Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
L2017 - Bane (Riffel, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
DGI Vestjylland
DGI Midtjylland
DGI Østjylland
DGI Sydøstjylland
DGI Sydvest
DGI Sønderjylland
DGI Fyn
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Nordsjælland
DGI Storstrømmen
DGI Bornholm
Alle foreninger
Ammitsbøl Sg&i
Ballerup Skytteforening
Bjergby SGI&U
Boddum-Ydby Skytteforening
Brørup Skyttekreds
Damsholte Skytteforening
Esbjerg Skyttekreds
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Gadbjerg Skytteforening
Glud Skytteforening
Greve Skytteforening
Grænseegnens Skytteforening
Gundsølille Sg&if
Haderslev Skyttekreds
Haderup Skytteforening
Helle Skytteforening
Hem Skytteforening
Hillerød Skytteforening
Hjørring Skytteforening
Honum & Omegns Skytteforening
Horne Skytteforening
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Jelling fS
Karby Skyttekreds
Karup Skytteforening
Klejs-Juelsminde Skytteforening
Lyngby Skyttekreds
Løgstør Sportsskytteklub
Midtdjurs skytteforening
Nordals Skyttekreds
Nyvest Skytteforening
Ornebjerg Skytteforening
Outrup Skytteforening
Ribe Skyttekreds
Rudkøbing Skyttekreds
Samsø Skytteforening
Silkeborg Skyttekreds
Sjørring Skytteforening
Skals Skytteforening
Skanderborg-Stilling Skytteforening
Skytteforening Kimbrerne
St. Restrup Idrætsforening
Stege Ndr. Skytteforening
Stenløse Skytteforening
Sundeved Skytteforening
Sødinge Skytteforening
Sønderborg Skyttekreds
Thisted Skyttekreds
Tingsted Skytteforening
Tommerup Skytteforening
Trehøje Skytteforening
Ullerup Skytteforening, Give
Ulsted Skytteforening
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Vester Hassing Skytteforening
Viborg Skytteforening
Videbæk Skytteforening
Vissenbjerg Skytteforening
Vodskov Skytteforening
Væggerløse Skytteforening
Ølgod Skytteforening
Ølstykke Skytteforening
Ørre Skytteforening
Østerlars Skytteforening
Aalborg Skyttekreds
Århus Riffelskytte klub
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
60819
Jytte Kristoffersen
Gundsølille Sg&if
VÅ2
188.000
188.000
Hovedskydning
54457
Mikael Green
Tingsted Skytteforening
VS2
189.000
189.000
Hovedskydning
132018
Inge Petersen
Lyngby Skyttekreds
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
25234
Pia Kleis
Samsø Skytteforening
VÅ2
197.000
197.000
Hovedskydning
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS1
196.000
196.000
Hovedskydning
80903
Ida Aaslev Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
61314
Susanne Pihl
Nyvest Skytteforening
SE1
193.000
193.000
Hovedskydning
60716
Pernille Lohmann Mikkelsen
Greve Skytteforening
VS2
195.000
195.000
Hovedskydning
46614
Peter Falkvar Hansen
Sødinge Skytteforening
US2
175.000
175.000
Hovedskydning
31359
Bent Mæng
Ørre Skytteforening
VS2
189.000
189.000
Hovedskydning
113442
Lars Padfield
Hjørring Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
28766
Palle Holm
Sjørring Skytteforening
VS3
184.000
184.000
Hovedskydning
25978
Kim Mæng Ibsen
Ørre Skytteforening
VS1
197.000
197.000
Hovedskydning
38336
Hans Johnsen
Ølgod Skytteforening
VÅ2
194.000
194.000
Hovedskydning
96491
Mathias Søndergaard
Viborg Skytteforening
UÅ2
196.000
196.000
Hovedskydning
91738
Susanne Højbjerg
Tommerup Skytteforening
VÅ2
187.000
187.000
Hovedskydning
106905
Martin Larsen
Gadbjerg Skytteforening
VÅ2
195.000
195.000
Hovedskydning
48926
Bjarne Basse Nielsen
Tingsted Skytteforening
VÅ2
194.000
194.000
Hovedskydning
25221
