Klejs-Juelsminde Skytteforenings 15m stævne (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
101491 Gustav Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
101491 Gustav Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 200.000 200.000 Mesterskab
111577 Niels Ladegaard Vejle Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
111577 Niels Ladegaard Vejle Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
130690 Jonas Schockert Glud Skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
130690 Jonas Schockert Glud Skytteforening BK3 200.000 200.000 Mesterskab
34764 Olaf Kurth Jensen Vejle Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
34764 Olaf Kurth Jensen Vejle Skytteforening SE2 192.000 192.000 Mesterskab
108681 Niels Christian Svendsen Vejle Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
108681 Niels Christian Svendsen Vejle Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
35001 Jan Ryholl Vejle Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
35001 Jan Ryholl Vejle Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening BK3 182.000 182.000 Mesterskab
120580 Martin Klein Follmann Jelling fS VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
120580 Martin Klein Follmann Jelling fS VÅ1 195.000 195.000 Mesterskab
116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
95179 Tomas Møller Jelling fS UÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
95179 Tomas Møller Jelling fS UÅ2 194.000 194.000 Mesterskab
128660 Mia Østergaard Frandsen Glud Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS FRI 200.000 200.000 Hovedskydning
123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS FRI 190.000 190.000 Mesterskab
128052 Katrine Lund Jørgensen Glud Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS J2 199.000 199.000 Hovedskydning
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS J2 198.000 198.000 Mesterskab
124743 Kasper Lund Glud Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
124743 Kasper Lund Glud Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS US1 194.000 194.000 Hovedskydning
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS US1 195.000 195.000 Mesterskab
106905 Martin Larsen Gadbjerg Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
106905 Martin Larsen Gadbjerg Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Mesterskab
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
111599 Jesper Dam Nielsen Gadbjerg Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
111599 Jesper Dam Nielsen Gadbjerg Skytteforening VÅ2 199.000 199.000 Mesterskab
106786 Christoffer Damgaard Larsen Gadbjerg Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
106786 Christoffer Damgaard Larsen Gadbjerg Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
93897 Patrick Sortkjær Jensen Glud Skytteforening UÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening VS2 182.000 182.000 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening VS2 180.000 180.000 Mesterskab
110291 Henriette Larsen Gadbjerg Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
110291 Henriette Larsen Gadbjerg Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
20681 Hans O. Hansen Honum & Omegns Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
20681 Hans O. Hansen Honum & Omegns Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
123421 Marcel A. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
123421 Marcel A. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
93584 Anders Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
93584 Anders Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 193.000 193.000 Mesterskab
20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE2 200.000 200.000 Hovedskydning
20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE2 196.000 196.000 Mesterskab
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Mesterskab
20954 Per Christiansen Glud Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
20954 Per Christiansen Glud Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS J1 198.000 198.000 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS J1 200.000 200.000 Mesterskab

Til toppen