Nordjysk mesterskab 15 meter riffel, ungdom (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
118658 Liva Møller Vilsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
118658 Liva Møller Vilsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
123059 Esajas Hvorvarp Vilsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
123059 Esajas Hvorvarp Vilsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
127400 Lilian Gregersen Vilsted Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
127400 Lilian Gregersen Vilsted Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
131436 Kasper Rebelski Vilsted Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
131436 Kasper Rebelski Vilsted Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
130822 Noah Pedersen Frederikshavn Skyttekreds BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
130822 Noah Pedersen Frederikshavn Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Mesterskab
130821 Lucas Pedersen Frederikshavn Skyttekreds BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
130821 Lucas Pedersen Frederikshavn Skyttekreds BK3 190.000 190.000 Mesterskab
103891 Simon Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
122618 Lærke Iversen Frederikshavn Skyttekreds J2 193.000 193.000 Mesterskab
103891 Simon Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
131884 Frederikke Bach Svendsen Vester Hassing Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
131884 Frederikke Bach Svendsen Vester Hassing Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
127324 Kasper Frølund Vestergaard Vester Hassing Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
127324 Kasper Frølund Vestergaard Vester Hassing Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
122267 Magnus Neist Frederikshavn Skyttekreds J2 191.000 191.000 Mesterskab
126885 Niels Juulsgaard Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
130834 Mathias Nymark Kristensen Frederikshavn Skyttekreds J2 184.000 184.000 Mesterskab
126885 Niels Juulsgaard Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
128307 Jamilla Silkjær Hjørring Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
128307 Jamilla Silkjær Hjørring Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
128828 Mathias Gade Hjørring Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
128828 Mathias Gade Hjørring Skytteforening BK4 189.000 189.000 Mesterskab
132324 Louise Ørebro Hjørring Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
132324 Louise Ørebro Hjørring Skytteforening J2 189.000 189.000 Mesterskab
126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
126598 Tobias Neustrup Nielsen Hjørring Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
126598 Tobias Neustrup Nielsen Hjørring Skytteforening BK3 199.000 199.000 Mesterskab
128835 Laurits Horne Hjørring Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
128835 Laurits Horne Hjørring Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
118537 Morten Christian Pedersen Hjørring Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
118537 Morten Christian Pedersen Hjørring Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
117040 Sebastian C. Bonde Vodskov Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
128707 Mie Mortensen Vester Hassing Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
128707 Mie Mortensen Vester Hassing Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
128559 Lykke Raavig Sanderhoff Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
128559 Lykke Raavig Sanderhoff Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds J2 200.000 200.000 Mesterskab
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds J2 199.000 199.000 Hovedskydning
122618 Lærke Iversen Frederikshavn Skyttekreds J2 191.000 191.000 Hovedskydning
126011 Malthe Burholt Frederikshavn Skyttekreds J2 194.000 194.000 Hovedskydning
126011 Malthe Burholt Frederikshavn Skyttekreds J2 194.000 194.000 Mesterskab
130184 Otto Stoklund Frederikshavn Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
130184 Otto Stoklund Frederikshavn Skyttekreds J2 198.000 198.000 Mesterskab
122267 Magnus Neist Frederikshavn Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening BK4 188.000 188.000 Mesterskab
130834 Mathias Nymark Kristensen Frederikshavn Skyttekreds J2 188.000 188.000 Hovedskydning
113531 Hanne L. Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds J2 190.000 190.000 Hovedskydning
106376 Sixten Thomsen Boddum-Ydby Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
108405 Asker Hougs Jensen Boddum-Ydby Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
108405 Asker Hougs Jensen Boddum-Ydby Skytteforening J2 200.000 200.000 Mesterskab
104648 Martin Møller Frantsen Bjergby SGI&U J1 196.000 196.000 Hovedskydning
104648 Martin Møller Frantsen Bjergby SGI&U J1 198.000 198.000 Mesterskab
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
128917 Nicklas Leed Boddum-Ydby Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
128917 Nicklas Leed Boddum-Ydby Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
113511 Amanda M. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
113511 Amanda M. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
93561 Mogens Kappel Boddum-Ydby Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
93561 Mogens Kappel Boddum-Ydby Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
113585 Anders Christian Uhrenholt Skørping Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
113585 Anders Christian Uhrenholt Skørping Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
115361 Caroline H. Madsen Thisted Skyttekreds J2 200.000 200.000 Hovedskydning
115361 Caroline H. Madsen Thisted Skyttekreds J2 200.000 200.000 Mesterskab
131034 Mikkel Molnit Thisted Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds J2 195.000 195.000 Mesterskab
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
123149 Victor Holm Thisted Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
131607 Sofie Højgaard Sørensen Aalborg Skyttekreds BK4 199.000 199.000 Hovedskydning
131607 Sofie Højgaard Sørensen Aalborg Skyttekreds BK4 195.000 195.000 Mesterskab
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
113531 Hanne L. Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
120593 Rasmus Holm Sjørring Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
120593 Rasmus Holm Sjørring Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
106376 Sixten Thomsen Boddum-Ydby Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
