Omegnsturnering Hinnerup 2017-18 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
113860 Sebastian Friis Bugge Postens Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
117047 Mark Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 190.000 190.000 Hovedskydning
123789 Emil Østergaard Andersen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
107154 Bjarke Balters Hermann Beder-Malling Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
99922 Viola Røjel Postens Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
108870 Nikolaj K.E. Waldstrøm Postens Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
127115 Ditte Rask Bøgh Galten Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
127116 Mie Rask Bøgh Galten Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
126003 jonathan Lysgaard Beder-Malling Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
126005 Gry Thulstrup Beder-Malling Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
126006 Rasmus Thulstrup Beder-Malling Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
124963 Anton Møller Skytteklubben DSB/ASF J2 177.000 177.000 Hovedskydning
123993 Nicolai Prang VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
124436 Peter Strandet Mortensen Beder-Malling Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
83162 Valentin Røjel Postens Skytteforening UÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
107245 Tobias Nørlund Hernvig Postens Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
122192 Josefine Friis Bugge Postens Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
127725 Mathias Nørgaard-Traberg VBF's Skyttelaug Hinnerup BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
114831 Frederik Skou Eskildsen Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 182.000 182.000 Hovedskydning
119877 Sebastian Kjeldskov VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
129434 Mathias La Cour Madsen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
129581 Ashlan Tarang Beder-Malling Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
129920 Mikkel Sarinelli Mortensen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
130243 Sofie Østergaard Andersen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
130832 Louise Munk Jakobsen Galten Skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
130239 August Rahr Wagner VBF's Skyttelaug Hinnerup BK4 140.000 140.000 Hovedskydning
130815 Bob Valdemar Jagiello Pedersen Postens Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
130810 Savannah Busk Postens Skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
127117 Milo Bøg Andersen Galten Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
125646 Elias Holm Skanderborg-Stilling Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
130915 Jonas Vejby Lauritsen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
129579 Caroline Baatrup Blok Beder-Malling Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
130831 Lasse Koehler Overgaard Galten Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
127118 Max Bøg Andersen Galten Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
113774 Jakob Høgh Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
107021 Jeppe Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
104624 Mads Thomsen Galten Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
127666 Buster Skipper Skytteklubben DSB/ASF BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
122793 Jonas Thykjær Schmidt Beder-Malling Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
128616 Oliver Homann Larsen Postens Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
127469 Emilie Jørgensen Galten Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
127112 Aleksander Østergaard Nielsen Galten Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
107022 Stinna Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening UÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
113932 Christian B Nielsen Odder Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning

Til toppen