DGI Storstrømmen LDM Luft Riffel og Luft Pistol (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening SE2 197.000 197.000 Mesterskab
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
55844 Ove Hansen Næstved Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
55770 Tove Sønderstgård Næstved Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
55911 Leif Johansen Næstved Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
119953 Mathilde Gejl Vestfalster Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
119953 Mathilde Gejl Vestfalster Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
87091 Tanja R. Wriedt Næstved Skytteforening US2 180.000 180.000 Hovedskydning
130430 Freja Oddermose Damsholte Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
130430 Freja Oddermose Damsholte Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
130429 Mira Oddermose Damsholte Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
130429 Mira Oddermose Damsholte Skytteforening BK3 177.000 177.000 Mesterskab
129887 Stephanie Kristensen Damsholte Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
129887 Stephanie Kristensen Damsholte Skytteforening BK3 183.000 183.000 Mesterskab
131632 Frederikke Andersen Damsholte Skytteforening BK3 199.000 199.000 Mesterskab
131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
131633 Jasmin Burghoff Damsholte Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
131630 Selin Yandim Damsholte Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening VS2 181.000 181.000 Hovedskydning
85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
114906 Josefine J.E. Clausen Næstved Skytteforening UÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
114906 Josefine J.E. Clausen Næstved Skytteforening UÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
131616 Freja Hoppe Damsholte Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
131615 Alexandra Boisen Damsholte Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
53054 Per Andersen Nykøbing F. Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
53054 Per Andersen Nykøbing F. Skytteforening SE2 197.000 197.000 Mesterskab
86870 Jesper Pedersen Ornebjerg Skytteforening US2 189.000 189.000 Hovedskydning
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening VS2 184.000 184.000 Hovedskydning
84054 Camilla Anna Kristiansen Næstved Skytteforening US2 187.000 187.000 Hovedskydning
54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening VS3 176.000 176.000 Hovedskydning
111560 Anders Røge Næstved Skytteforening US2 163.000 163.000 Hovedskydning
122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
112758 Rudy T. Herikstad Nykøbing F. Skytteforening UÅ1 194.000 194.000 Hovedskydning
112758 Rudy T. Herikstad Nykøbing F. Skytteforening UÅ1 195.000 195.000 Mesterskab
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Mesterskab
54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening VS3 186.000 186.000 Mesterskab
53119 Jens Peter Hansen Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening VS3 182.000 182.000 Hovedskydning
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE2 193.000 193.000 Mesterskab
54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening SE2 195.000 195.000 Mesterskab
54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening SE2 192.000 192.000 Mesterskab
56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
55908 leif klausen Næstved Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
101371 Ben Oliver Sancoeur Næstved Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
101371 Ben Oliver Sancoeur Næstved Skytteforening SE2 193.000 193.000 Mesterskab
59981 Jørgen Søndergård Næstved Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
59981 Jørgen Søndergård Næstved Skytteforening SE2 192.000 192.000 Mesterskab
107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
114020 Mette Ottosen Nykøbing F. Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening VS3 163.000 163.000 Mesterskab
109282 Simone Lindhardt Carlsen Nykøbing F. Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening VS3 162.000 162.000 Hovedskydning
132418 Kamma Dollemeyer Damsholte Skytteforening J2 187.000 187.000 Mesterskab
54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening VS3 168.000 168.000 Mesterskab
132416 Anton Dollemeyer Damsholte Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening VS2 185.000 185.000 Mesterskab
132417 Herman Dollemeyer Damsholte Skytteforening BK3 165.000 165.000 Mesterskab
121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
114905 Frederik Lauenberg Næstved Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
114905 Frederik Lauenberg Næstved Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
114901 Mads Hoffmann Andreasen Næstved Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
114901 Mads Hoffmann Andreasen Næstved Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
121072 Emilie Hansen Næstved Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
121072 Emilie Hansen Næstved Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Mesterskab
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening UÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening UÅ2 193.000 193.000 Mesterskab
54928 Erik Andrè Væggerløse Skytteforening SE2 184.000 184.000 Hovedskydning
