Pistol Terræn Stævne - Dall Nåleskydning 2017 (Grovpistol cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
35317 Søren Madsen Vejle Skytteforening GP 47.000 41.000 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds GP 54.000 47.000 Hovedskydning
43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening GP 54.000 47.000 Hovedskydning
35750 Bjarne Kyed Vejle Skytteforening GP 46.000 40.000 Hovedskydning
18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub GP 30.000 26.000 Hovedskydning
86974 Franck Wagnersen Vejle Skytteforening GP 33.000 28.000 Hovedskydning
14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds GP 50.000 43.000 Hovedskydning
23219 Bent Kjeldsen Rønde Skytteforening GP 46.000 40.000 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GP 39.000 34.000 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds GP 58.000 50.000 Hovedskydning
17477 Valther Jørgensen Allingåbro Skytteforening GP 31.000 27.000 Hovedskydning
90343 Johnni Egholm Skjern Skytteforening GP 41.000 35.000 Hovedskydning
32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GP 43.000 37.000 Hovedskydning
25695 Poul Kristiansen Skytteklubben DSB/ASF GP 55.000 47.000 Hovedskydning
100339 Lasse Møller Gregersen Århus Pistolklub GP 41.000 35.000 Hovedskydning
24121 Steffen Høgh Århus Pistolklub GP 46.000 40.000 Hovedskydning
103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening GP 43.000 37.000 Hovedskydning
34941 Laurits Herløv Vejle Skytteforening GP 29.000 25.000 Hovedskydning
32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening GP 60.000 52.000 Hovedskydning
20511 Henriette Langelund Østbirk Pistol Skytter GP 46.000 40.000 Hovedskydning
GP 54.000 47.000 Hovedskydning
80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening GP 54.000 47.000 Hovedskydning
32164 Michael Brandt Lind Skytteforening GP 34.000 29.000 Hovedskydning
47330 Anne Sofie Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening GP 41.000 35.000 Hovedskydning
16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening GP 59.000 51.000 Hovedskydning
38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening GP 54.000 47.000 Hovedskydning
17871 Niklas Elmose Andersen Djurslands PistolKlub GP 57.000 49.000 Hovedskydning
81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening GP 44.000 38.000 Hovedskydning
31855 Thomas Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening GP 55.000 47.000 Hovedskydning
36252 Richard Davis Lind Skytteforening GP 53.000 46.000 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds GP 28.000 24.000 Hovedskydning
14427 Dan Poulsen Vadum Skytteforening af 1970 GP 52.000 45.000 Hovedskydning
14823 Elizabeth Andreasen Aalborg Skyttekreds GP 49.000 42.000 Hovedskydning
15298 Henning Mortensen Ulsted Skytteforening GP 24.000 21.000 Hovedskydning
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening GP 58.000 50.000 Hovedskydning
23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds GP 42.000 36.000 Hovedskydning
32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GP 49.000 42.000 Hovedskydning
10427 Tom Bestle Jørgensen Frederikshavn Skyttekreds GP 42.000 36.000 Hovedskydning
87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening GP 48.000 41.000 Hovedskydning
87303 Alex Høj Skjern Skytteforening GP 53.000 46.000 Hovedskydning
31374 Søren Andersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GP 41.000 35.000 Hovedskydning
121612 Brian Holm Vejle Skytteforening GP 26.000 22.000 Hovedskydning
126507 Dea Tindbæk Lolle Støvring Skytteforening GP 39.000 34.000 Hovedskydning

Til toppen