Divisionsskydning runde 2 ude (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
60819 Jytte Kristoffersen Gundsølille Sg&if VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
62299 Karin Iversen Svinninge Skytteforening VS1 191.000 191.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 195.000 195.000 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Gundsølille Sg&if VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
62408 Christian Mortensen Svinninge Skytteforening VS3 183.000 183.000 Hovedskydning
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE1 186.000 186.000 Hovedskydning
SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
58105 Niels Olsen Tuse Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if VÅ2 187.000 187.000 Hovedskydning
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 192.000 192.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 192.000 192.000 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS3 168.000 168.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS3 184.000 184.000 Hovedskydning
95000 Jon Luckmann Meulengracht Greve Skytteforening VS2 189.000 189.000 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 189.000 189.000 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 199.000 199.000 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 187.000 187.000 Hovedskydning
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds US2 183.000 183.000 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening VS2 193.000 193.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 186.000 186.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening US2 184.000 184.000 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening US2 186.000 186.000 Hovedskydning
60081 Søren Madsen Svinninge Skytteforening VS1 192.000 192.000 Hovedskydning
69462 Henrik Pangel Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 192.000 192.000 Hovedskydning
117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
57469 Kaj Egebro Jensen Svinninge Skytteforening SE2 181.000 181.000 Hovedskydning
80735 Vivi Nielsen Svinninge Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 195.000 195.000 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 192.000 192.000 Hovedskydning
119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE1 188.000 188.000 Hovedskydning
73992 Nanna Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
93371 Morten Bjerre Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds UÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
119624 Emil Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
122789 Caroline Rose Lykking Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
130014 Noah Nielsen Englyst Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 196.000 196.000 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Gundsølille Sg&if VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS3 174.000 174.000 Hovedskydning
58192 Lisbeth Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 189.000 189.000 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 183.000 183.000 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 195.000 195.000 Hovedskydning
57464 Knud B Jensen Svinninge Skytteforening SE1 188.000 188.000 Hovedskydning
57543 Leif Nielsen Svinninge Skytteforening VS2 189.000 189.000 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening SE2 180.000 180.000 Hovedskydning
69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 190.000 190.000 Hovedskydning
69329 Søren Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
60811 Karl Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ1 194.000 194.000 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening UÅ1 193.000 193.000 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
127720 Jonas Dall Tuse Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
119217 Yasmin Hansen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 167.000 167.000 Hovedskydning
122788 Nadia Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
121305 Niels Madsen Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
122743 Jakob Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
128031 Tom Schjødt Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
95591 Johan Bohl Jensen Tuse Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening VS1 189.000 189.000 Hovedskydning
129828 Henrik Herse Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 185.000 185.000 Hovedskydning

Til toppen