LDM DGI Midt- og Vestsjælland skydning (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening J2 187.000 187.000 Mesterskab
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 196.000 196.000 Mesterskab
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 192.000 192.000 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening VS1 191.000 191.000 Mesterskab
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening VS1 199.000 199.000 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 190.000 190.000 Mesterskab
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. VÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
69703 Bent Kruse Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 195.000 195.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 196.000 196.000 Mesterskab
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 192.000 192.000 Mesterskab
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 195.000 195.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS3 187.000 187.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS3 184.000 184.000 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 195.000 195.000 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 197.000 197.000 Hovedskydning
118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Idrætsforening J1 190.000 190.000 Mesterskab
118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Idrætsforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing F. Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 190.000 190.000 Mesterskab
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 181.000 181.000 Hovedskydning
103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ1 185.000 185.000 Mesterskab
103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 189.000 189.000 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Idrætsforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Idrætsforening VÅ1 194.000 194.000 Mesterskab
114140 Rolf Dejløw Ringsted Skytteforening SE2 191.000 191.000 Mesterskab
114140 Rolf Dejløw Ringsted Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening J1 195.000 195.000 Mesterskab
118082 Simon Buhl Ziska Greve Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
118082 Simon Buhl Ziska Greve Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
122511 Laura Pedersen Greve Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
122511 Laura Pedersen Greve Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
124639 Sarah Ebbensgaard Grunstrup Greve Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
124639 Sarah Ebbensgaard Grunstrup Greve Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
94413 Signe Degn Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
94413 Signe Degn Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening J1 196.000 196.000 Mesterskab
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
105095 Frederik Christensen Svinninge Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
105095 Frederik Christensen Svinninge Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
121843 Thais Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
121843 Thais Hansen Nykøbing F. Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
121868 Mikkel Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
121868 Mikkel Korsbæk Nørholt Nykøbing F. Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
122412 Niels E. Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
122412 Niels E. Clausen Nykøbing F. Skytteforening J2 182.000 182.000 Mesterskab
80735 Vivi Nielsen Svinninge Skytteforening SE2 184.000 184.000 Hovedskydning
80735 Vivi Nielsen Svinninge Skytteforening SE2 187.000 187.000 Mesterskab
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
60087 Steen Hansen Ringsted Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
60087 Steen Hansen Ringsted Skytteforening SE1 184.000 184.000 Mesterskab
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 195.000 195.000 Mesterskab
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 196.000 196.000 Hovedskydning
111622 Andreas Jensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 192.000 192.000 Mesterskab
111622 Andreas Jensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
114909 Lukas Sieck Korsør Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
114909 Lukas Sieck Korsør Skytteforening J2 189.000 189.000 Mesterskab
117411 Josefine Woller Glumsøegnens Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
117411 Josefine Woller Glumsøegnens Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
114552 Gorm Andersen Ringsted Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
114552 Gorm Andersen Ringsted Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
123115 Albert Frederik Woller Glumsøegnens Skytteforening BK3 179.000 179.000 Mesterskab
123115 Albert Frederik Woller Glumsøegnens Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening VÅ2 184.000 184.000 Hovedskydning
130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Mesterskab
129723 Victor Bang Mullerup Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
129723 Victor Bang Mullerup Skytteforening BK2 190.000 190.000 Mesterskab
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE2 190.000 190.000 Mesterskab
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
128700 Sebastian Witt Ringsted Skytteforening BK3 184.000 184.000 Mesterskab
128700 Sebastian Witt Ringsted Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening BK3 170.000 170.000 Mesterskab
128921 Maria Lesholt Greve Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
128921 Maria Lesholt Greve Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
97864 Mathias Stigaard Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
97864 Mathias Stigaard Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
124154 Teis Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
124154 Teis Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening VÅ2 191.000 191.000 Mesterskab
127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening VÅ2 189.000 189.000 Hovedskydning
121019 Asbjørn Ingleby Svinninge Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
121019 Asbjørn Ingleby Svinninge Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 191.000 191.000 Mesterskab
126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Gundsølille Sg&if VÅ1 197.000 197.000 Mesterskab
60856 Helle Lindorff Jensen Gundsølille Sg&if VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS3 172.000 172.000 Hovedskydning
