| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 101491 Gustav Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/14 200/10 400/24
2 110291 Henriette Larsen Gadbjerg Skytteforening 200/10 200/04 400/14
3 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/06 200/09 399/15
4 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/06 197/06 396/12
5 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 190/00 192/03 382/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 130690 Jonas Schockert Glud Skytteforening 199/02 200/06 399/08
2 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 195/04 182/03 377/07

Luftriffel, 15m - Mesterskab J1

1 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS 198/08 200/11 398/19

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/07 200/11 400/18
2 124743 Kasper Lund Glud Skytteforening 198/02 199/04 397/06
3 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 199/08 198/04 397/12
4 123421 Marcel A. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/02 198/06 397/08
5 106786 Christoffer Damgaard Larsen Gadbjerg Skytteforening 195/03 194/05 389/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab US1

1 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 194/05 195/02 389/07

Luftriffel, 15m - Mesterskab UÅ2

1 95179 Tomas Møller Jelling fS 195/06 194/02 389/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab VS2

1 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 182/00 180/00 362/00

Luftriffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 35001 Jan Ryholl Vejle Skytteforening 200/10 200/09 400/19
2 111577 Niels Ladegaard Vejle Skytteforening 199/11 200/06 399/17
3 106905 Martin Larsen Gadbjerg Skytteforening 200/11 199/11 399/22
4 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/03 197/06 394/09
5 93584 Anders Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/05 193/04 392/09
6 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS 195/03 195/03 390/06

Luftriffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 111599 Jesper Dam Nielsen Gadbjerg Skytteforening 196/04 199/10 395/14

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 20954 Per Christiansen Glud Skytteforening 196/02 200/08 396/10
2 20681 Hans O. Hansen Honum & Omegns Skytteforening 197/01 198/05 395/06
3 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 195/04 196/03 391/07
4 108681 Niels Christian Svendsen Vejle Skytteforening 193/01 197/04 390/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2

1 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 200/02 196/03 396/05
2 34764 Olaf Kurth Jensen Vejle Skytteforening 194/06 192/03 386/09

Luftriffel, 15m - Mesterskab FRI

1 123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS 200/06 190/02 390/08

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 128052 Katrine Lund Jørgensen Glud Skytteforening 196/06

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 101491 Gustav Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/14
2 110291 Henriette Larsen Gadbjerg Skytteforening 200/10
3 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/06
3 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/06
5 128660 Mia Østergaard Frandsen Glud Skytteforening 196/06
6 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 190/00

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 130690 Jonas Schockert Glud Skytteforening 199/02
2 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 195/04

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS 198/08

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/07
2 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 199/08
3 123421 Marcel A. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/02
4 124743 Kasper Lund Glud Skytteforening 198/02
5 106786 Christoffer Damgaard Larsen Gadbjerg Skytteforening 195/03

Luftriffel, 15m - Klasse US1

1 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 194/05

Luftriffel, 15m - Klasse UÅ2

1 95179 Tomas Møller Jelling fS 195/06
2 93897 Patrick Sortkjær Jensen Glud Skytteforening 194/02

Luftriffel, 15m - Klasse VS2

1 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 182/00

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ1

1 106905 Martin Larsen Gadbjerg Skytteforening 200/11
2 35001 Jan Ryholl Vejle Skytteforening 200/10
3 111577 Niels Ladegaard Vejle Skytteforening 199/11
4 93584 Anders Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/05
5 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/03
6 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS 195/03

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ2

1 111599 Jesper Dam Nielsen Gadbjerg Skytteforening 196/04

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 20681 Hans O. Hansen Honum & Omegns Skytteforening 197/01
2 20954 Per Christiansen Glud Skytteforening 196/02
3 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 195/04
4 108681 Niels Christian Svendsen Vejle Skytteforening 193/01

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 200/02
2 34764 Olaf Kurth Jensen Vejle Skytteforening 194/06

Luftriffel, 15m - Klasse FRI

1 123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS 200/06

Til toppen