
13106 Morten Andersen Skytteforening Kimbrerne SE2 196.0 196.0 Mesterskab
110392 Søren Jensen Bjergby SGI&U VÅ3 185.0 185.0 Hovedskydning
110392 Søren Jensen Bjergby SGI&U VÅ3 186.0 186.0 Mesterskab
13106 Morten Andersen Skytteforening Kimbrerne SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening VS3 179.0 179.0 Mesterskab
17108 John Lichon Aalborg Skyttekreds SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening VS3 179.0 179.0 Hovedskydning
17108 John Lichon Aalborg Skyttekreds SE2 194.0 194.0 Mesterskab
27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds VS2 176.0 176.0 Hovedskydning
27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds VS2 178.0 178.0 Mesterskab
83255 Kristian Bak Pedersen Bjergby SGI&U VS3 175.0 175.0 Mesterskab
119405 Vinni Christensen Sjørring Skytteforening US2 181.0 181.0 Hovedskydning
119405 Vinni Christensen Sjørring Skytteforening US2 179.0 179.0 Mesterskab
15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening VS3 169.0 169.0 Mesterskab
15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening VS3 178.0 178.0 Hovedskydning
87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
29050 Else Jensen Sjørring Skytteforening VÅ1 194.0 194.0 Mesterskab
112494 Frank Skaarup Sjørring Skytteforening SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
29050 Else Jensen Sjørring Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds SE1 195.0 195.0 Mesterskab
112494 Frank Skaarup Sjørring Skytteforening SE2 192.0 192.0 Mesterskab
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds US2 189.0 189.0 Hovedskydning
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds US2 191.0 191.0 Mesterskab
120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub SE2 199.0 199.0 Hovedskydning
120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub SE2 198.0 198.0 Mesterskab
82605 Lise Schäffer Sjørring Skytteforening VS3 174.0 174.0 Mesterskab
82605 Lise Schäffer Sjørring Skytteforening VS3 183.0 183.0 Hovedskydning
92382 Nana Bloch Christensen Sjørring Skytteforening US2 183.0 183.0 Mesterskab
92382 Nana Bloch Christensen Sjørring Skytteforening US2 175.0 175.0 Hovedskydning
88271 Mia Meyer Jensen Sjørring Skytteforening US2 182.0 182.0 Mesterskab
88271 Mia Meyer Jensen Sjørring Skytteforening US2 183.0 183.0 Hovedskydning
13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening VÅ1 195.0 195.0 Mesterskab
13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
28579 Christian Kjær Pedersen Thisted Skyttekreds SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
28579 Christian Kjær Pedersen Thisted Skyttekreds SE1 199.0 199.0 Mesterskab
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne VÅ1 195.0 195.0 Mesterskab
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne VÅ1 192.0 192.0 Hovedskydning
26939 Ejvind M. Jensen Bjergby SGI&U VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
26939 Ejvind M. Jensen Bjergby SGI&U VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
15776 Stefan Olsen Aalborg Skyttekreds US2 190.0 190.0 Hovedskydning
15776 Stefan Olsen Aalborg Skyttekreds US2 191.0 191.0 Mesterskab
16533 Asger Kristensen Aalborg Skyttekreds SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
16533 Asger Kristensen Aalborg Skyttekreds SE2 193.0 193.0 Mesterskab
106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne US2 189.0 189.0 Hovedskydning
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne US2 188.0 188.0 Mesterskab
85492 Martin Jensen Løgstør Sportsskytteklub UÅ2 200.0 200.0 Mesterskab
85492 Martin Jensen Løgstør Sportsskytteklub UÅ2 200.0 200.0 Hovedskydning
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening US2 184.0 184.0 Mesterskab
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening US2 181.0 181.0 Hovedskydning
14878 Andy Petersen Vester Hassing Skytteforening VS1 188.0 188.0 Hovedskydning
14878 Andy Petersen Vester Hassing Skytteforening VS1 191.0 191.0 Mesterskab
87832 Carl-Jørgen Harlund Frederikshavn Skyttekreds SE2 192.0 192.0 Mesterskab
87832 Carl-Jørgen Harlund Frederikshavn Skyttekreds SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
11005 Thomas Harlund Frederikshavn Skyttekreds UÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
11005 Thomas Harlund Frederikshavn Skyttekreds UÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
27041 Maria Birk Sørensen Karby Skyttekreds VS3 171.0 171.0 Mesterskab
27041 Maria Birk Sørensen Karby Skyttekreds VS3 172.0 172.0 Hovedskydning
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
16969 Morten Larsen Aalborg Skyttekreds VS1 189.0 189.0 Mesterskab
16969 Morten Larsen Aalborg Skyttekreds VS1 187.0 187.0 Hovedskydning
87580 Daniel Mørk Hobro Egnens Skytteforening UÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
87580 Daniel Mørk Hobro Egnens Skytteforening UÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening VS2 173.0 173.0 Hovedskydning
15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening VS2 180.0 180.0 Mesterskab
123883 Birgitte Bonde Vodskov Skytteforening VÅ2 199.0 199.0 Mesterskab
123883 Birgitte Bonde Vodskov Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
29045 Erik Reinbach Hansen Sjørring Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
29045 Erik Reinbach Hansen Sjørring Skytteforening SE1 194.0 194.0 Mesterskab
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening VS3 179.0 179.0 Mesterskab
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening VS3 184.0 184.0 Hovedskydning
108503 Evan Pedersen Vilsted Skytteforening VÅ2 198.0 198.0 Mesterskab
108503 Evan Pedersen Vilsted Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
28466 Nikolaj Madsen Sjørring Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
28466 Nikolaj Madsen Sjørring Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
108488 Jonas Dahl Pedersen Sjørring Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
108488 Jonas Dahl Pedersen Sjørring Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Mesterskab
121492 Vendel Larsen Boddum-Ydby Skytteforening SE3 193.0 193.0 Mesterskab
121492 Vendel Larsen Boddum-Ydby Skytteforening SE3 189.0 189.0 Hovedskydning
97738 Christina Glöss Karby Skyttekreds US2 171.0 171.0 Hovedskydning
97738 Christina Glöss Karby Skyttekreds US2 181.0 181.0 Mesterskab
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 199.0 199.0 Mesterskab
127020 Latda Nielsen Skytteforening Kimbrerne FRI 199.0 199.0 Hovedskydning
127020 Latda Nielsen Skytteforening Kimbrerne FRI 193.0 193.0 Mesterskab
104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds US1 191.0 191.0 Mesterskab
104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds US1 192.0 192.0 Hovedskydning
16622 Bente W. Kjelgaard Skytteforening Kimbrerne SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
16622 Bente W. Kjelgaard Skytteforening Kimbrerne SE2 189.0 189.0 Mesterskab
122389 Klaus Andersen Bjergby SGI&U VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
122389 Klaus Andersen Bjergby SGI&U VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE1 190.0 190.0 Hovedskydning
93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE3 185.0 185.0 Hovedskydning
101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE3 184.0 184.0 Mesterskab
99365 Elly Madsen Skytteforening Kimbrerne VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
99365 Elly Madsen Skytteforening Kimbrerne VÅ2 196.0 196.0 Mesterskab

Til toppen