54928 Erik Andrè Væggerløse Skytteforening SE2 192.000 192.000 Mesterskab
109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
121484 Yasmin Nasser Næstved Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
121484 Yasmin Nasser Næstved Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
86870 Jesper Pedersen Ornebjerg Skytteforening US2 188.000 188.000 Mesterskab
131615 Alexandra Boisen Damsholte Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
131616 Freja Hoppe Damsholte Skytteforening BK3 184.000 184.000 Mesterskab
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening VS2 187.000 187.000 Mesterskab
54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening SE1 192.000 192.000 Mesterskab
131630 Selin Yandim Damsholte Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
131633 Jasmin Burghoff Damsholte Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
131632 Frederikke Andersen Damsholte Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
55911 Leif Johansen Næstved Skytteforening SE2 195.000 195.000 Mesterskab
55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
55770 Tove Sønderstgård Næstved Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE2 196.000 196.000 Mesterskab
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
55844 Ove Hansen Næstved Skytteforening SE1 194.000 194.000 Mesterskab
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
53119 Jens Peter Hansen Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
55908 leif klausen Næstved Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
114020 Mette Ottosen Nykøbing F. Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
109282 Simone Lindhardt Carlsen Nykøbing F. Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
132418 Kamma Dollemeyer Damsholte Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
132416 Anton Dollemeyer Damsholte Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
132417 Herman Dollemeyer Damsholte Skytteforening BK3 171.000 171.000 Hovedskydning
126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 190.000 190.000 Mesterskab
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening VÅ2 185.000 185.000 Hovedskydning
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Mesterskab
129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
53166 Berrit Carlsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE1 190.000 190.000 Hovedskydning
53166 Berrit Carlsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE1 189.000 189.000 Mesterskab
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening VS1 190.000 190.000 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening VS1 185.000 185.000 Mesterskab
108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening VÅ1 194.000 194.000 Hovedskydning
108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Mesterskab
108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening US2 179.000 179.000 Hovedskydning
108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening US2 185.000 185.000 Mesterskab
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
110239 Xenia M. K. Rasmussen Ravnsborg Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
110239 Xenia M. K. Rasmussen Ravnsborg Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
55915 Lasse Rogert Pedersen Næstved Skytteforening VS2 183.000 183.000 Hovedskydning
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening US2 188.000 188.000 Hovedskydning
86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening US2 185.000 185.000 Mesterskab
87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
108974 Kamilla Schlippe Jakobsen Kongsted Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
108974 Kamilla Schlippe Jakobsen Kongsted Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening VÅ2 191.000 191.000 Hovedskydning
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening VÅ2 198.000 198.000 Mesterskab
55706 Christian Andersen Ornebjerg Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
55706 Christian Andersen Ornebjerg Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Mesterskab
100365 Natashia Mwanje Hansen Ornebjerg Skytteforening US2 181.000 181.000 Hovedskydning
100365 Natashia Mwanje Hansen Ornebjerg Skytteforening US2 181.000 181.000 Mesterskab
130621 Silas Krabbe Faxe Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
130621 Silas Krabbe Faxe Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
112871 Anton Ebsen Nykøbing F. Skytteforening J1 192.000 192.000 Hovedskydning
112871 Anton Ebsen Nykøbing F. Skytteforening J1 195.000 195.000 Mesterskab
92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening UÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening UÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening UÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening UÅ2 199.000 199.000 Mesterskab
121871 Chris Klein Stege Ndr. Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
121871 Chris Klein Stege Ndr. Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
125518 Maria Storm Ottosen Stege Ndr. Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
125518 Maria Storm Ottosen Stege Ndr. Skytteforening FRI 198.000 198.000 Mesterskab
123968 Katja Storm Ottosen Stege Ndr. Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
