DM Kvalifikationsturnering Østjylland 3. runde (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
114483 Thomas Marding Thorsen-Poulsen Midtdjurs skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
123119 Magnus Kimose Ring Algren Randers Skyttekreds BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
115090 Ivan Kongsgaard Midtdjurs skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
125038 Dina T. Sørensen Randers Skyttekreds BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
17347 Knud ove Gammeljord Randers Skyttekreds SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
123321 Nikolaj Slejborg Thomsen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
25221 Sanne Kristensen Samsø Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
25177 John Lund Christensen Skanderborg-Stilling Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
23019 Henning Andersen Lyngby Skyttekreds SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
25728 Jørgen Mahler Århus Riffelskytte klub SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
18226 Jens Peter Jensen Randers Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
23007 John Petersen Lyngby Skyttekreds SE3 189.0 189.0 Hovedskydning
117976 Rune Bjørnholdt Knudsen Midtdjurs skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
99867 Mia Hviid Sørensen Midtdjurs skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
18504 Anny Toft Randers Skyttekreds VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening VÅ2 200.0 200.0 Hovedskydning
115017 René Olsen Lyngby Skyttekreds VÅ3 188.0 188.0 Hovedskydning
23028 Bo Petersen Lyngby Skyttekreds VÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
115252 Heinrich Sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
123789 Emil Østergaard Andersen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
117047 Mark Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
99536 Nicolaj August Brock Jensen Midtdjurs skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
117469 Finn Gade Skanderborg-Stilling Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
21701 Henning B Clausen Århus Riffelskytte klub SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
125618 Magnus Jørgensen Århus Riffelskytte klub BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
127765 Lone Bjørnholdt Knudsen Midtdjurs skytteforening VÅ3 187.0 187.0 Hovedskydning
86713 Kim Bo Nielsen VBF's Skyttelaug Hinnerup VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
123318 Oliver Trebbien Byskov Århus Riffelskytte klub BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
109468 Clara Ida Jensen Samsø Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
122542 Anton E. S. Hansen Århus Riffelskytte klub BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
98796 Thomas Martinsen Midtdjurs skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
116151 Rene Elgaard Midtdjurs skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
23018 Inge Petersen Lyngby Skyttekreds SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
106625 Alexander Petersen Samsø Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
81504 Claus Kristensen Lyngby Skyttekreds SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
18344 Finn Dollerup VBF Skyttelaug/Århus SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
116952 Jette Hougaard Samsø Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
23027 Brit Henriksen Lyngby Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
127108 Anders Østberg VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
25369 Bjarne Andersen Samsø Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
102102 Magnus Mikkelsen Randers Skyttekreds J1 198.0 198.0 Hovedskydning
104261 Bjørn Voigt Randers Skyttekreds J1 199.0 199.0 Hovedskydning
26268 Jens Eriksen VBF Skyttelaug/Århus SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
115255 Rasmus Sandberg Blomgren Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
123319 Kristian Slejborg Thomsen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
23299 Finn Gyldenløv Sørensen Århus Riffelskytte klub SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
120342 Pelle Bøgh Andersson Randers Skyttekreds BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
126249 Max B F Kristiansen Århus Riffelskytte klub BK4 195.0 195.0 Hovedskydning
126984 Cecilie Borg Trampedach Midtdjurs skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
24945 Kim Larsen Århus Riffelskytte klub VS1 193.0 193.0 Hovedskydning
107022 Stinna Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening UÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
108127 Theis Norre Mikkelsen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
96824 Nathali Holmes Jensen Randers Skyttekreds J1 195.0 195.0 Hovedskydning
120708 Nefer Sofia Mondrup Samsø Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
125514 Emil Præstholm Gamtofte VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
96188 Mads Rasmussen VBF's Skyttelaug Hinnerup VÅ1 190.0 190.0 Hovedskydning
25340 Hanne Kristensen Samsø Skytteforening US1 189.0 189.0 Hovedskydning
124326 Asger Norre Mikkelsen VBF's Skyttelaug Hinnerup VÅ3 189.0 189.0 Hovedskydning
17480 Thomas Danielsen Århus Riffelskytte klub VS1 191.0 191.0 Hovedskydning
96039 Mikkel von der Lippe Samsø Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
114387 Julie H Christiansen Midtdjurs skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
23088 Mogens Pedersen Midtdjurs skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
33713 Alex Møberg Århus Riffelskytte klub VS1 196.0 196.0 Hovedskydning
26012 Eva Nørgaard VBF Skyttelaug/Århus SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
65536 Martin Bærtelsen Randers Skyttekreds VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
25326 Jan O Jørgensen Samsø Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
126982 Lasse Braad Helweg Midtdjurs skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
126983 Claes Braad Helweg Midtdjurs skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
119877 Sebastian Kjeldskov VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
111770 Kasper Poulsen Midtdjurs skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
81544 Arne Ørvik Hansen Skanderborg-Stilling Skytteforening SE3 185.0 185.0 Hovedskydning
126786 Pia Bødtker Midtdjurs skytteforening VÅ3 191.0 191.0 Hovedskydning
125841 Dennis Ebbe Virenfeld Jespersen VBF's Skyttelaug Hinnerup VÅ3 185.0 185.0 Hovedskydning
126993 Søren Poulsen Midtdjurs skytteforening VÅ3 189.0 189.0 Hovedskydning
25387 Anders Alexandersen Samsø Skytteforening VS1 190.0 190.0 Hovedskydning
119879 Oskar Løvstrup Olesen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
119881 Benjamin Ibsen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
81546 Nanna Stege Skanderborg-Stilling Skytteforening UÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
78249 Michael Brasch Midtdjurs skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
25211 Svend Bissø Samsø Skytteforening VS2 188.0 188.0 Hovedskydning
25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
26133 Svend Borgbjerg Århus Riffelskytte klub SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
67824 Therese Gregersen Randers Skyttekreds VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
84598 Bo Stege Skanderborg-Stilling Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
132893 Arne Lægaard Skanderborg-Stilling Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
91753 Peter Christiansen Samsø Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
35970 Diana Henriksen Århus Riffelskytte klub US1 198.0 198.0 Hovedskydning
114220 Sebastian Elbinger Pedersen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
119846 Rasmus Langberg Kivilaid VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
25297 Lasse Bertelsen Samsø Skytteforening VS2 190.0 190.0 Hovedskydning
120709 Sinuhe Mondrup Samsø Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
124784 Patchoulie Højbo Beattie Samsø Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
21556 Søren Rasmussen Skanderborg-Stilling Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
21689 Ingvard Pedersen Skanderborg-Stilling Skytteforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
81514 Flemming Jensen VBF Skyttelaug/Århus SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
121325 Christina Kristensen Lyngby Skyttekreds UÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
128109 Daniel Kronborg Andersen Midtdjurs skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
115764 Benjamin Frisk Samsø Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
96549 Anders Søballe Vej Skanderborg-Stilling Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
107021 Jeppe Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
113774 Jakob Høgh Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 184.0 184.0 Hovedskydning
107019 Torben Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening SE3 188.0 188.0 Hovedskydning

Til toppen