Søskovskyttestævne 2017 (Riffel, 200m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 144.000 144.000 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 147.000 147.000 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening VS1 144.000 144.000 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening VS1 146.000 146.000 Mesterskab
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening VS3 135.000 135.000 Hovedskydning
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening VS3 125.000 125.000 Mesterskab
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening VS3 136.000 136.000 Mesterskab
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening VS3 136.000 136.000 Hovedskydning
124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 131.000 131.000 Hovedskydning
114901 Mads Hoffmann Andreasen Næstved Skytteforening JUN 146.000 146.000 Mesterskab
114901 Mads Hoffmann Andreasen Næstved Skytteforening JUN 146.000 146.000 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening 145.000 145.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 145.000 145.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening VS1 141.000 141.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening VS1 144.000 144.000 Mesterskab
57543 Leif Nielsen Svinninge Skytteforening VS3 142.000 142.000 Mesterskab
57543 Leif Nielsen Svinninge Skytteforening VS3 142.000 142.000 Hovedskydning
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening JUN 145.000 145.000 Hovedskydning
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening JUN 146.000 146.000 Mesterskab
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK 125.000 125.000 Hovedskydning
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK 119.000 119.000 Mesterskab
86870 Jesper Langhoff Pedersen Ornebjerg Skytteforening US 142.000 142.000 Hovedskydning
94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening 148.000 148.000 Hovedskydning
109735 Rasmus Dalgaard Larsen Næstved Skytteforening JUN 146.000 146.000 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK 145.000 145.000 Mesterskab
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK 140.000 140.000 Hovedskydning
96397 Jesper Lund Knabstrup Skytteforening VÅ1 142.000 142.000 Hovedskydning
96397 Jesper Lund Knabstrup Skytteforening VÅ1 142.000 142.000 Mesterskab
60081 Søren Madsen Svinninge Skytteforening VS1 145.000 145.000 Hovedskydning
60081 Søren Madsen Svinninge Skytteforening VS1 143.000 143.000 Mesterskab
111899 Thomas Høvelskov Blovstrød SG&I - Skytteafd. VÅ1 147.000 147.000 Hovedskydning
111899 Thomas Høvelskov Blovstrød SG&I - Skytteafd. VÅ1 149.000 149.000 Mesterskab
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 143.000 143.000 Hovedskydning
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 142.000 142.000 Mesterskab
95000 Jon Luckmann Hansen Greve Skytteforening VS2 142.000 142.000 Mesterskab
95000 Jon Luckmann Hansen Greve Skytteforening VS2 136.000 136.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 144.000 144.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 145.000 145.000 Mesterskab
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 144.000 144.000 Hovedskydning
73992 Nanna Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 133.000 133.000 Hovedskydning
114905 Frederik Lauenberg Næstved Skytteforening JUN 134.000 134.000 Hovedskydning
55915 Lasse Rogert Pedersen Næstved Skytteforening VS2 142.000 142.000 Hovedskydning
121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening BK 129.000 129.000 Hovedskydning
121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening BK 139.000 139.000 Mesterskab

Til toppen