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS3 176.000 176.000 Mesterskab
95724 John Helstrup Svinninge Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Mesterskab
95724 John Helstrup Svinninge Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 195.000 195.000 Mesterskab
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening UÅ1 195.000 195.000 Mesterskab
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening UÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 194.000 194.000 Mesterskab
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening VÅ1 189.000 189.000 Mesterskab
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 192.000 192.000 Mesterskab
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 186.000 186.000 Hovedskydning
55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS2 189.000 189.000 Hovedskydning
55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS2 193.000 193.000 Mesterskab
94411 Mathias Nielsen Korsør Skytteforening UÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE1 193.000 193.000 Mesterskab
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening UÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening UÅ1 194.000 194.000 Mesterskab
112110 Jonathan Lohse Korsør Skytteforening J1 195.000 195.000 Mesterskab
112110 Jonathan Lohse Korsør Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening VS2 192.000 192.000 Mesterskab
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening VS2 186.000 186.000 Hovedskydning
110303 Markus Bech Nykøbing Sj. Skytteforening J2 180.000 180.000 Hovedskydning
110303 Markus Bech Nykøbing F. Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening J1 192.000 192.000 Mesterskab
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening J1 185.000 185.000 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 190.000 190.000 Hovedskydning
58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 185.000 185.000 Hovedskydning
58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 192.000 192.000 Mesterskab
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening SE2 187.000 187.000 Mesterskab
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
98276 Thomas Hansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
98276 Thomas Hansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
110579 Tobias Rohde Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK1 194.000 194.000 Mesterskab
110579 Tobias Rohde Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
119751 Rasmus Vangsgaard Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
119751 Rasmus Vangsgaard Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
103912 Malou E. M. Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening J1 188.000 188.000 Mesterskab
103912 Malou E. M. Larsen Nykøbing F. Skytteforening J1 190.000 190.000 Hovedskydning
109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
114545 Mikkel Houmølle Høng Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
114545 Mikkel Houmølle Høng Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
119769 Mikkel Andersen Høng Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
119769 Mikkel Andersen Høng Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
105094 Katrine Christensen Svinninge Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
105094 Katrine Christensen Svinninge Skytteforening J1 196.000 196.000 Mesterskab
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
123419 Silke Emma Jakobsen Mullerup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
123419 Silke Emma Jakobsen Mullerup Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing F. Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
121867 Marcus Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
121867 Marcus Korsbæk Nørholt Nykøbing F. Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
122410 Anita Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ2 184.000 184.000 Hovedskydning
122410 Anita Clausen Nykøbing F. Skytteforening VÅ2 186.000 186.000 Mesterskab
57543 Leif Nielsen Svinninge Skytteforening VS2 187.000 187.000 Mesterskab
57543 Leif Nielsen Svinninge Skytteforening VS2 182.000 182.000 Hovedskydning
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
124050 Simon Pradel Korsør Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
124050 Simon Pradel Korsør Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening BK2 186.000 186.000 Mesterskab
120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening VÅ2 191.000 191.000 Hovedskydning
132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening VÅ2 189.000 189.000 Mesterskab
60330 Henning Sørensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 183.000 183.000 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 184.000 184.000 Mesterskab
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Mesterskab
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 189.000 189.000 Mesterskab
128031 Tom Schjødt Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
128031 Tom Schjødt Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening BK3 176.000 176.000 Mesterskab
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
129722 Loke Hansen Mullerup Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
129722 Loke Hansen Mullerup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
122703 Freja Bech Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 175.000 175.000 Mesterskab
122703 Freja Bech Nykøbing F. Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening VÅ2 190.000 190.000 Mesterskab
129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
128096 Vanessa Bautista Milling-Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 196.000 196.000 Mesterskab
128096 Vanessa Bautista Milling-Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
119217 Yasmin Hansen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
119217 Yasmin Hansen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
122788 Nadia Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
122788 Nadia Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
124155 Kristian Johansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
124155 Kristian Johansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
124156 Mads Larsen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK3 172.000 172.000 Hovedskydning
124156 Mads Larsen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening BK3 166.000 166.000 Mesterskab
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning

Til toppen