Pistol Terræn Stævne - Dall Nåleskydning 2017 (GrovRevolver) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
35317 Søren Madsen Vejle Skytteforening GR 46.000 43.000 Hovedskydning
129301 Klaus Bo Poulsen Vejle Skytteforening GR 21.000 20.000 Hovedskydning
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. GR 37.000 35.000 Hovedskydning
35750 Bjarne Kyed Vejle Skytteforening GR 45.000 42.000 Hovedskydning
14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds GR 47.000 44.000 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds GR 53.000 50.000 Hovedskydning
18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub GR 44.000 42.000 Hovedskydning
132156 Per Fjord Carlsen Skjern Skytteforening GR 43.000 41.000 Hovedskydning
14471 Anker Christensen Vodskov Skytteforening GR 19.000 18.000 Hovedskydning
17636 Vagn D. Nielsen Djurslands PistolKlub GR 18.000 17.000 Hovedskydning
21143 John Walker Vejle Skytteforening GR 40.000 38.000 Hovedskydning
124178 Palle Holm Christensen Vodskov Skytteforening GR 12.000 11.000 Hovedskydning
17072 Kenneth Sand Vadum Skytteforening af 1970 GR 22.000 21.000 Hovedskydning
116650 Mikkel Wosylus Nielsen Vadum Skytteforening af 1970 GR 44.000 42.000 Hovedskydning
10488 Michael Nielsen Frederikshavn Skyttekreds GR 35.000 33.000 Hovedskydning
10998 Tom E. Hansen Hjørring Skytteforening GR 15.000 14.000 Hovedskydning
82887 Leif Larsen Hjørring Skytteforening GR 17.000 16.000 Hovedskydning
90087 John Henry Just Schreiber Hjørring Skytteforening GR 21.000 20.000 Hovedskydning
14661 Lone Hermansen Vodskov Skytteforening GR 6.000 6.000 Hovedskydning
15532 Sven Dahl Nielsen Vodskov Skytteforening GR 49.000 46.000 Hovedskydning
117978 Niels Peter Bach Vodskov Skytteforening GR 35.000 33.000 Hovedskydning
124626 Martin Skyberg-Hansen Vodskov Skytteforening GR 11.000 10.000 Hovedskydning
11446 Christian Birk Aalborg Skyttekreds GR 46.000 43.000 Hovedskydning
121447 Tim Sloth Johansen Aalborg Skyttekreds GR 10.000 9.000 Hovedskydning
32869 Bill Graversgaard Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GR 30.000 28.000 Hovedskydning
22786 Michael Strøm Århus Pistolklub GR 53.000 50.000 Hovedskydning
17856 Ole Møland Mortensen Djurslands PistolKlub GR 29.000 27.000 Hovedskydning
100339 Lasse Møller Gregersen Århus Pistolklub GR 32.000 30.000 Hovedskydning
119518 Anders Lykke Christensen Skytteklubben DSB/ASF GR 17.000 16.000 Hovedskydning
24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub GR 37.000 35.000 Hovedskydning
24121 Steffen Høgh Århus Pistolklub GR 55.000 52.000 Hovedskydning
20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening GR 45.000 42.000 Hovedskydning
114770 Jørgen Steinicke Ølsted Skytteforening GR 47.000 44.000 Hovedskydning
34726 Knud Erik Müller Vejle Skytteforening GR 22.000 21.000 Hovedskydning
122885 Niels-Jørgen Poulsen Vejle Skytteforening GR 25.000 24.000 Hovedskydning
15807 Oskar Hoffmann Vodskov Skytteforening GR 15.000 14.000 Hovedskydning
16155 Max Lauesgaard Vodskov Skytteforening GR 34.000 32.000 Hovedskydning
127991 Jesper Eybye Frederikshavn Skyttekreds GR 20.000 19.000 Hovedskydning
124269 Klavs Møller Andersen Vodskov Skytteforening GR 27.000 25.000 Hovedskydning
126355 Kenny Sønderborg Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GR 28.000 26.000 Hovedskydning
80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening GR 48.000 45.000 Hovedskydning
32164 Michael Brandt Lind Skytteforening GR 44.000 42.000 Hovedskydning
16520 Chresten Uttrup Aalborg Skyttekreds GR 35.000 33.000 Hovedskydning
38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening GR 53.000 50.000 Hovedskydning
95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening GR 19.000 18.000 Hovedskydning
95234 Mikkel Bertelsen Vodskov Skytteforening GR 17.000 16.000 Hovedskydning
15548 Mads Jensen Ulsted Skytteforening GR 43.000 41.000 Hovedskydning
36252 Richard Davis Lind Skytteforening GR 50.000 47.000 Hovedskydning
119374 Kurt Bech Vodskov Skytteforening GR 10.000 9.000 Hovedskydning
15872 Lars Brix Jensen Vodskov Skytteforening GR 23.000 22.000 Hovedskydning
11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening GR 20.000 19.000 Hovedskydning
17109 Joakim Hjort Aalborg Skyttekreds GR 40.000 38.000 Hovedskydning
17570 Frank Kristensen Allingåbro Skytteforening GR 45.000 42.000 Hovedskydning
23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds GR 51.000 48.000 Hovedskydning
102083 Jørgen Bøgh Jørgensen Djurslands PistolKlub GR 35.000 33.000 Hovedskydning
110818 Peter Wallén Århus Pistolklub GR 31.000 29.000 Hovedskydning
10735 Jørgen Hagen Jensen Frederikshavn Skyttekreds GR 37.000 35.000 Hovedskydning
14306 Lars Dyrskjøt Aalborg Skyttekreds GR 35.000 33.000 Hovedskydning
14386 Hardy Grønhøj Vadum Skytteforening af 1970 GR 34.000 32.000 Hovedskydning
111441 Troels Hansen Vadum Skytteforening af 1970 GR 30.000 28.000 Hovedskydning
122126 Kasper Sieker Vadum Skytteforening af 1970 GR 28.000 26.000 Hovedskydning
89287 Martin Sonne Hjørring Skytteforening GR 25.000 24.000 Hovedskydning
14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening GR 44.000 42.000 Hovedskydning
15458 Jesper Christiansen Ulsted Skytteforening GR 29.000 27.000 Hovedskydning
16069 Lauge Rolf Mikkelsen Vodskov Skytteforening GR 17.000 16.000 Hovedskydning
120444 John Hyldgaard Vodskov Skytteforening GR 19.000 18.000 Hovedskydning
16206 Claus Rittig Aalborg Skyttekreds GR 50.000 47.000 Hovedskydning
17262 Annette Hyldgaard Aalborg Skyttekreds GR 31.000 29.000 Hovedskydning
32857 Bjarne Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GR 38.000 36.000 Hovedskydning
18305 Heidi Pedersen Allingåbro Skytteforening GR 38.000 36.000 Hovedskydning
78290 David Dam Olsson Skytteklubben DSB/ASF GR 49.000 46.000 Hovedskydning
111858 Mikael Jensen Århus Pistolklub GR 38.000 36.000 Hovedskydning
88097 Jørn Rasmussen Vejle Skytteforening GR 28.000 26.000 Hovedskydning
126137 Niels Gade Vodskov Skytteforening GR 10.000 9.000 Hovedskydning
129068 Christian Koch Jensen Vodskov Skytteforening GR 24.000 23.000 Hovedskydning
124653 Henrik D. Thomsen Aalborg Skyttekreds GR 27.000 25.000 Hovedskydning
126012 Flemming Holm Aalborg Skyttekreds GR 26.000 25.000 Hovedskydning

Til toppen