Nordjysk mesterskab 15 meter riffel, ungdom (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
128559 Lykke Raavig Sanderhoff Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
128559 Lykke Raavig Sanderhoff Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
126885 Niels Juulsgaard Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
126885 Niels Juulsgaard Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
131884 Frederikke Bach Svendsen Vester Hassing Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
131884 Frederikke Bach Svendsen Vester Hassing Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
102410 Mikkel Gjøderum Jørgensen Vodskov Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
102410 Mikkel Gjøderum Jørgensen Vodskov Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
125467 Kian Nedrud Vodskov Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
125467 Kian Nedrud Vodskov Skytteforening J2 200.000 200.000 Mesterskab
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
121676 Axel Aaes Christensen Vodskov Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
121676 Axel Aaes Christensen Vodskov Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
120620 Rasmus Mikkelsen Vilsted Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
120620 Rasmus Mikkelsen Vilsted Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
118658 Liva Møller Vilsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
118658 Liva Møller Vilsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
123059 Esajas Hvorvarp Vilsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
123059 Esajas Hvorvarp Vilsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
131436 Kasper Rebelski Vilsted Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
131436 Kasper Rebelski Vilsted Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
127400 Lilian Gregersen Vilsted Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
127400 Lilian Gregersen Vilsted Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
93561 Mogens Kappel Boddum-Ydby Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
93561 Mogens Kappel Boddum-Ydby Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
113511 Amanda M. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
113511 Amanda M. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
108405 Asker Hougs Jensen Boddum-Ydby Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
108405 Asker Hougs Jensen Boddum-Ydby Skytteforening J2 200.000 200.000 Mesterskab
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
106376 Sixten Thomsen Boddum-Ydby Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
106376 Sixten Thomsen Boddum-Ydby Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
128917 Nicklas Leed Boddum-Ydby Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
128917 Nicklas Leed Boddum-Ydby Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
113531 Hanne L. Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
113531 Hanne L. Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening BK1 193.000 193.000 Mesterskab
115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
111532 Magnus Johansen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
111532 Magnus Johansen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
123034 Kasper Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
123034 Kasper Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
118319 Nicolaj Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
118319 Nicolaj Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
122449 Marcus Roursgaard Larsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
122449 Marcus Roursgaard Larsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
113897 Frederik Eliassen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
113897 Frederik Eliassen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds J2 190.000 190.000 Hovedskydning
117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds J2 195.000 195.000 Mesterskab
128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds BK3 194.000 194.000 Mesterskab
101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK2 193.000 193.000 Mesterskab
131928 Hana Poskovic Løgstør Sportsskytteklub BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
131928 Hana Poskovic Løgstør Sportsskytteklub BK2 198.000 198.000 Mesterskab
124266 Nikolaj Gatten Løgstør Sportsskytteklub BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
124266 Nikolaj Gatten Løgstør Sportsskytteklub BK1 200.000 200.000 Mesterskab
128336 Johanne Rahr Maansen Løgstør Sportsskytteklub BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
128336 Johanne Rahr Maansen Løgstør Sportsskytteklub BK1 198.000 198.000 Mesterskab
115469 Magnus Sørensen Løgstør Sportsskytteklub BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
115469 Magnus Sørensen Løgstør Sportsskytteklub BK1 197.000 197.000 Mesterskab
128334 Marcus Toft Løgstør Sportsskytteklub BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
128334 Marcus Toft Løgstør Sportsskytteklub BK1 198.000 198.000 Mesterskab
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds BK3 200.000 200.000 Hovedskydning
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds BK3 200.000 200.000 Mesterskab
126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne BK1 199.000 199.000 Mesterskab
125882 Mille Marie Frederiksen Sæby og omegns skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
125882 Mille Marie Frederiksen Sæby og omegns skytteforening J2 189.000 189.000 Mesterskab
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK3 182.000 182.000 Mesterskab
125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
93030 Magnus Bisgaard Larsen Vilsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
93030 Magnus Bisgaard Larsen Vilsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening J2 200.000 200.000 Mesterskab
133150 Tobias Jacobsen Løgstør Sportsskytteklub J2 194.000 194.000 Hovedskydning

Til toppen