2.Hovedkredsstævne 2018 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
122217 Christian Ringgaard Jensen Helle Skytteforening BK2 186.000 186.000 Mesterskab
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
131073 Oliver Mark Petersen Varde Skytteforening BK4 165.000 165.000 Hovedskydning
113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Mesterskab
131072 Jeppe Ersgaard Jellinge Varde Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
131667 Esben Jelling Varde Skytteforening VÅ3 182.000 182.000 Hovedskydning
39410 Erik Hungeberg Helle Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
129209 Andreas Gravers Christensen Tistrup Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
129209 Andreas Gravers Christensen Tistrup Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
112268 Svend Erik Nielsen Tistrup Skytteforening VÅ3 185.000 185.000 Mesterskab
112268 Svend Erik Nielsen Tistrup Skytteforening VÅ3 187.000 187.000 Hovedskydning
97437 Jes Lauridsen Tistrup Skytteforening SE3 180.000 180.000 Mesterskab
97437 Jes Lauridsen Tistrup Skytteforening SE3 185.000 185.000 Hovedskydning
117296 Niels Ole Hansen Tistrup Skytteforening SE3 191.000 191.000 Mesterskab
125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
117296 Niels Ole Hansen Tistrup Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
132396 Mikkeline Vibe Christensen Helle Skytteforening BK2 189.000 189.000 Mesterskab
127121 Jacob Pedersen Helle Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
127121 Jacob Pedersen Helle Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
128644 Malthe Kristensen Helle Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
128644 Malthe Kristensen Helle Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
115100 Mathias Wobeser Nielsen Helle Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
115100 Mathias Wobeser Nielsen Helle Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
127255 Elise Saxild Kristensen Helle Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
127255 Elise Saxild Kristensen Helle Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Mesterskab
125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
128643 Jørgen Kristensen Helle Skytteforening VÅ2 191.000 191.000 Hovedskydning
128643 Jørgen Kristensen Helle Skytteforening VÅ2 190.000 190.000 Mesterskab
39276 Laila Højgaard Tistrup Skytteforening SE2 190.000 190.000 Mesterskab
39276 Laila Højgaard Tistrup Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
39145 Preben Duus Hermansen Helle Skytteforening SE2 200.000 200.000 Mesterskab
39145 Preben Duus Hermansen Helle Skytteforening SE2 200.000 200.000 Hovedskydning
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening VÅ2 189.000 189.000 Hovedskydning
39476 Bent Christensen Varde Skytteforening VS3 176.000 176.000 Mesterskab
39476 Bent Christensen Varde Skytteforening VS3 176.000 176.000 Hovedskydning
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
117070 Signe Wobeser Nielsen Helle Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
117070 Signe Wobeser Nielsen Helle Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
39410 Erik Hungeberg Helle Skytteforening SE2 182.000 182.000 Mesterskab
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
122217 Christian Ringgaard Jensen Helle Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Mesterskab
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
127184 Kasper Jensen Alslev Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
127184 Kasper Jensen Alslev Skytteforening J2 187.000 187.000 Mesterskab
125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
132396 Mikkeline Vibe Christensen Helle Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening SE2 195.000 195.000 Mesterskab
39059 Villy Andersen Varde Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
39059 Villy Andersen Varde Skytteforening SE3 186.000 186.000 Mesterskab

Til toppen