Sanne Kristensen
Samsø Skytteforening
VÅ1
194.000
194.000
Hovedskydning
49414
Anders Rasmussen
Vissenbjerg Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
46813
Christian Hansen
Sødinge Skytteforening
UÅ2
193.000
193.000
Hovedskydning
55133
Peter Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
VS1
197.000
197.000
Hovedskydning
115017
Renè Olsen
Lyngby Skyttekreds
VÅ2
189.000
189.000
Hovedskydning
62091
Dorthe Overgaard
Frederikssund Skytteforening, IF1864
VS1
189.000
189.000
Hovedskydning
81811
Betina Petersen
Tingsted Skytteforening
US1
190.000
190.000
Hovedskydning
55698
Karsten Larsen
Ornebjerg Skytteforening
VS3
180.000
180.000
Hovedskydning
95000
Jon Luckmann Meulengracht
Greve Skytteforening
VS2
192.000
192.000
Hovedskydning
60401
Eskil Gotfredsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
VS3
185.000
185.000
Hovedskydning
83267
Louise Fredsgaard Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
US2
194.000
194.000
Hovedskydning
69524
Sanne Kjær
Gundsølille Sg&if
VÅ2
193.000
193.000
Hovedskydning
15852
Mariann H. Weinreich
Ulsted Skytteforening
VÅ1
195.000
195.000
Hovedskydning
SE2
155.000
155.000
Hovedskydning
62263
Lasse Tranegaard Sukstorf
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
VS1
191.000
191.000
Hovedskydning
33812
Lis Andersen
Jelling fS
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
17311
Anders Secher
Ullerup Skytteforening, Give
VS2
195.000
195.000
Hovedskydning
25340
Hanne Kirstine Kristensen
Samsø Skytteforening
UÅ1
195.000
195.000
Hovedskydning
42951
Jens Ernst Christiansen
Sundeved Skytteforening
VS3
187.000
187.000
Hovedskydning
34969
Karl Erik Hansen
Ammitsbøl Sg&i
SE1
193.000
193.000
Hovedskydning
57006
Kristian Ebbensgaard
Greve Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
42693
Hans Hansen
Nordals Skyttekreds
VS3
182.000
182.000
Hovedskydning
54142
Karen Lolle
Væggerløse Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
54113
Poul Erik Hansen
Væggerløse Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
39737
Svend Petermann
Ribe Skyttekreds
VÅ1
191.000
191.000
Hovedskydning
120932
Karen Skovmand
Viborg Skytteforening
SE1
189.000
189.000
Hovedskydning
31184
Erik Madsen
Karup Skytteforening
VS2
190.000
190.000
Hovedskydning
22403
Magnus Bøgely
Viborg Skytteforening
US1
186.000
186.000
Hovedskydning
55123
Preben Villadsen
Stege Ndr. Skytteforening
VS3
173.000
173.000
Hovedskydning
101878
René Møller Maciejewski
Stege Ndr. Skytteforening
VS3
183.000
183.000
Hovedskydning
104648
Martin Møller Frantsen
Bjergby SGI&U
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
23116
Jens Roland Jensen
Midtdjurs skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
98877
Karsten Jensen
Haderup Skytteforening
VÅ2
170.000
170.000
Hovedskydning
54434
Palle Henriksen
Tingsted Skytteforening
VS3
185.000
185.000
Hovedskydning
19571
Ole Nielsen
Viborg Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
19654
Knud Erik Holm
Viborg Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
82836
Line Soelberg Andersen
Vissenbjerg Skytteforening
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
28830
Mette Christensen
Aalborg Skyttekreds
VÅ1
197.000
197.000
Hovedskydning
37355
Niels Hybholt
Videbæk Skytteforening
VS3
182.000
182.000
Hovedskydning
38618
Holger Østergaard
Outrup Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
60856
Helle Lindorff Jensen
Gundsølille Sg&if
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
