Eley-Cup riffel og pistol 2017 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
103828 John Pedersen Høng Skytteforening VÅ2 186.000 186.000 Hovedskydning
103828 John Pedersen Høng Skytteforening VÅ2 184.000 184.000 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 176.000 176.000 Mesterskab
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 178.000 178.000 Hovedskydning
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
119784 Tobias Astrop Paludan Høng Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
119784 Tobias Astrop Paludan Høng Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 196.000 196.000 Hovedskydning
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 190.000 190.000 Mesterskab
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening UÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening UÅ2 199.000 199.000 Mesterskab
110577 Frederik Darré Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
110577 Frederik Darré Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
119332 Felix Mortensen Eggeslevmagle SG&IF BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
119332 Felix Mortensen Eggeslevmagle SG&IF BK3 188.000 188.000 Mesterskab
121072 Emilie Hansen Næstved Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
121072 Emilie Hansen Næstved Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Idrætsforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Idrætsforening VÅ1 196.000 196.000 Mesterskab
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
58926 Mie Findsen Vestergaard Korsør Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
58926 Mie Findsen Vestergaard Korsør Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
60087 Steen Hansen Ringsted Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
109735 Rasmus Dalgaard Larsen Næstved Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
109735 Rasmus Dalgaard Larsen Næstved Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
114901 Mads Hoffmann Andreasen Næstved Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
114901 Mads Hoffmann Andreasen Næstved Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
114909 Lukas Sieck Korsør Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
127693 Magnus Houkjær Korsør Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
127693 Magnus Houkjær Korsør Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening US1 191.000 191.000 Hovedskydning
90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening US1 194.000 194.000 Mesterskab
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE3 193.000 193.000 Hovedskydning
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE3 186.000 186.000 Mesterskab
96636 Willy O. Jensen Korsør Skytteforening SE3 190.000 190.000 Mesterskab
96636 Willy O. Jensen Korsør Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
124354 Henrik Steen Jensen Korsør Skytteforening FRI 192.000 192.000 Mesterskab
124354 Henrik Steen Jensen Korsør Skytteforening FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
60087 Steen Hansen Ringsted Skytteforening SE2 197.000 197.000 Mesterskab
128118 Sanne Vang Eggeslevmagle SG&IF UÅ2 188.000 188.000 Hovedskydning
128709 Melina Vang Eggeslevmagle SG&IF J2 193.000 193.000 Hovedskydning
126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
95724 John Helstrup Svinninge Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Mesterskab
95724 John Helstrup Svinninge Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
123115 Albert Frederik Woller Glumsøegnens Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
123115 Albert Frederik Woller Glumsøegnens Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS2 185.000 185.000 Mesterskab
55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS2 183.000 183.000 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 191.000 191.000 Mesterskab
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
128118 Sanne Vang Eggeslevmagle SG&IF UÅ2 186.000 186.000 Mesterskab
128709 Melina Vang Eggeslevmagle SG&IF J2 192.000 192.000 Mesterskab
114909 Lukas Sieck Korsør Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
117411 Josefine Woller Glumsøegnens Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 187.000 187.000 Mesterskab
117411 Josefine Woller Glumsøegnens Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
119338 Line Hansen Eggeslevmagle SG&IF US2 181.000 181.000 Mesterskab
119338 Line Hansen Eggeslevmagle SG&IF US2 183.000 183.000 Hovedskydning
95367 Hans Peter Kongsbak Eggeslevmagle SG&IF VÅ2 193.000 193.000 Mesterskab
95367 Hans Peter Kongsbak Eggeslevmagle SG&IF VÅ2 191.000 191.000 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
57425 Dennis Frederiksen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
94411 Mathias Nielsen Korsør Skytteforening UÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
94411 Mathias Nielsen Korsør Skytteforening UÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
119751 Rasmus Vangsgaard Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
119751 Rasmus Vangsgaard Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening UÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening UÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
114545 Mikkel Houmølle Høng Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
114545 Mikkel Houmølle Høng Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
112110 Jonathan Lohse Korsør Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening VÅ2 191.000 191.000 Mesterskab
129723 Victor Bang Mullerup Skytteforening BK4 196.000 196.000 Mesterskab
122935 Jeppe Jensen Høng Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
122935 Jeppe Jensen Høng Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
