A Holdturnering 25 m. Pistol standard, Fin, GR GPA (Finpistol, 25m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I V1H2 351.000 351.000 Hovedskydning
45119 Kurt Petersen Rudkøbing Skyttekreds V1H3 339.000 339.000 Hovedskydning
47466 Sten Rasmussen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling S2H1 315.000 315.000 Hovedskydning
48109 Kim Carstensen Lunde Sg&I V1H3 347.000 347.000 Hovedskydning
111850 Claus Rasmussen Nyborg Skytteforening V2H1 364.000 364.000 Hovedskydning
80796 Pia Eghøj Villemoes Lunde Sg&I V1H1 384.000 384.000 Hovedskydning
46446 Morten Gottwald Lunde Sg&I V1H1 373.000 373.000 Hovedskydning
47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I S2H1 362.000 362.000 Hovedskydning
102370 Finn Christian Langkjær Lunde Sg&I V2H1 379.000 379.000 Hovedskydning
128411 Karl Ejner Rindebæk Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling S2H1 346.000 346.000 Hovedskydning
126744 Nikolaj Pedersen Bullerup Skyttekreds BK 286.000 286.000 Hovedskydning
112920 Sif Gorm Hansen Bullerup Skyttekreds BK 344.000 344.000 Hovedskydning
51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds V1H2 361.000 361.000 Hovedskydning
46045 Dorrit Hagsholm Møllegaard Nyborg Skytteforening V2H1 268.000 268.000 Hovedskydning
128322 Cim Ib Elmann Lunde Sg&I U2H1 371.000 371.000 Hovedskydning
V1H3 258.000 258.000 Hovedskydning
44812 Hanne Kathrine Jensen Rudkøbing Skyttekreds V1H3 340.000 340.000 Hovedskydning
48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V1H3 355.000 355.000 Hovedskydning
105320 Daniel Broxgaard Nyborg Skytteforening V2H1 319.000 319.000 Hovedskydning
122680 Ulla Larsen Bullerup Skyttekreds V1H3 327.000 327.000 Hovedskydning
89230 Leif Vesterlund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling S2H1 320.000 320.000 Hovedskydning
109965 Thea Hansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V1H3 352.000 352.000 Hovedskydning
125902 Nancy Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V1H3 335.000 335.000 Hovedskydning
35758 Bent Thorvald Knudsen Bullerup Skyttekreds S2H1 351.000 351.000 Hovedskydning
99386 Claus Ole Rasmussen Rudkøbing Skyttekreds V1H3 343.000 343.000 Hovedskydning
47752 Michael Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V2H1 381.000 381.000 Hovedskydning
45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I S2H1 342.000 342.000 Hovedskydning
48179 Jan Pedersen Faaborg Skytteforening V1H3 345.000 345.000 Hovedskydning
47915 Troels Andersen Faaborg Skytteforening V1H1 366.000 366.000 Hovedskydning
120582 Magnus Kastrup Nyborg Skytteforening V2H1 362.000 362.000 Hovedskydning
115365 Birger Kofoed Nyborg Skytteforening V1H3 321.000 321.000 Hovedskydning
124324 Bjørn Reinhold Rudbech Nyborg Skytteforening V1H3 360.000 360.000 Hovedskydning
99764 Hans Ove Rasmussen Faaborg Skytteforening S2H1 331.000 331.000 Hovedskydning
48176 Jan Brændeholm Faaborg Skytteforening V1H3 345.000 345.000 Hovedskydning
121881 Peter Søgaard Bullerup Skyttekreds V1H2 370.000 370.000 Hovedskydning
110912 Bjørn Madsen Bullerup Skyttekreds V1H3 346.000 346.000 Hovedskydning
45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening S2H1 311.000 311.000 Hovedskydning
52144 Kenneth Nielsen Bullerup Skyttekreds V1H2 364.000 364.000 Hovedskydning
122326 Tom Lillelund Hasselbalch Nyborg Skytteforening V1H3 345.000 345.000 Hovedskydning
44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds V1H2 351.000 351.000 Hovedskydning

Til toppen