Divisionsskydning runde 4 hjemme (Standardpistol, 25m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening V1H2 513.0 513.0 Hovedskydning
105096 Emil Christensen Svinninge Skytteforening BK 495.0 495.0 Hovedskydning
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening V1H3 479.0 479.0 Hovedskydning
114399 Poul Pedersen Korsør Skytteforening V2H1 507.0 507.0 Hovedskydning
57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 549.0 549.0 Hovedskydning
124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening V1H2 528.0 528.0 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening S2H1 540.0 540.0 Hovedskydning
129191 Jørgen Sørbye Friis Korsør Skytteforening S2H1 462.0 462.0 Hovedskydning
57172 Leif Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 490.0 490.0 Hovedskydning
57359 Johnny Ole Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 549.0 549.0 Hovedskydning
57848 Svenn Gothart Hvidebæk Skytteforening V1H2 506.0 506.0 Hovedskydning
103735 Magnus Nielsen Knabstrup Skytteforening U2H1 499.0 499.0 Hovedskydning
99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening JUN 559.0 559.0 Hovedskydning
126244 Leif Thrysøe Svinninge Skytteforening V2H1 522.0 522.0 Hovedskydning
107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening V1H3 505.0 505.0 Hovedskydning
126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening U2H1 501.0 501.0 Hovedskydning
86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 514.0 514.0 Hovedskydning
68140 Henning Lippert Ballerup Skytteforening S2H1 471.0 471.0 Hovedskydning
126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening V2H1 498.0 498.0 Hovedskydning
122285 Izabela Duracova Ballerup Skytteforening BK 494.0 494.0 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening V2H1 488.0 488.0 Hovedskydning
68104 Kaj Withøft Ballerup Skytteforening S2H1 487.0 487.0 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening V1H1 540.0 540.0 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening V1H1 538.0 538.0 Hovedskydning
59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening S2H1 465.0 465.0 Hovedskydning
55952 Karina Molich Korsør Skytteforening V2H1 486.0 486.0 Hovedskydning
113996 Jens Skov Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 520.0 520.0 Hovedskydning
57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 579.0 579.0 Hovedskydning
121625 Niklas Ipsen Svinninge Skytteforening BK 489.0 489.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening V1H3 464.0 464.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening S2H1 537.0 537.0 Hovedskydning
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 540.0 540.0 Hovedskydning
129927 Anette Søndergaard Svinninge Skytteforening V2H1 395.0 395.0 Hovedskydning
83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening V2H1 525.0 525.0 Hovedskydning
111980 Atle Berge Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 510.0 510.0 Hovedskydning
126282 Michael Clausen Hvidebæk Skytteforening V1H2 503.0 503.0 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening V1H2 534.0 534.0 Hovedskydning
57749 Finn Hallø Nykøbing Sj. Skytteforening V1H2 510.0 510.0 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening V1H1 570.0 570.0 Hovedskydning
119737 Steen Weihe Svinninge Skytteforening V2H1 548.0 548.0 Hovedskydning
125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening S2H1 498.0 498.0 Hovedskydning
57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening V2H1 523.0 523.0 Hovedskydning
119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening V2H1 506.0 506.0 Hovedskydning
127653 John Lau Knabstrup Skytteforening V2H1 502.0 502.0 Hovedskydning

Til toppen