129723 Victor Bang Mullerup Skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
112110 Jonathan Lohse Korsør Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 198.000 198.000 Mesterskab
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
124154 Teis Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
124154 Teis Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening VÅ2 185.000 185.000 Mesterskab
127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening VÅ2 191.000 191.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 189.000 189.000 Mesterskab
98276 Thomas Hansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J2 187.000 187.000 Mesterskab
98276 Thomas Hansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
110579 Tobias Rohde Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
110579 Tobias Rohde Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 193.000 193.000 Hovedskydning
114396 Nikolai Sandstød Larsen Høng Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
114396 Nikolai Sandstød Larsen Høng Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
121484 Yasmin Nasser Næstved Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
121484 Yasmin Nasser Næstved Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
119769 Mikkel Andersen Høng Skytteforening J1 195.000 195.000 Mesterskab
119769 Mikkel Andersen Høng Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Mesterskab
127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening VÅ1 193.000 193.000 Hovedskydning
120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
126222 Simon K. Mortensen Næstved Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening BK3 184.000 184.000 Mesterskab
132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening VÅ2 186.000 186.000 Mesterskab
132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
129722 Loke Hansen Mullerup Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
129722 Loke Hansen Mullerup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening VÅ2 190.000 190.000 Hovedskydning
129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Mesterskab
109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
124155 Kristian Johansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
124155 Kristian Johansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
114905 Frederik Lauenberg Næstved Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
126222 Simon K. Mortensen Næstved Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
105094 Katrine Christensen Svinninge Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
105094 Katrine Christensen Svinninge Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
131425 Hans Græbe Eggeslevmagle SG&IF SE3 180.000 180.000 Mesterskab
131425 Hans Græbe Eggeslevmagle SG&IF SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
123419 Silke Emma Jakobsen Mullerup Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
123419 Silke Emma Jakobsen Mullerup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
131051 Jasmin Alsholm Korsør Skytteforening VÅ3 189.000 189.000 Hovedskydning
131051 Jasmin Alsholm Korsør Skytteforening VÅ3 186.000 186.000 Mesterskab
131052 Joshua Schønher Korsør Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
131052 Joshua Schønher Korsør Skytteforening BK4 193.000 193.000 Mesterskab
131374 Jessica Christiansen Glumsøegnens Skytteforening BK4 195.000 195.000 Mesterskab
131374 Jessica Christiansen Glumsøegnens Skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
131422 Elias Gildhoff Eggeslevmagle SG&IF BK4 190.000 190.000 Mesterskab
131422 Elias Gildhoff Eggeslevmagle SG&IF BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
131845 Laura Kongsbach Høng Skytteforening BK4 193.000 193.000 Mesterskab
131845 Laura Kongsbach Høng Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
114905 Frederik Lauenberg Næstved Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
58809 Hanne Hesselberg Korsør Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
58809 Hanne Hesselberg Korsør Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
124050 Simon Pradel Korsør Skytteforening J2 200.000 200.000 Mesterskab
124050 Simon Pradel Korsør Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
127210 Lucas Mortensen Næstved Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
127210 Lucas Mortensen Næstved Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
124156 Mads Larsen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
124156 Mads Larsen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J2 189.000 189.000 Mesterskab
124157 Rasmus Larsen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
124157 Rasmus Larsen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
59699 Michelle Jørgensen Ringsted Skytteforening VÅ3 188.000 188.000 Mesterskab
59699 Michelle Jørgensen Ringsted Skytteforening VÅ3 194.000 194.000 Hovedskydning
131419 William Andersen Eggeslevmagle SG&IF BK4 179.000 179.000 Mesterskab
131419 William Andersen Eggeslevmagle SG&IF BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
131421 Oskar Lund Nielsen Eggeslevmagle SG&IF BK4 191.000 191.000 Mesterskab
131421 Oskar Lund Nielsen Eggeslevmagle SG&IF BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
131844 Sebastian Nielsen Høng Skytteforening BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
131844 Sebastian Nielsen Høng Skytteforening BK4 191.000 191.000 Mesterskab
131464 Danielle Krogshave Mullerup Skytteforening VÅ3 195.000 195.000 Hovedskydning
131464 Danielle Krogshave Mullerup Skytteforening VÅ3 195.000 195.000 Mesterskab
130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening BK4 191.000 191.000 Mesterskab
130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening BK4 194.000 194.000 Hovedskydning

Til toppen