Turnering 15 m 2016-2017 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
61120 Jørn Jørgensen Østermarie Skytteforening VS2 183.000 183.000 Hovedskydning
61062 Julie Jørgensen Østerlars Skytteforening UÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
61133 Ejvind Dahl Østerlars Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
61017 Jørgen Jensen Østerlars Skytteforening SE3 182.000 182.000 Hovedskydning
61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening VS2 195.000 195.000 Hovedskydning
107641 Kenn J. Pedersen Aakirkeby Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening US2 185.000 185.000 Hovedskydning
61580 Carsten Christensen Nyvest Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
61211 Bente K. Rasmussen Aakirkeby Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
120814 Anette Whittart Dalberg Oines Østerlars Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
61483 Lene Pihl Nyvest Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
61137 Cliff Jørgensen Østermarie Skytteforening VS3 185.000 185.000 Hovedskydning
61144 Bent Clausen Østermarie Skytteforening VS1 183.000 183.000 Hovedskydning
61606 Albert Lund Nyvest Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
122036 Marcus Van der Weij Aakirkeby Skytteforening UÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
VÅ1 194.000 194.000 Hovedskydning
126102 Mads freiesleben Nyvest Skytteforening UÅ2 186.000 186.000 Hovedskydning
61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening VS2 189.000 189.000 Hovedskydning
61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening VS2 185.000 185.000 Hovedskydning
103509 Gitte Skov Aakirkeby Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
61502 Keld Nielsen Østerlars Skytteforening SE2 199.000 199.000 Hovedskydning
126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
61048 Mikael Jørgensen Østerlars Skytteforening VS2 185.000 185.000 Hovedskydning
125469 Birthe Kristoffersen Nyvest Skytteforening VÅ3 192.000 192.000 Hovedskydning
115838 Marianne Hansen Nyvest Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening VÅ1 189.000 189.000 Hovedskydning
61544 Helge Dahl Østerlars Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
126100 Jens Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening VÅ3 191.000 191.000 Hovedskydning
61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
111025 Elmer Rasmussen Aakirkeby Skytteforening SE2 184.000 184.000 Hovedskydning
101757 Jim Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen UÅ2 190.000 190.000 Hovedskydning
61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening US2 185.000 185.000 Hovedskydning
92317 Allen Oines Østerlars Skytteforening SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
128402 Bettina Hammer Nielsen Klemensker IF, Skytteafdelingen VÅ3 182.000 182.000 Hovedskydning

Til toppen