| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 101491 Gustav Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/17 200/16 400/33
2 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/10 198/08 396/18

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/09 200/15 400/24
2 130690 Jonas Schockert Glud Skytteforening 199/05 200/09 399/14
3 128390 Amy Jonas Ousted Tåning Skytteforening 199/11 199/12 398/23
4 128052 Katrine Lund Jørgensen Glud Skytteforening 199/06 199/07 398/13
5 127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/05 199/09 397/14
6 128660 Mia Østergaard Frandsen Glud Skytteforening 199/10 197/08 396/18
7 125274 Cecilie Højlund Nilsson Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/08 197/07 396/15
8 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/11 197/08 395/19
9 123799 Christian Hvid Rasmussen Østbirk Skytteforening 197/07 197/08 394/15
10 129690 Sally Grotkjær Grunnet Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/09 197/04 394/13
11 110190 Jonas Germundson Ousted Tåning Skytteforening 198/04 196/04 394/08
12 128661 Trine Østergaard Frandsen Glud Skytteforening 197/05 196/07 393/12
13 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening 195/06 197/08 392/14
14 129838 Danni Berthelsen Vejle Skytteforening 196/08 196/06 392/14
15 126664 Lukas Stangerup Andersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/07 194/09 392/16

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 128569 Lucas Storm Thomsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/04 195/07 393/11
2 129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 197/05 191/04 388/09
3 127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening 181/02 188/01 369/03
4 127679 Sylvester Jensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 181/02 184/02 365/04

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 131204 Mikkel Mark Kaspersen Løsning-Hedensted Skytteforening 197/07 197/03 394/10
2 127678 Steffen Sandgaard Klejs-Juelsminde Skytteforening 171/00 183/02 354/02

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 200/14 200/16 400/30
2 101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/12 200/10 400/22
3 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 198/12 199/10 397/22
4 105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening 199/08 196/08 395/16
5 123421 Marcel A. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/07 195/04 391/11

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 195/05 198/06 393/11
2 113173 Kasper Høi Vejle Skytteforening 195/06 197/07 392/13
3 126148 Kristoffer No Grønning Vejle Skytteforening 194/05 193/04 387/09
4 116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 190/04 191/02 381/06
5 120992 Jens Jørgen Poulsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 185/02 188/02 373/04
6 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 183/00 185/00 368/00
7 120991 Johannes Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening 185/04 180/01 365/05

Riffel, 15m - Mesterskab US2

1 113174 Liva H. Højen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 190/04 185/05 375/09

Riffel, 15m - Mesterskab UÅ1

1 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/14 199/16 399/30

Riffel, 15m - Mesterskab UÅ2

1 95179 Tomas Møller Jelling fS 197/04 198/10 395/14
2 103942 Thomas Thomasen Østbirk Skytteforening 194/03 195/05 389/08
3 93897 Patrick Sortkjær Jensen Glud Skytteforening 194/02 194/06 388/08
4 117011 Rebecca Ross Klejs-Juelsminde Skytteforening 183/01 185/01 368/02

Riffel, 15m - Mesterskab VS2

1 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 186/03 185/00 371/03
2 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 180/00 186/01 366/01
3 126663 Bjarne Andersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 183/00 181/00 364/00

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 35001 Jan Ryholl Vejle Skytteforening 199/13 200/17 399/30
2 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/08 199/09 398/17
3 111577 Niels Ladegaard Vejle Skytteforening 200/13 198/11 398/24
4 106905 Martin Larsen Gadbjerg Skytteforening 200/07 198/07 398/14
5 93584 Anders Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/08 199/08 396/16
6 115942 Jens bo Jørgensen 197/06 199/08 396/14
7 111599 Jesper Dam Nielsen Gadbjerg Skytteforening 196/06 197/07 393/13
8 106639 Jesper Mikkelsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 194/06 191/03 385/09

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/08 199/05 397/13
2 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS 196/03 198/07 394/10
3 128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 196/03 194/05 390/08
4 123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening 194/09 193/04 387/13
5 130998 Anja Jørgensen Vejle Skytteforening 190/02 191/02 381/04

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ3

1 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/06 196/09 392/15
2 116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 193/00 190/05 383/05
3 126665 Jette Enghus Vissenbjerg Skytteforening 191/02 189/04 380/06
4 120994 Lars Poulsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 189/02 187/02 376/04
5 121320 Jens Jørgen Hedegaard Klejs-Juelsminde Skytteforening 178/01 183/00 361/01

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 20954 Per Christiansen Glud Skytteforening 199/04 200/09 399/13
2 34395 Boje Skovbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening 197/07 196/07 393/14
3 20681 Hans O. Hansen Honum & Omegns Skytteforening 197/09 196/04 393/13
4 90904 Kurt Christiansen Horsens Skyttekreds 198/06 195/08 393/14
5 34740 Hardy Larsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/08 195/11 392/19

