LDT Luft 1.runde 2017 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
42951 Jens ernst Christiansen Sundeved Skytteforening VS3 171.000 171.000 Hovedskydning
43471 Jan Poulsen Broagerlands Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening VS3 181.000 181.000 Hovedskydning
110922 Simon Graversen Sundeved Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
VS3 180.000 180.000 Hovedskydning
109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening SE1 190.000 190.000 Hovedskydning
114773 Winnie Susan Monberg Vojens Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
124193 Jakob Radby Haderslev Skyttekreds BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
43491 Dan Larsen Broagerlands Skytteforening SE2 180.000 180.000 Hovedskydning
88384 Anette Lauritzen Broagerlands Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
123439 Jacob Brink Nordals Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
107378 Mads Lunde Graversen Sundeved Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
117673 Jonas Ottobrøker Sundeved Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
42834 Ole Hansen Sønderborg Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
118674 Lukas K. Andersen Sønderborg Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
118675 Magnus Rusbjerg Sønderborg Skyttekreds BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
103663 Ida R. Frederiksen Grænseegnens Skytteforening US2 179.000 179.000 Hovedskydning
114993 Lasse B. Asmussen Grænseegnens Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
116385 Oliver S. Nielsen Grænseegnens Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
122187 Kira Vosny Grænseegnens Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
126900 Christian B. Christensen Nordals Skyttekreds BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
127596 Freja Kofoed Aarhus Sundeved Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
42816 Petter Sköld Kjemtrup Sønderborg Skyttekreds VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
42699 Frank Hansen Nordals Skyttekreds VS2 188.000 188.000 Hovedskydning
42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds VS1 192.000 192.000 Hovedskydning
43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening VS2 187.000 187.000 Hovedskydning
127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
43501 Børge Paulsen Broagerlands Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
126105 Jacob Toft Nissen Sønderborg Skyttekreds J2 191.000 191.000 Hovedskydning
118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds BK1 189.000 189.000 Hovedskydning
111354 Torben Hansen Vojens Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
129118 Tobias Havn Olsen Haderslev Skyttekreds BK3 165.000 165.000 Hovedskydning
126353 Jeppe Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
42425 Jan B. Sørensen Broagerlands Skytteforening VÅ2 189.000 189.000 Hovedskydning
43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening VS2 185.000 185.000 Hovedskydning
44389 William Kjær Vojens Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
44389 William Kjær Vojens Skytteforening SE1 194.000 194.000 Mesterskab
101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
112939 Emil Urbanski Vojens Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
112939 Emil Urbanski Vojens Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
123204 Sebastian Jensen Vojens Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
123204 Sebastian Jensen Vojens Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
123206 Natasja Dahl Vojens Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
123929 Matilde Skinderholm Vojens Skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
109037 Luna Mathiesen Haderslev Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
112947 Ida Maria Rande Thomsen Haderslev Skyttekreds BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
118385 Julie Thomsen Haderslev Skyttekreds US2 196.000 196.000 Hovedskydning
121808 Jakob Alexsen Haderslev Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
121809 Malou Kragelund Vojens Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
85128 Horst Clausen Broagerlands Skytteforening VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
93209 Cecilie Nielsen Sundeved Skytteforening US2 169.000 169.000 Hovedskydning
42429 Hanne Bergmann Sørensen Broagerlands Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
83010 Erik Dall Sønderborg Skyttekreds SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds J2 191.000 191.000 Hovedskydning
44303 Camilla Buthmann Paulsen Vojens Skytteforening US2 190.000 190.000 Hovedskydning
44303 Camilla Buthmann Paulsen Vojens Skytteforening US2 194.000 194.000 Mesterskab
103661 Signe K. Frederiksen Grænseegnens Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
126408 Søren Pedersen Vojens Skytteforening VÅ2 199.000 199.000 Hovedskydning
127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening BK3 197.000 197.000 Mesterskab
127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
129116 Iben Petersen Haderslev Skyttekreds J2 183.000 183.000 Hovedskydning
129117 Simon Marek Storbank Haderslev Skyttekreds BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
82344 Jonas E. Sköld Kjemtrup Sønderborg Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening BK3 200.000 200.000 Hovedskydning

Til toppen