123968 Katja Storm Ottosen Stege Ndr. Skytteforening J2 177.000 177.000 Mesterskab
131789 Sebastian Henriksen Stege Ndr. Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
131789 Sebastian Henriksen Stege Ndr. Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
125821 Buster R. Sindahl Stege Ndr. Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
125821 Buster R. Sindahl Stege Ndr. Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
130127 Sophia M.H. Nielsen Stege Ndr. Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
130127 Sophia M.H. Nielsen Stege Ndr. Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
122108 Mathias H. Nielsen Stege Ndr. Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
122108 Mathias H. Nielsen Stege Ndr. Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
131785 Ida H.L. Kristiansen Stege Ndr. Skytteforening BK3 200.000 200.000 Hovedskydning
131785 Ida H.L. Kristiansen Stege Ndr. Skytteforening BK3 198.000 198.000 Mesterskab
120321 Mathias Hedengran Nykøbing F. Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
120321 Mathias Hedengran Nykøbing F. Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening SE2 188.000 188.000 Mesterskab
126708 Kim Nielsen Damsholte Skytteforening VÅ2 189.000 189.000 Hovedskydning
126708 Kim Nielsen Damsholte Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Mesterskab
128447 Frederik Emil H. Nielsen Kongsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
128447 Frederik Emil H. Nielsen Kongsted Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
124333 Clara Dahl Kongsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
124333 Clara Dahl Kongsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
130094 Anders B. Hansen Kongsted Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
130094 Anders B. Hansen Kongsted Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
119740 Cindy Dahl Kongsted Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
119740 Cindy Dahl Kongsted Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
55178 Lars Nøhr Stege Ndr. Skytteforening VS3 181.000 181.000 Hovedskydning
55178 Lars Nøhr Stege Ndr. Skytteforening VS3 177.000 177.000 Mesterskab
90251 Jens. V. Henriksen Holmegaard Skytteforening VS3 171.000 171.000 Hovedskydning
90251 Jens. V. Henriksen Holmegaard Skytteforening VS3 182.000 182.000 Mesterskab
131787 Theis B. Lindegaard Stege Ndr. Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
131787 Theis B. Lindegaard Stege Ndr. Skytteforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
131786 Magnus F. Jensen Stege Ndr. Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
131786 Magnus F. Jensen Stege Ndr. Skytteforening BK3 199.000 199.000 Mesterskab
128706 Sine H. Jensen Stege Ndr. Skytteforening VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
128706 Sine H. Jensen Stege Ndr. Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Mesterskab
55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Mesterskab
101878 Rene Møller Maciejewski Stege Ndr. Skytteforening VS3 182.000 182.000 Hovedskydning
101878 Rene Møller Maciejewski Stege Ndr. Skytteforening VS3 180.000 180.000 Mesterskab
86418 Lars Andersen Stege Ndr. Skytteforening VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
86418 Lars Andersen Stege Ndr. Skytteforening VÅ2 198.000 198.000 Mesterskab
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
123815 Kristian Klein Stege Ndr. Skytteforening VÅ2 198.000 198.000 Hovedskydning
123815 Kristian Klein Stege Ndr. Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Mesterskab
55337 Kenneth Westergaard Stege Ndr. Skytteforening VS3 178.000 178.000 Hovedskydning
55337 Kenneth Westergaard Stege Ndr. Skytteforening VS3 178.000 178.000 Mesterskab
118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Mesterskab
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening US2 190.000 190.000 Hovedskydning
53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening US2 194.000 194.000 Mesterskab
53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening VS3 184.000 184.000 Hovedskydning
53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening VS3 180.000 180.000 Mesterskab
55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening VÅ1 192.000 192.000 Hovedskydning
55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Mesterskab
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening SE2 192.000 192.000 Mesterskab
118509 Karina Nielsen Ravnsborg Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
118509 Karina Nielsen Ravnsborg Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening US2 187.000 187.000 Hovedskydning
55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening US2 187.000 187.000 Mesterskab
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening VS2 182.000 182.000 Hovedskydning
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening VS2 182.000 182.000 Mesterskab
90322 Allan Frost Ravnsborg Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
90322 Allan Frost Ravnsborg Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Mesterskab
126226 Jes Ottosen Nykøbing F. Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
126226 Jes Ottosen Nykøbing F. Skytteforening VÅ2 190.000 190.000 Mesterskab

Til toppen