43337
Poul Clausen
Grænseegnens Skytteforening
VS2
183.000
183.000
Hovedskydning
29117
Bitten Hansen
Sjørring Skytteforening
VÅ2
193.000
193.000
Hovedskydning
54116
Ole Ebbe
Væggerløse Skytteforening
SE2
196.000
196.000
Hovedskydning
42764
Thomas Brokholm
Sønderborg Skyttekreds
VS2
184.000
184.000
Hovedskydning
39864
Brian Mikkelsen
Ribe Skyttekreds
VÅ2
185.000
185.000
Hovedskydning
92975
Gert Morthorst Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
VS2
193.000
193.000
Hovedskydning
99867
Mia Hviid Sørensen
Midtdjurs skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
20009
Jens Bo Laursen
Honum & Omegns Skytteforening
VS2
191.000
191.000
Hovedskydning
39754
Peter Christensen
Ribe Skyttekreds
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
38787
Hanne Thuesen
Brørup Skyttekreds
VS3
174.000
174.000
Hovedskydning
102934
Kristian Møller Kristensen
Aalborg Skyttekreds
US2
186.000
186.000
Hovedskydning
38352
Doris Johnsen
Ølgod Skytteforening
VÅ2
194.000
194.000
Hovedskydning
48314
Anders Feldballe Hansen
Horne Skytteforening
VS1
190.000
190.000
Hovedskydning
14658
Louise Pedersen
Vester Hassing Skytteforening
VÅ1
187.000
187.000
Hovedskydning
86197
Thor Kortegård Pedersen
Horne Skytteforening
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
97182
Andreas Hansen
Sødinge Skytteforening
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
12022
Henrik Noppenau Lytzen
Ribe Skyttekreds
VS1
194.000
194.000
Hovedskydning
39795
Lene Jensen
Ribe Skyttekreds
VÅ1
197.000
197.000
Hovedskydning
33816
Knud Andersen
Jelling fS
SE1
192.000
192.000
Hovedskydning
113690
Kristian Toft Andersen
Thisted Skyttekreds
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
87542
Claus Frederiksen
Damsholte Skytteforening
VÅ1
197.000
197.000
Hovedskydning
17033
Lars Ørum Pedersen
Aalborg Skyttekreds
VS1
196.000
196.000
Hovedskydning
23007
John Petersen
Lyngby Skyttekreds
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
115252
Heinrich Sloth
Skanderborg-Stilling Skytteforening
VÅ2
195.000
195.000
Hovedskydning
80902
Sara Aaslev Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
61028
Susanne Ager Höy
Østerlars Skytteforening
VS2
190.000
190.000
Hovedskydning
21049
Louise Christiansen
Glud Skytteforening
UÅ1
188.000
188.000
Hovedskydning
61078
Eva Knudsen
Østerlars Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
38797
Claus Jensen
Brørup Skyttekreds
VÅ2
184.000
184.000
Hovedskydning
24970
Erik Brix Laursen
Århus Riffelskytte klub
VÅ1
196.000
196.000
Hovedskydning
UÅ1
196.000
196.000
Hovedskydning
91099
Ellen Holm
Samsø Skytteforening
VÅ1
196.000
196.000
Hovedskydning
113675
Lisbeth Meldgaard
Helle Skytteforening
VÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
96337
Christian Jensen
Ribe Skyttekreds
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
90304
Christian Larsen
Sødinge Skytteforening
J1
189.000
189.000
Hovedskydning
109643
Christine Jacobi
Viborg Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
102711
Sofie Møller Frantsen
Bjergby SGI&U
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
112663
Thea Bergholt Madsen
St. Restrup Idrætsforening
BK3
162.000
162.000
Hovedskydning
33414
Tove Secher
Ullerup Skytteforening, Give
SE2
185.000
185.000
Hovedskydning
88599
Helle Norup Bertelsen
Viborg Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
55337
Kenneth Westergaard
Stege Ndr. Skytteforening
VS3
189.000
189.000
Hovedskydning
25302
Knud Møller
