Klejs-Juelsminde Skytteforenings 15m stævne (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
121320 Jens Jørgen Hedegaard Klejs-Juelsminde Skytteforening VÅ3 178.000 178.000 Hovedskydning
121320 Jens Jørgen Hedegaard Klejs-Juelsminde Skytteforening VÅ3 183.000 183.000 Mesterskab
125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
130741 Sophia Victoria Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
120991 Johannes Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
120991 Johannes Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 180.000 180.000 Mesterskab
129690 Sally Grotkjær Grunnet Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
129690 Sally Grotkjær Grunnet Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
34740 Hardy Larsen Klejs-Juelsminde Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
34740 Hardy Larsen Klejs-Juelsminde Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
125274 Cecilie Højlund Nilsson Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
125274 Cecilie Højlund Nilsson Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
120994 Lars Poulsen Klejs-Juelsminde Skytteforening VÅ3 189.000 189.000 Hovedskydning
120994 Lars Poulsen Klejs-Juelsminde Skytteforening VÅ3 187.000 187.000 Mesterskab
120992 Jens Jørgen Poulsen Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
120992 Jens Jørgen Poulsen Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 188.000 188.000 Mesterskab
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Mesterskab
106639 Jesper Mikkelsen Klejs-Juelsminde Skytteforening VÅ1 194.000 194.000 Hovedskydning
106639 Jesper Mikkelsen Klejs-Juelsminde Skytteforening VÅ1 191.000 191.000 Mesterskab
127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening VÅ2 198.000 198.000 Hovedskydning
127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening VÅ2 199.000 199.000 Mesterskab
112749 Per Kongerslev Klejs-Juelsminde Skytteforening FRI 182.000 182.000 Hovedskydning
112749 Per Kongerslev Klejs-Juelsminde Skytteforening FRI 183.000 183.000 Mesterskab
127678 Steffen Sandgaard Klejs-Juelsminde Skytteforening BK4 171.000 171.000 Hovedskydning
127678 Steffen Sandgaard Klejs-Juelsminde Skytteforening BK4 183.000 183.000 Mesterskab
126664 Lukas Stangerup Andersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
126664 Lukas Stangerup Andersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
123799 Christian Hvid Rasmussen Østbirk Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
123799 Christian Hvid Rasmussen Østbirk Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
103942 Thomas Thomasen Østbirk Skytteforening UÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
103942 Thomas Thomasen Østbirk Skytteforening UÅ2 195.000 195.000 Mesterskab
127679 Sylvester Jensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
127679 Sylvester Jensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK3 184.000 184.000 Mesterskab
101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
128569 Lucas Storm Thomsen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
128569 Lucas Storm Thomsen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
117011 Rebecca Ross Klejs-Juelsminde Skytteforening UÅ2 183.000 183.000 Hovedskydning
117011 Rebecca Ross Klejs-Juelsminde Skytteforening UÅ2 185.000 185.000 Mesterskab
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening VÅ3 196.000 196.000 Hovedskydning
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening VÅ3 196.000 196.000 Mesterskab
101491 Gustav Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
101491 Gustav Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
126663 Bjarne Andersen Klejs-Juelsminde Skytteforening VS2 183.000 183.000 Hovedskydning
126663 Bjarne Andersen Klejs-Juelsminde Skytteforening VS2 181.000 181.000 Mesterskab
34764 Olaf Kurth Jensen Vejle Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
34764 Olaf Kurth Jensen Vejle Skytteforening SE2 193.000 193.000 Mesterskab
128661 Trine Østergaard Frandsen Glud Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
128661 Trine Østergaard Frandsen Glud Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
35001 Jan Ryholl Vejle Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
35001 Jan Ryholl Vejle Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
128660 Mia Østergaard Frandsen Glud Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
128660 Mia Østergaard Frandsen Glud Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
111577 Niels Ladegaard Vejle Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
111577 Niels Ladegaard Vejle Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Mesterskab
130998 Anja Jørgensen Vejle Skytteforening VÅ2 190.000 190.000 Hovedskydning
130998 Anja Jørgensen Vejle Skytteforening VÅ2 191.000 191.000 Mesterskab
130690 Jonas Schockert Glud Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
130690 Jonas Schockert Glud Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
108681 Niels Christian Svendsen Vejle Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
108681 Niels Christian Svendsen Vejle Skytteforening SE2 198.000 198.000 Mesterskab
96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening J2 191.000 191.000 Mesterskab
34395 Boje Skovbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