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 199/11 197/08 396/19
2 108681 Niels Christian Svendsen Vejle Skytteforening 194/09 198/06 392/15
3 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening 198/09 194/07 392/16
4 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 197/06 194/07 391/13
5 34764 Olaf Kurth Jensen Vejle Skytteforening 197/05 193/04 390/09
6 96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening 193/06 194/05 387/11

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 34700 Else Marie Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening 190/04 192/04 382/08

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS 196/05 195/05 391/10
2 126980 Anni Damgaard Gadbjerg Skytteforening 199/08 192/08 391/16
3 112749 Per Kongerslev Klejs-Juelsminde Skytteforening 182/00 183/00 365/00

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 101491 Gustav Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/17
2 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/10

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/09
2 128390 Amy Jonas Ousted Tåning Skytteforening 199/11
3 128660 Mia Østergaard Frandsen Glud Skytteforening 199/10
4 125274 Cecilie Højlund Nilsson Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/08
5 128052 Katrine Lund Jørgensen Glud Skytteforening 199/06
6 130690 Jonas Schockert Glud Skytteforening 199/05
7 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/11
8 126664 Lukas Stangerup Andersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/07
9 127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/05
10 110190 Jonas Germundson Ousted Tåning Skytteforening 198/04
11 129690 Sally Grotkjær Grunnet Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/09
12 123799 Christian Hvid Rasmussen Østbirk Skytteforening 197/07
13 128661 Trine Østergaard Frandsen Glud Skytteforening 197/05
14 129838 Danni Berthelsen Vejle Skytteforening 196/08
15 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening 195/06

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 128569 Lucas Storm Thomsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/04
2 129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 197/05
3 130741 Sophia Victoria Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening 190/03
4 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 182/03
5 127679 Sylvester Jensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 181/02
5 127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening 181/02

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 131204 Mikkel Mark Kaspersen Løsning-Hedensted Skytteforening 197/07
2 127678 Steffen Sandgaard Klejs-Juelsminde Skytteforening 171/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 200/14
2 101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/12
3 105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening 199/08
4 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 198/12
5 123421 Marcel A. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/07

Riffel, 15m - Klasse J2

1 113173 Kasper Høi Vejle Skytteforening 195/06
2 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 195/05
3 126148 Kristoffer No Grønning Vejle Skytteforening 194/05
4 116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 190/04
5 124743 Kasper Lund Glud Skytteforening 189/02
6 120991 Johannes Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening 185/04
7 120992 Jens Jørgen Poulsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 185/02
8 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 183/00

Riffel, 15m - Klasse US2

1 113174 Liva H. Højen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 190/04

Riffel, 15m - Klasse UÅ1

1 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/14

Riffel, 15m - Klasse UÅ2

1 95179 Tomas Møller Jelling fS 197/04
2 103942 Thomas Thomasen Østbirk Skytteforening 194/03
3 93897 Patrick Sortkjær Jensen Glud Skytteforening 194/02
4 117011 Rebecca Ross Klejs-Juelsminde Skytteforening 183/01

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 186/03
2 20905 Steen Skallebæk Horsens Skyttekreds 183/01
3 126663 Bjarne Andersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 183/00
4 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 180/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 111577 Niels Ladegaard Vejle Skytteforening 200/13
2 106905 Martin Larsen Gadbjerg Skytteforening 200/07
3 35001 Jan Ryholl Vejle Skytteforening 199/13
4 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/08
5 93584 Anders Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/08
6 115942 Jens bo Jørgensen 197/06
7 111599 Jesper Dam Nielsen Gadbjerg Skytteforening 196/06
8 106639 Jesper Mikkelsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 194/06

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/08
2 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS 196/03
2 128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 196/03
4 123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening 194/09
5 130998 Anja Jørgensen Vejle Skytteforening 190/02

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/06
2 116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 193/00
3 126665 Jette Enghus Vissenbjerg Skytteforening 191/02
4 120994 Lars Poulsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 189/02
5 121320 Jens Jørgen Hedegaard Klejs-Juelsminde Skytteforening 178/01

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 20954 Per Christiansen Glud Skytteforening 199/04
2 90904 Kurt Christiansen Horsens Skyttekreds 198/06
3 20681 Hans O. Hansen Honum & Omegns Skytteforening 197/09
4 34740 Hardy Larsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/08
5 34395 Boje Skovbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening 197/07

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 199/11
2 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening 198/09
3 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 197/06
4 34764 Olaf Kurth Jensen Vejle Skytteforening 197/05
5 108681 Niels Christian Svendsen Vejle Skytteforening 194/09
6 96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening 193/06

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 34700 Else Marie Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening 190/04

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 126980 Anni Damgaard Gadbjerg Skytteforening 199/08
2 123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS 196/05
3 112749 Per Kongerslev Klejs-Juelsminde Skytteforening 182/00

Til toppen