Samsø Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
61080
Erik Ager Höy
Østerlars Skytteforening
VÅ1
194.000
194.000
Hovedskydning
25312
John Sander Petersen
Samsø Skytteforening
SE2
183.000
183.000
Hovedskydning
41245
Charlotte Dahl
Esbjerg Skyttekreds
VÅ2
200.000
200.000
Hovedskydning
27146
Allan Sørensen
Karby Skyttekreds
VS3
182.000
182.000
Hovedskydning
102896
Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen
Ammitsbøl Sg&i
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
117673
Jonas Ottobrøker
Sundeved Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
55178
Lars Nøhr
Stege Ndr. Skytteforening
VS3
182.000
182.000
Hovedskydning
10827
Ole-Vagn Larsen
Hjørring Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
92906
Emil Olsen
Ammitsbøl Sg&i
UÅ2
198.000
198.000
Hovedskydning
52458
Carsten Hansen
Sødinge Skytteforening
VÅ2
191.000
191.000
Hovedskydning
80900
Kim Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
VS2
196.000
196.000
Hovedskydning
28222
Michael Madsen
Boddum-Ydby Skytteforening
VS2
195.000
195.000
Hovedskydning
99386
Claus Ole Rasmussen
Rudkøbing Skyttekreds
VÅ2
187.000
187.000
Hovedskydning
53523
Annette Munkbøl
Aalborg Skyttekreds
VS3
187.000
187.000
Hovedskydning
82092
Cecilie Højbjerg Hansen
Tommerup Skytteforening
US2
186.000
186.000
Hovedskydning
69466
Helle Kirstine Larsen
Ribe Skyttekreds
VS2
187.000
187.000
Hovedskydning
55571
Birthe Holm Thomsen
Ornebjerg Skytteforening
VS2
189.000
189.000
Hovedskydning
121871
Chris Klein
Stege Ndr. Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
22122
Dorte Østerby Jakobsen
Viborg Skytteforening
VÅ1
195.000
195.000
Hovedskydning
95631
Mathias Haugaard Mikkelsen
Hjørring Skytteforening
UÅ1
193.000
193.000
Hovedskydning
31089
Leif Laursen
Karup Skytteforening
VÅ2
188.000
188.000
Hovedskydning
68747
Tove Rasmussen
Greve Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
106522
Anette Andersen
Viborg Skytteforening
VÅ1
191.000
191.000
Hovedskydning
25213
Stine Jensen
Samsø Skytteforening
US1
189.000
189.000
Hovedskydning
46855
Anders Larsen
Sødinge Skytteforening
VÅ2
187.000
187.000
Hovedskydning
99520
Stine Jacobsen
Helle Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
85989
Mathias Engelst
Karby Skyttekreds
US2
189.000
189.000
Hovedskydning
20954
Per Foght Christiansen
Samsø Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
25211
Svend Bissø
Samsø Skytteforening
VS2
189.000
189.000
Hovedskydning
117764
Nicklas Christensen
Aalborg Skyttekreds
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
28478
Mie Louise Jurchmann Kanstrup
Sjørring Skytteforening
VÅ2
199.000
199.000
Hovedskydning
43346
Marianne Clausen
Grænseegnens Skytteforening
VS2
189.000
189.000
Hovedskydning
106625
Alexander Petersen
Samsø Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
25323
Jenny Bissø
Samsø Skytteforening
SE1
193.000
193.000
Hovedskydning
79555
Anders R. Nielsen
Ribe Skyttekreds
UÅ2
185.000
185.000
Hovedskydning
96141
Allan Stryhn
Tingsted Skytteforening
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
39152
Peter Gade
Outrup Skytteforening
VÅ2
160.000
160.000
Hovedskydning
62229
Mette Tranegaard Sukstorf
Ølstykke Skytteforening
VS2
190.000
190.000
Hovedskydning
47914
Uffe Pedersen
Horne Skytteforening
VÅ1
196.000
196.000
Hovedskydning
30976
Alexander Helleskov
Trehøje Skytteforening
UÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
34696
Hans Jørgen Nielsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
