S-cup 2018 Ringsted - 15 m riffel og pistol (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening SE1 194.0 194.0 Mesterskab
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 183.0 183.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 182.0 182.0 Mesterskab
122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
130342 Marius Nielsen Nykøbing F. Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
130342 Marius Nielsen Nykøbing F. Skytteforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 195.0 195.0 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening UÅ2 200.0 200.0 Hovedskydning
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening UÅ2 198.0 198.0 Mesterskab
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
130621 Silas Krabbe Faxe Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
130621 Silas Krabbe Faxe Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
129924 Catrine H. Hänsch Faxe Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
129924 Catrine H. Hänsch Faxe Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
132306 Marius Hagelund Loven Faxe Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
132306 Marius Hagelund Loven Faxe Skytteforening BK3 197.0 197.0 Mesterskab
128767 Sophia Krogh Faxe Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
128767 Sophia Krogh Faxe Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
126615 Louise Jørgensen Ringsted Skytteforening VÅ2 187.0 187.0 Hovedskydning
126615 Louise Jørgensen Ringsted Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Mesterskab
129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening VÅ2 199.0 199.0 Hovedskydning
129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Mesterskab
56834 Lone Kristiansen Ringsted Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
56834 Lone Kristiansen Ringsted Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening VÅ2 191.0 191.0 Hovedskydning
132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening VÅ2 188.0 188.0 Mesterskab
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE2 191.0 191.0 Mesterskab
126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
103954 Daniel Graversen Ringsted Skytteforening UÅ2 173.0 173.0 Hovedskydning
103954 Daniel Graversen Ringsted Skytteforening UÅ2 175.0 175.0 Mesterskab
120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening BK3 200.0 200.0 Hovedskydning
120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening BK3 195.0 195.0 Mesterskab
68831 Kurt Nielsen Greve Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 197.0 197.0 Mesterskab
126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
114140 Rolf Dejløw Ringsted Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening UÅ2 198.0 198.0 Mesterskab
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening UÅ2 200.0 200.0 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening UÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening SE2 190.0 190.0 Mesterskab
114140 Rolf Dejløw Ringsted Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Mesterskab
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab

Til toppen