3-Omgang Puljeskydning (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
75687 Lars S. Pedersen Vejle Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
34764 Olaf Kurth Jensen Vejle Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
108681 Niels Christian Svendsen Vejle Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
34879 Peter Tørslev Vejle Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
110005 Sarah Lynggaard Jeppesen Fredericia Skytteforening UÅ2 199.000 199.000 Hovedskydning
35795 Aksel Ebbesen Fredericia Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
35665 Gert Rasmussen Fredericia Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
35796 Aksel Ibsen Fredericia Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
93498 Betty Guldbrandt Blåhøj Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
33266 Jørgen Jensen Blåhøj Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
123421 Marcel A. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
117482 Thomas Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
112419 Carsten Højen Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening US2 189.000 189.000 Hovedskydning
112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening US2 188.000 188.000 Hovedskydning
113174 Liva H. Højen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening US2 188.000 188.000 Hovedskydning
87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening US2 192.000 192.000 Hovedskydning
100603 Jens Sten Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
122920 Maja Madsen Glud Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
130690 Jonas Schockert Glud Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
128052 Katrine Lund Jørgensen Glud Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
93584 Anders Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
127676 Nicolai Mindstruplund Glud Skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
20954 Per Christiansen Glud Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
131895 Freja Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 200.000 200.000 Hovedskydning
131896 Asger G. Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
129784 Annebell Chen Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
122390 Frederik Rose Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
111577 Niels Ladegaard Vejle Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
126407 Anton Nexus Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i VS3 180.000 180.000 Hovedskydning
119665 Laura Løwe Poulsen Fredericia Skytteforening UÅ2 200.000 200.000 Hovedskydning
125195 Anne Marie Christensen Fredericia Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
125317 Emilie Thode Fredericia Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
98041 Anne-Sophie Ibsen Fredericia Skytteforening UÅ2 184.000 184.000 Hovedskydning
120513 Michael Jens Gram Jakobsen Vejle Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
119578 Ida Melvej Larsen Vejle Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
126346 Jakop Frimer Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening VS3 170.000 170.000 Hovedskydning
20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE2 200.000 200.000 Hovedskydning
21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening SE2 199.000 199.000 Hovedskydning
20603 Mona Hansen Honum & Omegns Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
20681 Hans O. Hansen Honum & Omegns Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
120368 Claus Kristoffersen Jelling fS VÅ2 199.000 199.000 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS J1 200.000 200.000 Hovedskydning
80547 Jens Peter Ladegaard Jelling fS SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
95179 Tomas Møller Jelling fS UÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS US1 194.000 194.000 Hovedskydning
86901 Frederik Kay Jelling fS UÅ2 199.000 199.000 Hovedskydning
130736 Silas Lund Jelling fS BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
33812 Lis Andersen Jelling fS SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
120580 Martin Klein Follmann Jelling fS VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS FRI 198.000 198.000 Hovedskydning
35264 Anette G. Salvesen Vejle Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
35001 Jan Ryholl Vejle Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
127856 Benjamin Bangsggaard Vejle Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
129838 Danni Berthelsen Vejle Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
120649 August Lund Bramming Vejle Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
126148 Kristoffer No Grønning Vejle Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
113173 Kasper Høi Vejle Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
20732 Anders Kildehøj Vejle Skytteforening VS2 189.000 189.000 Hovedskydning
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
111862 Petri Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
130484 Kim Rosenlund Jensen Ullerup Skytteforening VÅ2 186.000 186.000 Hovedskydning
126181 Brian Kristiansen Ullerup Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
117550 Julie Vesterholm Ullerup Skytteforening J2 175.000 175.000 Hovedskydning
33621 Henrik Lund Jelling fS VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
33743 Knud Bonde Jelling fS SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS J2 200.000 200.000 Hovedskydning
33790 Ove Laursen Jelling fS SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
123925 Christina Lybker Brande Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
33147 Peder Johansen Brande Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
121624 Simon Høgh Kristoffersen Brande Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
122801 Ida Kronlykke Frederiksen Brande Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
121887 Malene Nørgaard Brande Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
106905 Martin Larsen Gadbjerg Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
33295 Jens Nygård Brande Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
106786 Christoffer Damgaard Larsen Gadbjerg Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
110291 Henriette Larsen Gadbjerg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
126980 Anni Damgaard Gadbjerg Skytteforening VÅ2 200.000 200.000 Hovedskydning
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening VS2 180.000 180.000 Hovedskydning
19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening US2 175.000 175.000 Hovedskydning
21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening VS3 160.000 160.000 Hovedskydning
111599 Jesper Dam Nielsen Gadbjerg Skytteforening VÅ2 199.000 199.000 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening VS2 187.000 187.000 Hovedskydning
107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
103936 Tobias Kurth Jensen Ullerup Skytteforening US2 193.000 193.000 Hovedskydning
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening VS2 192.000 192.000 Hovedskydning

Til toppen