34395 Boje Skovbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS FRI 195.000 195.000 Mesterskab
126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening VÅ3 193.000 193.000 Hovedskydning
116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening VÅ3 190.000 190.000 Mesterskab
129838 Danni Berthelsen Vejle Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
129838 Danni Berthelsen Vejle Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
131204 Mikkel Mark Kaspersen Løsning-Hedensted Skytteforening BK4 197.000 197.000 Hovedskydning
131204 Mikkel Mark Kaspersen Løsning-Hedensted Skytteforening BK4 197.000 197.000 Mesterskab
95179 Tomas Møller Jelling fS UÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
95179 Tomas Møller Jelling fS UÅ2 198.000 198.000 Mesterskab
113173 Kasper Høi Vejle Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
113173 Kasper Høi Vejle Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS J1 198.000 198.000 Hovedskydning
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS J1 199.000 199.000 Mesterskab
105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening J1 196.000 196.000 Mesterskab
126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening J2 185.000 185.000 Mesterskab
126148 Kristoffer No Grønning Vejle Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
126148 Kristoffer No Grønning Vejle Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS UÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS UÅ1 199.000 199.000 Mesterskab
120580 Martin Klein Follmann Jelling fS VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
120580 Martin Klein Follmann Jelling fS VÅ2 198.000 198.000 Mesterskab
124743 Kasper Lund Glud Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
128052 Katrine Lund Jørgensen Glud Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
128052 Katrine Lund Jørgensen Glud Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
126980 Anni Damgaard Gadbjerg Skytteforening FRI 199.000 199.000 Hovedskydning
126980 Anni Damgaard Gadbjerg Skytteforening FRI 192.000 192.000 Mesterskab
129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Mesterskab
93897 Patrick Sortkjær Jensen Glud Skytteforening UÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
93897 Patrick Sortkjær Jensen Glud Skytteforening UÅ2 194.000 194.000 Mesterskab
123421 Marcel A. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
123421 Marcel A. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 195.000 195.000 Mesterskab
111599 Jesper Dam Nielsen Gadbjerg Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
111599 Jesper Dam Nielsen Gadbjerg Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Mesterskab
93584 Anders Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
93584 Anders Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 199.000 199.000 Mesterskab
110190 Jonas Germundson Ousted Tåning Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
110190 Jonas Germundson Ousted Tåning Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
128390 Amy Jonas Ousted Tåning Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
128390 Amy Jonas Ousted Tåning Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
113174 Liva H. Højen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening US2 190.000 190.000 Hovedskydning
113174 Liva H. Højen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening US2 185.000 185.000 Mesterskab
20681 Hans O. Hansen Honum & Omegns Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
20681 Hans O. Hansen Honum & Omegns Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
106905 Martin Larsen Gadbjerg Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
106905 Martin Larsen Gadbjerg Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Mesterskab
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
126665 Jette Enghus Vissenbjerg Skytteforening VÅ3 191.000 191.000 Hovedskydning
126665 Jette Enghus Vissenbjerg Skytteforening VÅ3 189.000 189.000 Mesterskab
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening VS2 186.000 186.000 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening VS2 185.000 185.000 Mesterskab
34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening VS2 180.000 180.000 Hovedskydning
34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening VS2 186.000 186.000 Mesterskab
90904 Kurt Christiansen Horsens Skyttekreds SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
90904 Kurt Christiansen Horsens Skyttekreds SE1 195.000 195.000 Mesterskab
34700 Else Marie Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
34700 Else Marie Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening SE3 192.000 192.000 Mesterskab
20905 Steen Skallebæk Horsens Skyttekreds VS2 183.000 183.000 Hovedskydning
20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE2 199.000 199.000 Hovedskydning
20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE2 197.000 197.000 Mesterskab
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i J1 200.000 200.000 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i J1 200.000 200.000 Mesterskab
123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening VÅ2 193.000 193.000 Mesterskab
20954 Per Christiansen Glud Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
20954 Per Christiansen Glud Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab

Til toppen