Divisionsskydning runde 3 hjemme (Standardpistol, 25m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
129927 Anette Søndergaard Svinninge Skytteforening V2H1 426.0 426.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening V1H3 474.0 474.0 Hovedskydning
87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening V2H1 524.0 524.0 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening V2H1 455.0 455.0 Hovedskydning
86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 539.0 539.0 Hovedskydning
55952 Karina Molich Korsør Skytteforening V2H1 485.0 485.0 Hovedskydning
124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening V1H2 525.0 525.0 Hovedskydning
119737 Steen Weihe Svinninge Skytteforening V2H1 544.0 544.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening S2H1 537.0 537.0 Hovedskydning
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 523.0 523.0 Hovedskydning
100794 Michelle Leth Wehage Nykøbing Sj. Skytteforening U1H1 518.0 518.0 Hovedskydning
57522 Per Christiansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 514.0 514.0 Hovedskydning
121625 Niklas Ipsen Svinninge Skytteforening BK 451.0 451.0 Hovedskydning
57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 542.0 542.0 Hovedskydning
114399 Poul Pedersen Korsør Skytteforening V2H1 514.0 514.0 Hovedskydning
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening V1H3 461.0 461.0 Hovedskydning
66500 Knud Larsen Ballerup Skytteforening S2H1 519.0 519.0 Hovedskydning
105096 Emil Christensen Svinninge Skytteforening BK 514.0 514.0 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening V1H2 515.0 515.0 Hovedskydning
126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening U2H1 515.0 515.0 Hovedskydning
129191 Jørgen Sørbye Friis Korsør Skytteforening S2H1 508.0 508.0 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening V1H1 542.0 542.0 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening S2H1 535.0 535.0 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening V1H1 550.0 550.0 Hovedskydning
113996 Jens Skov Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 507.0 507.0 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 561.0 561.0 Hovedskydning
103843 Bjarne Hågerup Nykøbing Sj. Skytteforening FRI 563.0 563.0 Hovedskydning
103735 Magnus Nielsen Knabstrup Skytteforening U2H1 505.0 505.0 Hovedskydning
57538 Maja Gadeberg Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 523.0 523.0 Hovedskydning
120010 Melanie Bengtson Nykøbing Sj. Skytteforening BK 513.0 513.0 Hovedskydning
68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening V2H1 515.0 515.0 Hovedskydning
57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening V2H1 514.0 514.0 Hovedskydning
107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening V1H3 506.0 506.0 Hovedskydning
57172 Leif Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 486.0 486.0 Hovedskydning
58177 Ole Hansen Kirke Hyllinge Idrætsforening V1H2 529.0 529.0 Hovedskydning
57359 Johnny Ole Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 553.0 553.0 Hovedskydning
57636 Hans Meyerhoff Hvidebæk Skytteforening V1H2 531.0 531.0 Hovedskydning
126244 Leif Thrysøe Svinninge Skytteforening V2H1 503.0 503.0 Hovedskydning
58380 Henrik Bendtsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 498.0 498.0 Hovedskydning
99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening JUN 537.0 537.0 Hovedskydning
57749 Finn Hallø Nykøbing Sj. Skytteforening V1H2 532.0 532.0 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening V1H2 508.0 508.0 Hovedskydning
57848 Svenn Gothart Hvidebæk Skytteforening V1H2 528.0 528.0 Hovedskydning
57878 Niklas Sørensen Hvidebæk Skytteforening V1H3 513.0 513.0 Hovedskydning
126282 Michael Clausen Hvidebæk Skytteforening V1H2 511.0 511.0 Hovedskydning
83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening V2H1 544.0 544.0 Hovedskydning
59102 Torben Emcken Korsør Skytteforening S2H1 517.0 517.0 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening U1H1 506.0 506.0 Hovedskydning
119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening V2H1 518.0 518.0 Hovedskydning
68140 Henning Lippert Ballerup Skytteforening S2H1 492.0 492.0 Hovedskydning
127653 John Lau Knabstrup Skytteforening V2H1 507.0 507.0 Hovedskydning
122285 Izabela Duracova Ballerup Skytteforening BK 480.0 480.0 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening V1H1 561.0 561.0 Hovedskydning
125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening S2H1 480.0 480.0 Hovedskydning

Til toppen