VÅ1
193.000
193.000
Hovedskydning
60330
Henning Sørensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS3
179.000
179.000
Hovedskydning
40827
Nicolai Christensen
Ribe Skyttekreds
VS1
194.000
194.000
Hovedskydning
99527
Lisbeth Stricker Jensen
Vodskov Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
102108
Julie Olsen
Lyngby Skyttekreds
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
114306
Victoria Andrea Ager Höy
Østerlars Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
122108
Mathias H. Nielsen
Stege Ndr. Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
19218
Kristina Grubbe Andersen
Skals Skytteforening
US2
188.000
188.000
Hovedskydning
46704
Knud F. Hansen
Sødinge Skytteforening
VS1
193.000
193.000
Hovedskydning
82605
Lise Schäffer
Sjørring Skytteforening
VS3
180.000
180.000
Hovedskydning
113118
Anders Hansen
Aalborg Skyttekreds
VÅ1
196.000
196.000
Hovedskydning
85492
Martin Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
US2
190.000
190.000
Hovedskydning
91098
Peder Nedergaard
Samsø Skytteforening
VÅ1
190.000
190.000
Hovedskydning
31260
Rikke Mæng Ibsen
Ørre Skytteforening
VS1
196.000
196.000
Hovedskydning
91687
Per poulsen Tougaard
Viborg Skytteforening
UÅ2
197.000
197.000
Hovedskydning
63572
Karin Bay
Hillerød Skytteforening
VÅ2
186.000
186.000
Hovedskydning
83073
Jonas Andersen
Trehøje Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
45119
Kurt Petersen
Rudkøbing Skyttekreds
SE2
188.000
188.000
Hovedskydning
86418
Lars Andersen
Stege Ndr. Skytteforening
VÅ1
191.000
191.000
Hovedskydning
96841
Tim Mikkelsen
Ammitsbøl Sg&i
VS2
186.000
186.000
Hovedskydning
54180
Finn Munksbo
Væggerløse Skytteforening
SE2
174.000
174.000
Hovedskydning
90303
Rasmus Larsen
Sødinge Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
101910
Ida Baadegaard
Sødinge Skytteforening
J2
180.000
180.000
Hovedskydning
80671
Maybritt Sloth Lynggaard
Skanderborg-Stilling Skytteforening
VÅ1
189.000
189.000
Hovedskydning
25202
Torben Ravn Kristensen
Samsø Skytteforening
VS2
193.000
193.000
Hovedskydning
86426
Frederikke Frederiksen
Damsholte Skytteforening
US2
188.000
188.000
Hovedskydning
86372
Christinna Herskind
Aalborg Skyttekreds
US1
187.000
187.000
Hovedskydning
106786
Christoffer Damgaard Larsen
Gadbjerg Skytteforening
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
92377
Pernille Noppenau Hansen
Hem Skytteforening
US2
184.000
184.000
Hovedskydning
98706
Emma Thyssen
Grænseegnens Skytteforening
US2
184.000
184.000
Hovedskydning
27041
Maria Birk Sørensen
Karby Skyttekreds
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
95321
Amalie Birk D. Sørensen
Karby Skyttekreds
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
96980
Malte Vyff Jørgensen
Haderslev Skyttekreds
UÅ2
189.000
189.000
Hovedskydning
35072
Bodil Hansen
Ammitsbøl Sg&i
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
113691
Anders Toft Andersen
Thisted Skyttekreds
VÅ2
180.000
180.000
Hovedskydning
61310
Svend Erik Pihl
Nyvest Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
93650
Hjalte Morthorst Jensen
Boddum-Ydby Skytteforening
J2
179.000
179.000
Hovedskydning
93472
Anne Bakke Nielsen
Thisted Skyttekreds
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
46778
Hans Hansen
Sødinge Skytteforening
VS3
176.000
176.000
Hovedskydning
105786
Jonas Ø. Pedersen
Aalborg Skyttekreds
US1
195.000
195.000
Hovedskydning
19352
Henrik Strand
Viborg Skytteforening
