Billund Vorbasse Skytteforening 2017 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
120513 Michael Jens Gram Jakobsen Vejle Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
120513 Michael Jens Gram Jakobsen Vejle Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
110291 Henriette Larsen Gadbjerg Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
98041 Anne-Sophie Ibsen Fredericia Skytteforening UÅ2 189.0 189.0 Mesterskab
98041 Anne-Sophie Ibsen Fredericia Skytteforening UÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening VS2 187.0 187.0 Mesterskab
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening VS2 188.0 188.0 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening VS2 185.0 185.0 Mesterskab
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening VS2 178.0 178.0 Hovedskydning
128354 Iben Høgh Kristoffer Brande Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS FRI 189.0 189.0 Hovedskydning
123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS FRI 187.0 187.0 Mesterskab
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
86901 Frederik Kay Jelling fS J1 197.0 197.0 Hovedskydning
123066 Patrick Madsen Blåhøj Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
123066 Patrick Madsen Blåhøj Skytteforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
34006 Nanna Ebbesen Billund-Vorbasse Skytteforening UÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS US1 193.0 193.0 Mesterskab
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS US1 192.0 192.0 Hovedskydning
126980 Anni Damgaard Gadbjerg Skytteforening FRI 190.0 190.0 Hovedskydning
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 197.0 197.0 Mesterskab
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
108681 Niels Christian Svendsen Vejle Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
108681 Niels Christian Svendsen Vejle Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
110005 Sarah Lynggaard Jeppesen Fredericia Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
110005 Sarah Lynggaard Jeppesen Fredericia Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
123924 Lærke De Boer Lybker Brande Skytteforening BK3 181.0 181.0 Mesterskab
123924 Lærke De Boer Lybker Brande Skytteforening BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i VS3 182.0 182.0 Mesterskab
96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i VS3 183.0 183.0 Hovedskydning
115241 Lukas Jørgensen Fredericia Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
115241 Lukas Jørgensen Fredericia Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
126980 Anni Damgaard Gadbjerg Skytteforening FRI 186.0 186.0 Mesterskab
116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening BK3 180.0 180.0 Mesterskab
33812 Lis Andersen Jelling fS SE1 199.0 199.0 Mesterskab
33812 Lis Andersen Jelling fS SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
121624 Simon Høgh Kristoffersen Brande Skytteforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
121624 Simon Høgh Kristoffersen Brande Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
20681 Hans O. Hansen Honum & Omegns Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
20681 Hans O. Hansen Honum & Omegns Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening VÅ2 198.0 198.0 Mesterskab
34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening VÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 190.0 190.0 Hovedskydning

Til toppen