LDM DGI Midt- og Vestsjælland skydning (Standardpistol, 25m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
129927 Anette Søndergaard Svinninge Skytteforening V2H1 340.000 340.000 Hovedskydning
128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V1H3 436.000 436.000 Hovedskydning
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 523.000 523.000 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening S2H1 537.000 537.000 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V2H1 456.000 456.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1H3 503.000 503.000 Hovedskydning
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening V2H1 504.000 504.000 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening V1H2 493.000 493.000 Hovedskydning
105096 Emil Christensen Svinninge Skytteforening BK 476.000 476.000 Hovedskydning
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds U2H1 460.000 460.000 Hovedskydning
57562 John Bønnicke Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 536.000 536.000 Hovedskydning
60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening S2H1 531.000 531.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening V1H3 403.000 403.000 Hovedskydning
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening V1H3 502.000 502.000 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Slagelse Skytteforening V1H2 492.000 492.000 Hovedskydning
114399 Poul Pedersen Korsør Skytteforening V2H1 507.000 507.000 Hovedskydning
105938 Dan Christiansen Karlslunde Skytteforening V1H2 533.000 533.000 Hovedskydning
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening V2H1 475.000 475.000 Hovedskydning
121625 Niklas Ipsen Svinninge Skytteforening BK 441.000 441.000 Hovedskydning
87037 Peter Jablonski Mullerup Skytteforening V1H3 439.000 439.000 Hovedskydning
103843 Bjarne Hågerup Nykøbing Sj. Skytteforening FRI 512.000 512.000 Hovedskydning
120878 Rasmus Drejer Slagelse Skytteforening V2H1 515.000 515.000 Hovedskydning
124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening V1H2 514.000 514.000 Hovedskydning
126139 Tim Iversen Slagelse Skytteforening V2H1 537.000 537.000 Hovedskydning
55952 Karina Molich Korsør Skytteforening V2H1 484.000 484.000 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening V1H1 533.000 533.000 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening S2H1 518.000 518.000 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening V1H1 538.000 538.000 Hovedskydning
99992 Arne Svendsen Slagelse Skytteforening V2H1 518.000 518.000 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H2 513.000 513.000 Hovedskydning
68863 Jan Christiansen Karlslunde Skytteforening V1H3 444.000 444.000 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening V2H1 472.000 472.000 Hovedskydning
126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening V2H1 472.000 472.000 Hovedskydning
86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 505.000 505.000 Hovedskydning
129276 Ismail Alnoumeiri Slagelse Skytteforening V2H1 414.000 414.000 Hovedskydning
129191 Jørgen Sørbye Friis Korsør Skytteforening S2H1 462.000 462.000 Hovedskydning
68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening V2H1 491.000 491.000 Hovedskydning
57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening V2H1 535.000 535.000 Hovedskydning
116246 Ole Gaml Jensen Slagelse Skytteforening V2H1 494.000 494.000 Hovedskydning
107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening V1H3 495.000 495.000 Hovedskydning
119737 Steen Weihe Svinninge Skytteforening V2H1 533.000 533.000 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Slagelse Skytteforening V1H2 465.000 465.000 Hovedskydning
57359 Johnny Ole Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 545.000 545.000 Hovedskydning
99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening JUN 554.000 554.000 Hovedskydning
57749 Finn Hallø Nykøbing Sj. Skytteforening V1H2 511.000 511.000 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening V1H2 535.000 535.000 Hovedskydning
120010 Melanie Bengtson Nykøbing Sj. Skytteforening BK 456.000 456.000 Hovedskydning
111980 Atle Berge Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 434.000 434.000 Hovedskydning
83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening V2H1 513.000 513.000 Hovedskydning
126244 Leif Thrysøe Svinninge Skytteforening V2H1 512.000 512.000 Hovedskydning
S2H1 493.000 493.000 Hovedskydning
91804 Morten Jensen Slagelse Skytteforening V1H1 532.000 532.000 Hovedskydning
120879 Martin Drejer Slagelse Skytteforening V2H1 401.000 401.000 Hovedskydning
59333 John Mathiasen Korsør Skytteforening V1H2 510.000 510.000 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening V1H1 534.000 534.000 Hovedskydning
121206 Michael Kanstrup Korsør Skytteforening V1H2 483.000 483.000 Hovedskydning
125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening S2H1 494.000 494.000 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening U1H1 509.000 509.000 Hovedskydning
126289 Mike Lyons Nielsen Slagelse Skytteforening V1H3 473.000 473.000 Hovedskydning
129903 Allan Sørensen Mullerup Skytteforening V1H2 413.000 413.000 Hovedskydning
126662 Finn Prip Petersen Korsør Skytteforening S2H1 462.000 462.000 Hovedskydning
121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening V2H1 546.000 546.000 Hovedskydning

Til toppen