US1
188.000
188.000
Hovedskydning
29739
Martin Mohr Jakobsen
Trehøje Skytteforening
UÅ2
195.000
195.000
Hovedskydning
19466
Finn Karlsson
Skals Skytteforening
VÅ1
194.000
194.000
Hovedskydning
29045
Erik Reinbach Hansen
Sjørring Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
98921
Brian Rubæk
Skytteforening Kimbrerne
VÅ1
194.000
194.000
Hovedskydning
116728
Caroline Marie Jacobi
Viborg Skytteforening
US2
192.000
192.000
Hovedskydning
115361
Caroline H. Madsen
Thisted Skyttekreds
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
111795
Kristian Johansen
Viborg Skytteforening
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
19407
Morten De Place Bjørn
Viborg Skytteforening
VÅ1
197.000
197.000
Hovedskydning
68949
Claus Bruun
Greve Skytteforening
VS2
196.000
196.000
Hovedskydning
61483
Lene Pihl
Nyvest Skytteforening
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
120233
Jeppe Olsen
Ammitsbøl Sg&i
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
116598
Nicolai Mathiesen
Helle Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
125887
Nanna Mathiesen
Helle Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
102440
Mads Thuesen Jensen
Brørup Skyttekreds
BK3
179.000
179.000
Hovedskydning
128109
Daniel Kronborg Andersen
Midtdjurs skytteforening
BK3
197.000
197.000
Hovedskydning
22477
Keld Klode
Silkeborg Skyttekreds
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
55163
Louise Nøhr
Stege Ndr. Skytteforening
US2
182.000
182.000
Hovedskydning
16485
Jeppe V. Kristensen
Aalborg Skyttekreds
VS1
183.000
183.000
Hovedskydning
41561
Jesper K. Pedersen
Brørup Skyttekreds
VÅ2
186.000
186.000
Hovedskydning
39393
Gitte Gade
Outrup Skytteforening
VÅ2
183.000
183.000
Hovedskydning
28579
Christian Kjær Pedersen
Thisted Skyttekreds
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
54168
Allan Bruun
Væggerløse Skytteforening
SE2
188.000
188.000
Hovedskydning
125253
Filucca Caroline Ager Höy
Østerlars Skytteforening
BK3
173.000
173.000
Hovedskydning
120948
Gunnar Jensen
Løgstør Sportsskytteklub
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
97095
Emil Grønbæk
Ørre Skytteforening
US2
186.000
186.000
Hovedskydning
15758
Trine Weinreich Klit Andersen
Vester Hassing Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
54172
Preben Grubbe
Væggerløse Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
83672
Emil Bakke Nielsen
Thisted Skyttekreds
J1
194.000
194.000
Hovedskydning
128706
Sine H. Jensen
Stege Ndr. Skytteforening
VÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
35978
Claus Laumann Sindberg
Ballerup Skytteforening
US1
195.000
195.000
Hovedskydning
19550
Rasmus N. Fisker
Viborg Skytteforening
VS1
190.000
190.000
Hovedskydning
112662
Maiken Bergholt Madsen
St. Restrup Idrætsforening
BK3
163.000
163.000
Hovedskydning
43067
Anders Ottobrøker
Sundeved Skytteforening
VÅ2
195.000
195.000
Hovedskydning
108363
Anders Birk Dysted Sørensen
Karby Skyttekreds
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
107475
Rikke Norup Bertelsen
Viborg Skytteforening
BK1
192.000
192.000
Hovedskydning
119685
Trine Jakobsen
Viborg Skytteforening
J1
194.000
194.000
Hovedskydning
82437
Daniel F. Pedersen
Esbjerg Skyttekreds
VÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
55275
Anne Boya Bertelsen
Stege Ndr. Skytteforening
VÅ1
194.000
194.000
Hovedskydning
104886
Emil Lindholt Nielsen
Aalborg Skyttekreds
US2
192.000
192.000
Hovedskydning
Til toppen