Divisionsskydning runde 1 hjemme (Riffel, 200m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 147.000 147.000 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 133.000 133.000 Hovedskydning
58230 Hans Rubi Klausen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 143.000 143.000 Hovedskydning
57868 Poul Boye Hansen Værslev Skytteforening SE2 120.000 120.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 149.000 149.000 Hovedskydning
58105 Niels Olsen Tuse Skytteforening SE2 126.000 126.000 Hovedskydning
57857 Rud Ove Nielsen Værslev Skytteforening SE2 114.000 114.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 147.000 147.000 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 148.000 148.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 145.000 145.000 Hovedskydning
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 143.000 143.000 Hovedskydning
118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Idrætsforening JUN 141.000 141.000 Hovedskydning
57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 117.000 117.000 Hovedskydning
60081 Søren Madsen Svinninge Skytteforening VS1 144.000 144.000 Hovedskydning
SE2 127.000 127.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 148.000 148.000 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK 146.000 146.000 Hovedskydning
57914 Lars Jensen Værslev Skytteforening VS3 127.000 127.000 Hovedskydning
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Idrætsforening BK 142.000 142.000 Hovedskydning
69344 Signe Jensen Greve Skytteforening VS2 145.000 145.000 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 144.000 144.000 Hovedskydning
104923 Nikolaj Esbensen Kirke Hyllinge Idrætsforening JUN 140.000 140.000 Hovedskydning
111622 Andreas Jensen Kirke Hyllinge Idrætsforening JUN 133.000 133.000 Hovedskydning
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening VÅ1 150.000 150.000 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK 138.000 138.000 Hovedskydning
57551 Kim Jensen Tuse Skytteforening VS1 140.000 140.000 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening 141.000 141.000 Hovedskydning
68224 Nicolai Espersen Ballerup Skytteforening 148.000 148.000 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 149.000 149.000 Hovedskydning
57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 144.000 144.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS2 141.000 141.000 Hovedskydning
101526 Eddie Bonde Højby Skytteforening, Sjælland VS3 140.000 140.000 Hovedskydning
105094 Katrine Christensen Svinninge Skytteforening JUN 131.000 131.000 Hovedskydning
57543 Leif Nielsen Svinninge Skytteforening VS3 139.000 139.000 Hovedskydning
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening JUN 147.000 147.000 Hovedskydning
106733 Kjeld T. Rasmussen Værslev Skytteforening SE2 121.000 121.000 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if VÅ1 147.000 147.000 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK 148.000 148.000 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK 143.000 143.000 Hovedskydning
60811 Karl Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 138.000 138.000 Hovedskydning
119217 Yasmin Hansen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK 150.000 150.000 Hovedskydning
126007 Oliver Birkendorf Kirke Hyllinge Idrætsforening JUN 108.000 108.000 Hovedskydning

Til toppen