102410 Mikkel Gjøderum Jørgensen Vodskov Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
128565 Caroline Østergaard Sjørring Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
128565 Caroline Østergaard Sjørring Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
129337 Marie Bloch Andersen Sjørring Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
129337 Marie Bloch Andersen Sjørring Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
122758 Kristian Bloch Andersen Sjørring Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
122758 Kristian Bloch Andersen Sjørring Skytteforening J2 191.000 191.000 Mesterskab
118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
124633 Christian Morais Sjørring Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
124633 Christian Morais Sjørring Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
121720 Jens Guldhammer Mikkelsen Sjørring Skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
121720 Jens Guldhammer Mikkelsen Sjørring Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Mesterskab
118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Mesterskab
101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Mesterskab
112683 Jesper Østergaard Bjergby SGI&U J2 193.000 193.000 Hovedskydning
112683 Jesper Østergaard Bjergby SGI&U J2 196.000 196.000 Mesterskab
112684 Jonas Nørgård Bjergby SGI&U J1 196.000 196.000 Hovedskydning
112684 Jonas Nørgård Bjergby SGI&U J1 195.000 195.000 Mesterskab
109499 Marie Alstrup Karby Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
109499 Marie Alstrup Karby Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Mesterskab
120622 Emil Rimer Ulsted Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
120622 Emil Rimer Ulsted Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
131930 Sarah Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
131930 Sarah Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
102410 Mikkel Gjøderum Jørgensen Vodskov Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
117040 Sebastian C. Bonde Vodskov Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
121676 Axel Aaes Christensen Vodskov Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
121676 Axel Aaes Christensen Vodskov Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
123149 Victor Holm Thisted Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Mesterskab
108063 Jonathan Kjeldsen Thorhauge Sjørring Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
108063 Jonathan Kjeldsen Thorhauge Sjørring Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
117993 Valdemar Frøslev Bay Sjørring Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
117993 Valdemar Frøslev Bay Sjørring Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
131034 Mikkel Molnit Thisted Skyttekreds BK2 193.000 193.000 Mesterskab
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Mesterskab
86970 Christian Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
86970 Christian Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
130609 Katrine Hansen Ulsted Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
130609 Katrine Hansen Ulsted Skytteforening J2 182.000 182.000 Mesterskab
115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
130411 Mikkel Hansen Ulsted Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
130411 Mikkel Hansen Ulsted Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
121465 Camilla L. Ravnsbæk Ulsted Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
121465 Camilla L. Ravnsbæk Ulsted Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
131781 Lisa Weinreich Mertz Mou og Omegns Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
131781 Lisa Weinreich Mertz Mou og Omegns Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
123034 Kasper Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
111532 Magnus Johansen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
118319 Nicolaj Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
118319 Nicolaj Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
122449 Marcus Roursgaard Larsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
122449 Marcus Roursgaard Larsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
113897 Frederik Eliassen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
113897 Frederik Eliassen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
126879 Christoffer Hove Boddum-Ydby Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
126879 Christoffer Hove Boddum-Ydby Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
115285 Nikolaj Eliassen Boddum-Ydby Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
115285 Nikolaj Eliassen Boddum-Ydby Skytteforening BK3 197.000 197.000 Mesterskab
118317 Magnus Høj Andreasen Boddum-Ydby Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
118317 Magnus Høj Andreasen Boddum-Ydby Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds J1 200.000 200.000 Hovedskydning
117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds J1 198.000 198.000 Mesterskab
131780 Lasse Kjærsgaard Jensen Mou og Omegns Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
131780 Lasse Kjærsgaard Jensen Mou og Omegns Skytteforening BK4 194.000 194.000 Mesterskab
132391 Jonas Feder Gregersen Mou og Omegns Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
132391 Jonas Feder Gregersen Mou og Omegns Skytteforening BK4 197.000 197.000 Mesterskab
131885 Nickie Schou Mou og Omegns Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
131885 Nickie Schou Mou og Omegns Skytteforening BK4 198.000 198.000 Mesterskab
132392 Freja Christensen Mou og Omegns Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
132392 Freja Christensen Mou og Omegns Skytteforening BK4 180.000 180.000 Mesterskab
128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Mesterskab
122757 Johannes Bak Nielsen Sjørring Skytteforening J2 179.000 179.000 Hovedskydning
122757 Johannes Bak Nielsen Sjørring Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
111532 Magnus Johansen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
123034 Kasper Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
115752 Laust Vad Zacho Bjergby SGI&U BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
115752 Laust Vad Zacho Bjergby SGI&U BK4 185.000 185.000 Mesterskab
132717 Sandie Schou Mou og Omegns Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
132717 Sandie Schou Mou og Omegns Skytteforening BK4 184.000 184.000 Mesterskab
101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
128336 Johanne Rahr Maansen Løgstør Sportsskytteklub BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
