DM Kvalifikationsturnering Østjylland 1. runde (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
25728 Jørgen Mahler Århus Riffelskytte klub SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
18226 Jens Peter Jensen Randers Skyttekreds SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
25177 John Lund Christensen Skanderborg-Stilling Skytteforening VÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
25221 Sanne Kristensen Samsø Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
26268 Jens Eriksen VBF Skyttelaug/Århus SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
123119 Magnus Kimose Ring Algren Randers Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
111362 Andreas Pedersen Randers Skyttekreds J1 198.0 198.0 Hovedskydning
91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
125514 Emil Præstholm Gamtofte VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
108127 Theis Norre Mikkelsen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
17347 Knud ove Gammeljord Randers Skyttekreds SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
118634 Torben Rechnitzer Eriksen VBF's Skyttelaug Hinnerup VÅ2 190.0 190.0 Hovedskydning
18504 Anny Toft Randers Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
25369 Bjarne Andersen Samsø Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
25340 Hanne Kristensen Samsø Skytteforening US2 191.0 191.0 Hovedskydning
125038 Dina T. Sørensen Randers Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
96188 Mads Rasmussen VBF's Skyttelaug Hinnerup VÅ1 193.0 193.0 Hovedskydning
88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
115252 Heinrich Sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening VÅ2 199.0 199.0 Hovedskydning
21701 Henning B Clausen Århus Riffelskytte klub SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
26133 Svend Borgbjerg Århus Riffelskytte klub SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
25297 Lasse Bertelsen Samsø Skytteforening VS3 187.0 187.0 Hovedskydning
33713 Alex Møberg Århus Riffelskytte klub VS1 195.0 195.0 Hovedskydning
17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
117047 Mark Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
123789 Emil Østergaard Andersen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
114220 Sebastian Elbinger Pedersen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
123318 Oliver Trebbien Byskov Århus Riffelskytte klub BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
122542 Anton E. S. Hansen Århus Riffelskytte klub BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
25211 Svend Bissø Samsø Skytteforening VS2 187.0 187.0 Hovedskydning
132893 Arne Lægaard Skanderborg-Stilling Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
119846 Rasmus Langberg Kivilaid VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
111770 Kasper Poulsen Midtdjurs skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
65536 Martin Bærtelsen Randers Skyttekreds VÅ2 188.0 188.0 Hovedskydning
120342 Pelle Bøgh Andersson Randers Skyttekreds BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
126982 Lasse Braad Helweg Midtdjurs skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
115090 Ivan Kongsgaard Midtdjurs skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
99867 Mia Hviid Sørensen Midtdjurs skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
26012 Eva Nørgaard VBF Skyttelaug/Århus SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
18344 Finn Dollerup VBF Skyttelaug/Århus SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
109468 Clara Ida Jensen Samsø Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
120783 Svante Irskov Århus Riffelskytte klub BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
124326 Asger Norre Mikkelsen VBF's Skyttelaug Hinnerup VÅ2 178.0 178.0 Hovedskydning
127765 Lone Bjørnholdt Knudsen Midtdjurs skytteforening VÅ2 186.0 186.0 Hovedskydning
126984 Cecilie Borg Trampedach Midtdjurs skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
106625 Alexander Petersen Samsø Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
116952 Jette Hougaard Samsø Skytteforening VÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
120708 Nefer Sofia Mondrup Samsø Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
125618 Magnus Jørgensen Århus Riffelskytte klub BK3 199.0 199.0 Hovedskydning
104261 Bjørn Voigt Randers Skyttekreds J1 197.0 197.0 Hovedskydning
25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening VS2 187.0 187.0 Hovedskydning
78249 Michael Brasch Midtdjurs skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
67824 Therese Gregersen Randers Skyttekreds VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
25326 Jan O Jørgensen Samsø Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
23088 Mogens Pedersen Midtdjurs skytteforening VÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
116151 Rene Elgaard Midtdjurs skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
126993 Søren Poulsen Midtdjurs skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
102102 Magnus Mikkelsen Randers Skyttekreds J1 197.0 197.0 Hovedskydning
96039 Mikkel von der Lippe Samsø Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
17480 Thomas Danielsen Århus Riffelskytte klub VS1 196.0 196.0 Hovedskydning
23299 Finn Gyldenløv Sørensen Århus Riffelskytte klub SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
24945 Kim Larsen Århus Riffelskytte klub VS1 193.0 193.0 Hovedskydning
115764 Benjamin Frisk Samsø Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
123332 Lars Blohm Rosendahl Midtdjurs skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
81514 Flemming Jensen VBF Skyttelaug/Århus SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
98796 Thomas Martinsen Midtdjurs skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
126786 Pia Bødtker Midtdjurs skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
91753 Peter Christiansen Samsø Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
120709 Sinuhe Mondrup Samsø Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
124784 Patchoulie Højbo Beattie Samsø Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
79241 Benn Stege Skanderborg-Stilling Skytteforening UÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
35970 Diana Henriksen Århus Riffelskytte klub US1 199.0 199.0 Hovedskydning
126983 Claes Braad Helweg Midtdjurs skytteforening BK3 200.0 200.0 Hovedskydning
86713 Kim Bo Nielsen VBF's Skyttelaug Hinnerup VÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
119879 Oskar Løvstrup Olesen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
119877 Sebastian Kjeldskov VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 188.0 188.0 Hovedskydning

Til toppen