Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Divisionsskydning runde 3 ude (Riffel, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
Alle foreninger
Ballerup Skytteforening
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Greve Skytteforening
Gundsølille Sg&if
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Kirke Hyllinge Idrætsforening
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
Roskilde Skytteforening
Svinninge Skytteforening
Tuse Skytteforening
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
62263
Lasse Tranegaard Sukstorf
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
VS1
190.000
190.000
Hovedskydning
SE2
189.000
189.000
Hovedskydning
69409
Leif Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
57419
Lars Lund Frederiksen
Tuse Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
59536
Johnny Olsen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
VS1
193.000
193.000
Hovedskydning
69461
Inge Rusbjerg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
60401
Eskil Gotfredsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
VS3
193.000
193.000
Hovedskydning
95000
Jon Luckmann Meulengracht
Greve Skytteforening
VS2
191.000
191.000
Hovedskydning
69477
Gert Poulsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS2
183.000
183.000
Hovedskydning
57006
Kristian Ebbensgaard
Greve Skytteforening
SE2
188.000
188.000
Hovedskydning
58322
Kurt Petersen
Tuse Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
123764
Mathilde Bredgaard
Tuse Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
69501
Birger Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS2
189.000
189.000
Hovedskydning
69408
Leif Bodilsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE2
200.000
200.000
Hovedskydning
73992
Nanna Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
VÅ2
193.000
193.000
Hovedskydning
69344
Signe Jensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS2
190.000
190.000
Hovedskydning
103541
Erik Jensen
Roskilde Skytteforening
SE1
188.000
188.000
Hovedskydning
107611
Mikkel Schiødt
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
80735
Vivi Nielsen
Svinninge Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
57469
Kaj Egebro Jensen
Svinninge Skytteforening
SE2
187.000
187.000
Hovedskydning
58192
Lisbeth Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
VÅ2
188.000
188.000
Hovedskydning
117645
Jacob Bjerre Cordtz
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
68845
Kaj Hansen
Greve Skytteforening
SE1
193.000
193.000
Hovedskydning
69462
Henrik Pangel
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS1
194.000
194.000
Hovedskydning
55915
Lasse Rogert Pedersen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
VS2
193.000
193.000
Hovedskydning
60081
Søren Madsen
Svinninge Skytteforening
VS1
195.000
195.000
Hovedskydning
69410
Laura Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
US2
189.000
189.000
Hovedskydning
69591
Arne Berg Søeballe
Greve Skytteforening
VS3
186.000
186.000
Hovedskydning
60716
Pernille Lohmann Mikkelsen
Greve Skytteforening
VS2
193.000
193.000
Hovedskydning
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS1
194.000
194.000
Hovedskydning
57407
Susanne Frederiksen
Tuse Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
58185
Michael Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
VS3
168.000
168.000
Hovedskydning
95591
Johan Bohl Jensen
Tuse Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
69329
Søren Hvidberg Pedersen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VÅ2
191.000
191.000
Hovedskydning
69431
Karsten Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS2
198.000
198.000
Hovedskydning
69629
Per Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VÅ1
195.000
195.000
Hovedskydning
60818
Jørgen Jensen
Roskilde Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
69524
Sanne Kjær
Gundsølille Sg&if
VÅ2
191.000
191.000
Hovedskydning
87993
Bente Hansen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
60400
Gitte Kjep Andersen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
VÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
76771
Joachim Espersen
Ballerup Skytteforening
UÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
60777
Leif Mikkelsen
Gundsølille Sg&if
VÅ2
196.000
196.000
Hovedskydning
127720
Jonas Dall
Tuse Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Hovedskydning
62299
Karin Iversen
Svinninge Skytteforening
VS1
195.000
195.000
Hovedskydning
119217
Yasmin Hansen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
60819
Jytte Kristoffersen
Gundsølille Sg&if
VÅ2
193.000
193.000
Hovedskydning
119757
Annika Håkansson
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
116929
Magnus Guldager
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
58227
Johannes Nielsen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
SE1
190.000
190.000
Hovedskydning
100110
Maria Glei Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
93371
Morten Bjerre Larsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
UÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
119624
Emil Hansen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J2
184.000
184.000
Hovedskydning
112037
Cecilie Nørgaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
107612
Mathias Nørgaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
127227
Louise Truelsen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
120318
Oliver Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
60856
Helle Lindorff Jensen
Gundsølille Sg&if
VÅ1
193.000
193.000
Hovedskydning
68747
Tove Rasmussen
Greve Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
121305
Niels Madsen Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VÅ1
196.000
196.000
Hovedskydning
69460
Inge Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS2
188.000
188.000
Hovedskydning
68949
Claus Bruun
Greve Skytteforening
VS2
193.000
193.000
Hovedskydning
68928
Peter Hvidberg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
68823
Lis Jensen
Greve Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
59650
Allan Knud Hansen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
VS1
194.000
194.000
Hovedskydning
57431
Søren Egebro Jensen
Svinninge Skytteforening
VS2
184.000
184.000
Hovedskydning
57698
Torben B. Nielsen
Svinninge Skytteforening
SE2
187.000
187.000
Hovedskydning
57255
Kurt Møller Pedersen
Tuse Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
69376
Morten Remsted
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VÅ1
197.000
197.000
Hovedskydning
70084
Henrik D. S. Holme
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS3
187.000
187.000
Hovedskydning
58163
Susanne Jørgensen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
VÅ1
195.000
195.000
Hovedskydning
58183
Mogens Dalsgaard
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
VS3
171.000
171.000
Hovedskydning
106275
Marianne Munch
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
VÅ1
192.000
192.000
Hovedskydning
127050
Peter Schmidt
Tuse Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
129828
Henrik Herse
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
VÅ2
187.000
187.000
Hovedskydning
122788
Nadia Dyrby Nielsen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
60811
Karl Nielsen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
69336
Stefan Jensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS3
190.000
190.000
Hovedskydning
60775
Leif Gulholm
Roskilde Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
60675
Søren Christiansen
Roskilde Skytteforening
SE2
183.000
183.000
Hovedskydning
100019
Patrick Schønberg
Ballerup Skytteforening
UÅ2
196.000
196.000
Hovedskydning
69328
Søren Smith Rasmussen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
VS3
183.000
183.000
Hovedskydning
129039
Hannah Schreiber
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
122743
Jakob Hvidberg Pedersen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
Til toppen