DGI vest hold runde 1-2 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds VÅ2 191.000 191.000 Mesterskab
123271 Minik Villadsen Struer Skyttekreds J2 186.000 186.000 Hovedskydning
123271 Minik Villadsen Struer Skyttekreds J2 180.000 180.000 Mesterskab
114363 Jacob Mortensen Trehøje Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
114363 Jacob Mortensen Trehøje Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
118945 Cathrine Sørensen Trehøje Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
118945 Cathrine Sørensen Trehøje Skytteforening BK1 190.000 190.000 Mesterskab
29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK3 165.000 165.000 Mesterskab
120848 Peter Møller Kristensen Skjern Skytteforening BK3 160.000 160.000 Hovedskydning
120848 Peter Møller Kristensen Skjern Skytteforening BK3 166.000 166.000 Mesterskab
106798 Morten Rørstrøm Struer Skyttekreds J2 195.000 195.000 Hovedskydning
106798 Morten Rørstrøm Struer Skyttekreds J2 190.000 190.000 Mesterskab
123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds VÅ2 194.000 194.000 Mesterskab
120055 Siri Asta Holmquist Samsø Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
127600 Jacob Bendesen Trehøje Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
127600 Jacob Bendesen Trehøje Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening BK3 154.000 154.000 Mesterskab
128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Mesterskab
129994 Simon Bendesen Trehøje Skytteforening BK3 167.000 167.000 Mesterskab
129994 Simon Bendesen Trehøje Skytteforening BK3 165.000 165.000 Hovedskydning
128492 Pauline W. Lomborg Skjern Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
128492 Pauline W. Lomborg Skjern Skytteforening BK3 176.000 176.000 Mesterskab
123288 Jakob Steiner Simonsen Skjern Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
123288 Jakob Steiner Simonsen Skjern Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
113024 Søren Steiner Simonsen Skjern Skytteforening BK1 191.000 191.000 Hovedskydning
113024 Søren Steiner Simonsen Skjern Skytteforening BK1 191.000 191.000 Mesterskab
123292 Jeppe Gammeljord Aarup Skjern Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
123292 Jeppe Gammeljord Aarup Skjern Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK1 194.000 194.000 Mesterskab
121638 Elias Bloch Trehøje Skytteforening BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
121638 Elias Bloch Trehøje Skytteforening BK2 183.000 183.000 Mesterskab
121787 Esben Hasselstrøm Trehøje Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
121787 Esben Hasselstrøm Trehøje Skytteforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
117768 Mikkel Emil Thomsen Skjern Skytteforening BK3 163.000 163.000 Hovedskydning
117768 Mikkel Emil Thomsen Skjern Skytteforening BK3 176.000 176.000 Mesterskab
127237 Sarah Sørensen Trehøje Skytteforening BK3 150.000 150.000 Hovedskydning
127237 Sarah Sørensen Trehøje Skytteforening BK3 159.000 159.000 Mesterskab
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK3 169.000 169.000 Hovedskydning
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK3 164.000 164.000 Mesterskab
128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening BK3 166.000 166.000 Hovedskydning
128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening BK3 168.000 168.000 Mesterskab
128896 Marcus Nilsson Trehøje Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
128896 Marcus Nilsson Trehøje Skytteforening BK3 165.000 165.000 Mesterskab
128493 Elisabeth Jaedeke Skjern Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
128493 Elisabeth Jaedeke Skjern Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
122118 Morten Nielsen Struer Skyttekreds J2 191.000 191.000 Hovedskydning
122118 Morten Nielsen Struer Skyttekreds J2 182.000 182.000 Mesterskab
122116 Martin Jørgensen Struer Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
122116 Martin Jørgensen Struer Skyttekreds J2 194.000 194.000 Mesterskab
119266 Mikkel Vilsgaard Struer Skyttekreds BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
119266 Mikkel Vilsgaard Struer Skyttekreds BK3 179.000 179.000 Mesterskab
29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds VÅ1 191.000 191.000 Hovedskydning
29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds VÅ1 193.000 193.000 Mesterskab
125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
30767 Olav Jensen Trehøje Skytteforening SE1 190.000 190.000 Mesterskab
30767 Olav Jensen Trehøje Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening BK3 182.000 182.000 Mesterskab
105673 Ann-Cathrine J.M Kristensen Skjern Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
121912 Helene Lauridsen Struer Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
121912 Helene Lauridsen Struer Skyttekreds BK2 200.000 200.000 Mesterskab
122070 Magnus Sundberg Lauridsen Skjern Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
122070 Magnus Sundberg Lauridsen Skjern Skytteforening BK3 182.000 182.000 Mesterskab
123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
123291 Andreas A. Lundgaard Skjern Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
94376 Kasper Rørstrøm Struer Skyttekreds US2 195.000 195.000 Hovedskydning
94376 Kasper Rørstrøm Struer Skyttekreds US2 197.000 197.000 Mesterskab
122119 Jannik Heiberg Struer Skyttekreds BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
122119 Jannik Heiberg Struer Skyttekreds BK3 191.000 191.000 Mesterskab
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening J1 190.000 190.000 Mesterskab
30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
114708 Jens Bendesen Trehøje Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
114708 Jens Bendesen Trehøje Skytteforening BK2 182.000 182.000 Mesterskab
118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
127754 Clara Brandt Madsen Struer Skyttekreds BK3 170.000 170.000 Hovedskydning
127754 Clara Brandt Madsen Struer Skyttekreds BK3 183.000 183.000 Mesterskab

Til toppen