Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
LDM DGI Midt- og Vestsjælland skydning (Riffel, 200m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
Alle foreninger
Ballerup Skytteforening
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Greve Skytteforening
Gundsølille Sg&if
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Høng Skytteforening
Kirke Hyllinge Idrætsforening
Svinninge Skytteforening
Tuse Skytteforening
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
62263
Lasse Tranegaard Sukstorf
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
VS1
145.000
145.000
Mesterskab
62263
Lasse Tranegaard Sukstorf
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
VS1
144.000
144.000
Hovedskydning
69409
Leif Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
146.000
146.000
Mesterskab
69409
Leif Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
145.000
145.000
Hovedskydning
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
VÅ1
149.000
149.000
Mesterskab
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
VÅ1
148.000
148.000
Hovedskydning
57419
Lars Lund Frederiksen
Tuse Skytteforening
SE1
140.000
140.000
Hovedskydning
59536
Johnny Olsen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
VS1
143.000
143.000
Hovedskydning
59536
Johnny Olsen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
VS1
144.000
144.000
Mesterskab
69431
Karsten Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS2
137.000
137.000
Mesterskab
69431
Karsten Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS2
132.000
132.000
Hovedskydning
58185
Michael Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
VÅ2
136.000
136.000
Hovedskydning
60401
Eskil Gotfredsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
VÅ2
143.000
143.000
Hovedskydning
95000
Jon Luckmann Meulengracht
Greve Skytteforening
VS2
138.000
138.000
Hovedskydning
95000
Jon Luckmann Meulengracht
Greve Skytteforening
VS2
139.000
139.000
Mesterskab
57407
Susanne Frederiksen
Tuse Skytteforening
SE1
150.000
150.000
Hovedskydning
57407
Susanne Frederiksen
Tuse Skytteforening
SE1
148.000
148.000
Mesterskab
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS1
142.000
142.000
Hovedskydning
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS1
146.000
146.000
Mesterskab
118762
Tobias Dyrby Nielsen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
JUN
146.000
146.000
Hovedskydning
118762
Tobias Dyrby Nielsen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
JUN
145.000
145.000
Mesterskab
75149
Maja Groot
Greve Skytteforening
US
139.000
139.000
Hovedskydning
69365
Paul Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
147.000
147.000
Mesterskab
69365
Paul Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
141.000
141.000
Hovedskydning
76186
Ken Poulsen
Gundsølille Sg&if
VÅ1
149.000
149.000
Hovedskydning
76186
Ken Poulsen
Gundsølille Sg&if
VÅ1
148.000
148.000
Mesterskab
105095
Frederik Christensen
Svinninge Skytteforening
BK
148.000
148.000
Mesterskab
105095
Frederik Christensen
Svinninge Skytteforening
BK
147.000
147.000
Hovedskydning
58322
Kurt Petersen
Tuse Skytteforening
SE1
146.000
146.000
Mesterskab
58322
Kurt Petersen
Tuse Skytteforening
SE1
144.000
144.000
Hovedskydning
123764
Mathilde Bredgaard
Tuse Skytteforening
BK
145.000
145.000
Mesterskab
123764
Mathilde Bredgaard
Tuse Skytteforening
BK
142.000
142.000
Hovedskydning
107611
Mikkel Schiødt
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK
141.000
141.000
Mesterskab
107611
Mikkel Schiødt
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK
136.000
136.000
Hovedskydning
112037
Cecilie Nørgaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK
141.000
141.000
Mesterskab
112037
Cecilie Nørgaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK
143.000
143.000
Hovedskydning
68747
Tove Rasmussen
Greve Skytteforening
SE2
139.000
139.000
Hovedskydning
68949
Claus Bruun
Greve Skytteforening
VS1
142.000
142.000
Hovedskydning
68949
Claus Bruun
Greve Skytteforening
VS1
149.000
149.000
Mesterskab
94206
Matias B. Larsen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
JUN
143.000
143.000
Mesterskab
94206
Matias B. Larsen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
JUN
127.000
127.000
Hovedskydning
90829
Jonas Olsen
Tuse Skytteforening
JUN
150.000
150.000
Mesterskab
90829
Jonas Olsen
Tuse Skytteforening
JUN
147.000
147.000
Hovedskydning
60330
Henning Sørensen
Gundsølille Sg&if
VÅ1
149.000
149.000
Hovedskydning
60330
Henning Sørensen
Gundsølille Sg&if
VÅ1
146.000
146.000
Mesterskab
107612
Mathias Nørgaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK
149.000
149.000
Mesterskab
107612
Mathias Nørgaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK
148.000
148.000
Hovedskydning
128031
Tom Schjødt Jensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK
143.000
143.000
Mesterskab
128031
Tom Schjødt Jensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK
140.000
140.000
Hovedskydning
127050
Peter Schmidt
Tuse Skytteforening
BK
147.000
147.000
Mesterskab
127050
Peter Schmidt
Tuse Skytteforening
BK
147.000
147.000
Hovedskydning
105094
Katrine Christensen
Svinninge Skytteforening
JUN
147.000
147.000
Mesterskab
119217
Yasmin Hansen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK
150.000
150.000
Hovedskydning
119217
Yasmin Hansen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK
148.000
148.000
Mesterskab
105094
Katrine Christensen
Svinninge Skytteforening
JUN
146.000
146.000
Hovedskydning
68845
Kaj Hansen
Greve Skytteforening
SE1
147.000
147.000
Mesterskab
68845
Kaj Hansen
Greve Skytteforening
SE1
142.000
142.000
Hovedskydning
57425
Dennis Frederiksen
Tuse Skytteforening
UÅ
148.000
148.000
Mesterskab
57425
Dennis Frederiksen
Tuse Skytteforening
UÅ
149.000
149.000
Hovedskydning
60395
Jette Karlsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
VÅ2
134.000
134.000
Hovedskydning
126196
Frederikke Elmeskov
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK
143.000
143.000
Hovedskydning
126196
Frederikke Elmeskov
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK
134.000
134.000
Mesterskab
97864
Mathias Stigaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
JUN
139.000
139.000
Mesterskab
97864
Mathias Stigaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
JUN
138.000
138.000
Hovedskydning
94220
Frederik Pedersen
Høng Skytteforening
UÅ
147.000
147.000
Hovedskydning
94220
Frederik Pedersen
Høng Skytteforening
UÅ
148.000
148.000
Mesterskab
111622
Andreas Jensen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
JUN
148.000
148.000
Hovedskydning
111622
Andreas Jensen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
JUN
146.000
146.000
Mesterskab
60025
Morten Kleffel Petersen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
VS1
141.000
141.000
Hovedskydning
60025
Morten Kleffel Petersen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
VS1
141.000
141.000
Mesterskab
57543
Leif Nielsen
Svinninge Skytteforening
VS3
138.000
138.000
Hovedskydning
57543
Leif Nielsen
Svinninge Skytteforening
VS3
130.000
130.000
Mesterskab
128096
Vanessa Bautista Milling-Hansen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK
133.000
133.000
Hovedskydning
128096
Vanessa Bautista Milling-Hansen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK
142.000
142.000
Mesterskab
69629
Per Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VÅ2
149.000
149.000
Hovedskydning
69629
Per Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VÅ2
146.000
146.000
Mesterskab
69376
Morten Remsted
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VÅ1
145.000
145.000
Hovedskydning
69376
Morten Remsted
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VÅ1
143.000
143.000
Mesterskab
Til toppen