Divisionsskydning runde 1 hjemme (Finpistol, 25m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
129927 Anette Søndergaard Svinninge Skytteforening V2H1 231.000 231.000 Hovedskydning
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 375.000 375.000 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening S2H1 356.000 356.000 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening V1H2 365.000 365.000 Hovedskydning
105096 Emil Christensen Svinninge Skytteforening BK 315.000 315.000 Hovedskydning
57562 John Bønnicke Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 385.000 385.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening V1H3 331.000 331.000 Hovedskydning
101992 Jacob Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 371.000 371.000 Hovedskydning
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening V1H3 336.000 336.000 Hovedskydning
101303 Christopher Heideby Karlslunde Skytteforening V2H1 351.000 351.000 Hovedskydning
57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 365.000 365.000 Hovedskydning
121625 Niklas Ipsen Svinninge Skytteforening BK 303.000 303.000 Hovedskydning
81795 Arne Wittrock Hvidebæk Skytteforening V1H3 328.000 328.000 Hovedskydning
114081 Thomas Trebbien Nykøbing Sj. Skytteforening JUN 363.000 363.000 Hovedskydning
98646 Tine Sørensen Knabstrup Skytteforening U2H1 297.000 297.000 Hovedskydning
57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 390.000 390.000 Hovedskydning
103843 Bjarne Hågerup Nykøbing Sj. Skytteforening FRI 391.000 391.000 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 381.000 381.000 Hovedskydning
113996 Jens Skov Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 368.000 368.000 Hovedskydning
124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening V1H3 343.000 343.000 Hovedskydning
59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening S2H1 347.000 347.000 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening V1H1 380.000 380.000 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening S2H1 379.000 379.000 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening V1H1 370.000 370.000 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening V2H1 320.000 320.000 Hovedskydning
126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening V2H1 336.000 336.000 Hovedskydning
86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 378.000 378.000 Hovedskydning
126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening U2H1 315.000 315.000 Hovedskydning
129191 Jørgen Sørbye Friis Korsør Skytteforening S2H1 343.000 343.000 Hovedskydning
57192 Lars Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 379.000 379.000 Hovedskydning
57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening V2H1 363.000 363.000 Hovedskydning
107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening V1H3 362.000 362.000 Hovedskydning
119737 Steen Weihe Svinninge Skytteforening V2H1 370.000 370.000 Hovedskydning
57359 Johnny Ole Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 382.000 382.000 Hovedskydning
99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening JUN 373.000 373.000 Hovedskydning
57749 Finn Hallø Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 367.000 367.000 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening V1H1 375.000 375.000 Hovedskydning
57636 Hans Meyerhoff Hvidebæk Skytteforening V1H1 356.000 356.000 Hovedskydning
57848 Svenn Gothart Hvidebæk Skytteforening V1H2 356.000 356.000 Hovedskydning
126282 Michael Clausen Hvidebæk Skytteforening V1H2 355.000 355.000 Hovedskydning
57538 Maja Gadeberg Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 364.000 364.000 Hovedskydning
103735 Magnus Nielsen Knabstrup Skytteforening U2H1 339.000 339.000 Hovedskydning
117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 365.000 365.000 Hovedskydning
121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 355.000 355.000 Hovedskydning
83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening V2H1 365.000 365.000 Hovedskydning
126244 Leif Thrysøe Svinninge Skytteforening V2H1 355.000 355.000 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening V1H1 385.000 385.000 Hovedskydning
125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening S2H1 355.000 355.000 Hovedskydning
68657 Niels Dalhoff Andersen Karlslunde Skytteforening V1H2 361.000 361.000 Hovedskydning
101304 Peter Due Karlslunde Skytteforening V2H1 361.000 361.000 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening U1H1 347.000 347.000 Hovedskydning
81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening V2H1 352.000 352.000 Hovedskydning
119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening V2H1 366.000 366.000 Hovedskydning
121443 Silviana Duracov Ballerup Skytteforening V2H1 274.000 274.000 Hovedskydning
127014 Peter Thorlaksen Karlslunde Skytteforening V2H1 336.000 336.000 Hovedskydning
127653 John Lau Knabstrup Skytteforening V2H1 345.000 345.000 Hovedskydning
116549 Patrick Bengtsen Ballerup Skytteforening V2H1 349.000 349.000 Hovedskydning
122285 Izabela Duracova Ballerup Skytteforening BK 355.000 355.000 Hovedskydning

Til toppen