Omegnsturnering i Posten (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
107154 Bjarke Balters Hermann Beder-Malling Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
122793 Jonas Thykjær Schmidt Beder-Malling Skytteforening BK1 187.000 187.000 Hovedskydning
126003 jonathan Lysgaard Beder-Malling Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
127118 Max Bøg Andersen Galten Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
108870 Nikolaj K.E. Waldstrøm Postens Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
115255 Rasmus Sandberg Blomgren Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
127108 Anders Østberg VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
127183 Frederik Christensen Skytteklubben DSB/ASF BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
127181 Jacob Christensen Skytteklubben DSB/ASF BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
118728 Erik Hvid Christensen Skytteklubben DSB/ASF BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
124963 Anton Møller Skytteklubben DSB/ASF BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
126006 Rasmus Thulstrup Beder-Malling Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
117888 Christian Hoten Frengler Galten Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
116843 Frederik Ifversen Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
113932 Christian B Nielsen Odder Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
99922 Viola Røjel Postens Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
128740 Jonas Højmark Skanderborg-Stilling Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
116844 Gustav Ifversen Skanderborg-Stilling Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
107022 Stinna Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening UÅ2 187.000 187.000 Hovedskydning
127149 Laurits Christensen Postens Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
127113 Dan Struue Galten Skytteforening J2 168.000 168.000 Hovedskydning
125646 Elias Holm Skanderborg-Stilling Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
128615 Hassan Hohamed Kannan Postens Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
108635 Nanna Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening US2 169.000 169.000 Hovedskydning
117792 Mathilde Røntved Calmar Postens Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
117047 Mark Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
128741 William Rosquart Andersen Skytteklubben DSB/ASF BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
127666 Buster Skipper Skytteklubben DSB/ASF BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
113860 Sebastian Friis Bugge Postens Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
113167 Mikkel Graff Postens Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
128616 Oliver Homann Larsen Postens Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
126999 Madeline Mohammed Jammal Postens Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
127469 Emilie Jørgensen Galten Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
126005 Gry Thulstrup Beder-Malling Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
123789 Emil Østergaard Andersen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
108127 Theis Norre Mikkelsen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
127116 Mie Rask Bøgh Galten Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
127115 Ditte Rask Bøgh Galten Skytteforening BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
127112 Aleksander Østergaard Nielsen Galten Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
127000 Niels-Gustav Christiansen Postens Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
122196 Tobias Kastberg Postens Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
123991 Frederik Simonsen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
104624 Mads Thomsen Galten Skytteforening J2 182.000 182.000 Hovedskydning
124436 Peter Strandet Mortensen Beder-Malling Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
26538 Mathias Kruse Petersen Skytteklubben DSB/ASF US2 184.000 184.000 Hovedskydning
122192 Josefine Friis Bugge Postens Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
122195 William Duvald Postens Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
107021 Jeppe Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
113774 Jakob Høgh Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
119881 Benjamin Ibsen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
122794 Carl Johan Trier Dehle Skytteklubben DSB/ASF BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
122211 Victor Rasholt Skanderborg-Stilling Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
122213 Viktor Bjørnskov Skanderborg-Stilling Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
122792 Lukas Nolsøe Skanderborg-Stilling Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
127667 Tristan Lytzen Skytteklubben DSB/ASF BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
120872 Emil Julius Munk Solgård Odder Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
122209 Tobias Hansen Skanderborg-Stilling Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
123990 Asger E Simonsen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
117148 Thor Fogde Skytteklubben DSB/ASF J2 189.000 189.000 Hovedskydning
83162 Valentin Røjel Postens Skytteforening UÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
107245 Tobias Nørlund Hernvig Postens Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
114220 Sebastian Elbinger Pedersen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
127179 Jonathan Kjestrup Skanderborg-Stilling Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
127117 Milo Bøg Andersen Galten Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning

Til toppen