128336 Johanne Rahr Maansen Løgstør Sportsskytteklub BK1 199.000 199.000 Mesterskab
115469 Magnus Sørensen Løgstør Sportsskytteklub BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
115469 Magnus Sørensen Løgstør Sportsskytteklub BK1 200.000 200.000 Mesterskab
128334 Marcus Toft Løgstør Sportsskytteklub BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
128334 Marcus Toft Løgstør Sportsskytteklub BK2 195.000 195.000 Mesterskab
131928 Hana Poskovic Løgstør Sportsskytteklub BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
131928 Hana Poskovic Løgstør Sportsskytteklub BK2 200.000 200.000 Mesterskab
124266 Nikolaj Gatten Løgstør Sportsskytteklub BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
124266 Nikolaj Gatten Løgstør Sportsskytteklub BK1 199.000 199.000 Mesterskab
132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK2 193.000 193.000 Mesterskab
86818 Simone T. Jensen Bjergby SGI&U J1 199.000 199.000 Hovedskydning
86818 Simone T. Jensen Bjergby SGI&U J1 200.000 200.000 Mesterskab
88272 Melissa Andreasen Østerild Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
88272 Melissa Andreasen Østerild Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
103771 Nikolaj Sloth Jensen Østerild Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
103771 Nikolaj Sloth Jensen Østerild Skytteforening J1 196.000 196.000 Mesterskab
119754 Sara Dissing Østerild Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
119754 Sara Dissing Østerild Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
103768 Daniel Jørgensen Østerild Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
103768 Daniel Jørgensen Østerild Skytteforening J1 194.000 194.000 Mesterskab
114760 Chris Øgaard Gøttrup Østerild Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
114760 Chris Øgaard Gøttrup Østerild Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
110150 Birk Mortensen Østerild Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
110150 Birk Mortensen Østerild Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
115156 Mads Jørgensen Østerild Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
115156 Mads Jørgensen Østerild Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
115936 Ida Jørgensen Østerild Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
115936 Ida Jørgensen Østerild Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
115864 Christian Kjeld Sæby og omegns skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
115864 Christian Kjeld Sæby og omegns skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
127993 Emma Kjeld Sæby og omegns skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
127993 Emma Kjeld Sæby og omegns skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
129156 Victor Bering Sæby og omegns skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
129156 Victor Bering Sæby og omegns skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
125882 Mille Marie Frederiksen Sæby og omegns skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
125882 Mille Marie Frederiksen Sæby og omegns skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
131361 Anna Sofie Bæk Sæby og omegns skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
131361 Anna Sofie Bæk Sæby og omegns skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
127974 Lasse Vestergaard Skytteforening Kimbrerne BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
127974 Lasse Vestergaard Skytteforening Kimbrerne BK3 191.000 191.000 Mesterskab
127973 Mikkel G. Christensen Skytteforening Kimbrerne BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
127973 Mikkel G. Christensen Skytteforening Kimbrerne BK2 191.000 191.000 Mesterskab
126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne BK1 200.000 200.000 Mesterskab
126806 Gustav Lund Skytteforening Kimbrerne BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
126806 Gustav Lund Skytteforening Kimbrerne BK3 193.000 193.000 Mesterskab
127132 Malthe Andersen Aalborg Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
127132 Malthe Andersen Aalborg Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Mesterskab
126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
128995 Dennis Nielsen Sæby og omegns skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
128995 Dennis Nielsen Sæby og omegns skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
132222 Christian Amdi Munk Vester Hassing Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
132222 Christian Amdi Munk Vester Hassing Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK3 189.000 189.000 Mesterskab
125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
131437 Nicklas Nielsen Vilsted Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
131437 Nicklas Nielsen Vilsted Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
120620 Rasmus Mikkelsen Vilsted Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
120620 Rasmus Mikkelsen Vilsted Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
93030 Magnus Bisgaard Larsen Vilsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
93030 Magnus Bisgaard Larsen Vilsted Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
130671 Silas Karbing Aalborg Skyttekreds BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
130671 Silas Karbing Aalborg Skyttekreds BK3 197.000 197.000 Mesterskab
98454 Rasmus Greth Sørensen Skytteforening Kimbrerne J2 197.000 197.000 Hovedskydning
98454 Rasmus Greth Sørensen Skytteforening Kimbrerne J2 196.000 196.000 Mesterskab
132076 Valdemar Gregersen Aalborg Skyttekreds BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
132076 Valdemar Gregersen Aalborg Skyttekreds BK4 186.000 186.000 Mesterskab
108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening J1 196.000 196.000 Mesterskab
124790 Mikkel Bisgaard Hobro Egnens Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
124790 Mikkel Bisgaard Hobro Egnens Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
124304 Mathias L. Mikkelsen Hobro Egnens Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
124304 Mathias L. Mikkelsen Hobro Egnens Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
128689 Tobias Skytte Larsen Hobro Egnens Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
128689 Tobias Skytte Larsen Hobro Egnens Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
133150 Tobias Jacobsen Løgstør Sportsskytteklub J2 185.000 185.000 Hovedskydning
133150 Tobias Jacobsen Løgstør Sportsskytteklub J2 188.000 188.000 Mesterskab

Til toppen