S-cup 2018 Ringsted - 15 m riffel og pistol (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening V1H3 252.0 252.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening V1H3 257.0 257.0 Mesterskab
117647 Ole Breiner Slagelse Skytteforening V2H2 250.0 250.0 Hovedskydning
117647 Ole Breiner Slagelse Skytteforening V2H2 243.0 243.0 Mesterskab
90737 Johnny Hartmann Slagelse Skytteforening V2H1 254.0 254.0 Hovedskydning
90737 Johnny Hartmann Slagelse Skytteforening V2H1 257.0 257.0 Mesterskab
124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening V1H3 249.0 249.0 Hovedskydning
124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening V1H3 269.0 269.0 Mesterskab
60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening S2H1 275.0 275.0 Hovedskydning
60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening S2H1 280.0 280.0 Mesterskab
116023 Tom Ottosen Næstved Skytteforening V1H3 248.0 248.0 Hovedskydning
116023 Tom Ottosen Næstved Skytteforening V1H3 254.0 254.0 Mesterskab
126139 Tim Iversen Slagelse Skytteforening V2H1 267.0 267.0 Hovedskydning
126139 Tim Iversen Slagelse Skytteforening V2H1 265.0 265.0 Mesterskab
120878 Rasmus Drejer Slagelse Skytteforening V2H2 267.0 267.0 Hovedskydning
120878 Rasmus Drejer Slagelse Skytteforening V2H2 262.0 262.0 Mesterskab
126289 Mike Lyons Nielsen Slagelse Skytteforening V1H4 232.0 232.0 Hovedskydning
126289 Mike Lyons Nielsen Slagelse Skytteforening V1H4 241.0 241.0 Mesterskab
129903 Allan Sørensen Mullerup Skytteforening V1H3 264.0 264.0 Hovedskydning
129903 Allan Sørensen Mullerup Skytteforening V1H3 256.0 256.0 Mesterskab
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening V2H2 260.0 260.0 Hovedskydning
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening V2H2 259.0 259.0 Mesterskab
56688 Kurt Christensen Hørsholm Pistolforening V1H1 283.0 283.0 Hovedskydning
56688 Kurt Christensen Hørsholm Pistolforening V1H1 275.0 275.0 Mesterskab
93784 Michael Rasmussen Nykøbing F. Skytteforening S2H2 237.0 237.0 Hovedskydning
93784 Michael Rasmussen Nykøbing F. Skytteforening S2H2 221.0 221.0 Mesterskab
53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening S2H1 261.0 261.0 Hovedskydning
53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening S2H1 260.0 260.0 Mesterskab
119737 Steen Weihe Svinninge Skytteforening V2H1 281.0 281.0 Hovedskydning
119737 Steen Weihe Svinninge Skytteforening V2H1 291.0 291.0 Mesterskab
119248 Erik Larsen Slagelse Skytteforening V1H3 264.0 264.0 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Slagelse Skytteforening V1H3 264.0 264.0 Mesterskab
116246 Ole Gaml Jensen Slagelse Skytteforening V2H2 226.0 226.0 Hovedskydning
116246 Ole Gaml Jensen Slagelse Skytteforening V2H2 248.0 248.0 Mesterskab
56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening V1H2 271.0 271.0 Hovedskydning
99992 Arne Svendsen Slagelse Skytteforening V2H1 265.0 265.0 Hovedskydning
99992 Arne Svendsen Slagelse Skytteforening V2H1 275.0 275.0 Mesterskab
120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening V2H1 232.0 232.0 Hovedskydning
120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening V2H1 253.0 253.0 Mesterskab
61194 Ib Naumann Vordingborg Skytteforening S2H1 267.0 267.0 Hovedskydning
61194 Ib Naumann Vordingborg Skytteforening S2H1 285.0 285.0 Mesterskab
130958 Bolette Søager Slagelse Skytteforening V2H2 247.0 247.0 Hovedskydning
130958 Bolette Søager Slagelse Skytteforening V2H2 251.0 251.0 Mesterskab
106049 Dennis Martlev Slagelse Skytteforening V2H1 277.0 277.0 Hovedskydning
106049 Dennis Martlev Slagelse Skytteforening V2H1 264.0 264.0 Mesterskab
130934 Malene Michelle H. Schlaikjær Slagelse Skytteforening V2H2 264.0 264.0 Hovedskydning
130934 Malene Michelle H. Schlaikjær Slagelse Skytteforening V2H2 253.0 253.0 Mesterskab
93786 Thue Schlaikjær Slagelse Skytteforening V2H2 227.0 227.0 Hovedskydning
93786 Thue Schlaikjær Slagelse Skytteforening V2H2 251.0 251.0 Mesterskab
79014 Brian Stauning Karsholte Skytteforening V2H1 275.0 275.0 Hovedskydning
79014 Brian Stauning Karsholte Skytteforening V2H1 275.0 275.0 Mesterskab
126932 Pauli Knudsen Karsholte Skytteforening V1H4 247.0 247.0 Hovedskydning
126932 Pauli Knudsen Karsholte Skytteforening V1H4 240.0 240.0 Mesterskab
127701 Peter Budal Jensen Karsholte Skytteforening V2H1 263.0 263.0 Hovedskydning
127701 Peter Budal Jensen Karsholte Skytteforening V2H1 255.0 255.0 Mesterskab
128893 Sebastian Budal Jensen Karsholte Skytteforening BK 228.0 228.0 Hovedskydning
128893 Sebastian Budal Jensen Karsholte Skytteforening BK 229.0 229.0 Mesterskab
97426 Anders Persson Karsholte Skytteforening V2H1 256.0 256.0 Hovedskydning
97426 Anders Persson Karsholte Skytteforening V2H1 262.0 262.0 Mesterskab
72576 Sophia Stauning Karsholte Skytteforening U2H 265.0 265.0 Hovedskydning
72576 Sophia Stauning Karsholte Skytteforening U2H 252.0 252.0 Mesterskab
126970 Katrine Petersen Karsholte Skytteforening V2H2 232.0 232.0 Hovedskydning
126970 Katrine Petersen Karsholte Skytteforening V2H2 222.0 222.0 Mesterskab
104108 Robert Torpe Meulengracht Faxe Skytteforening V2H1 273.0 273.0 Hovedskydning
104108 Robert Torpe Meulengracht Faxe Skytteforening V2H1 272.0 272.0 Mesterskab
58045 Michael Brus Jensen Ringsted Skytteforening V1H2 271.0 271.0 Hovedskydning
58045 Michael Brus Jensen Ringsted Skytteforening V1H2 272.0 272.0 Mesterskab
92122 Karina Hvid Lund Ringsted Skytteforening V2H1 255.0 255.0 Hovedskydning
92122 Karina Hvid Lund Ringsted Skytteforening V2H1 245.0 245.0 Mesterskab
90778 Simon Jørgensen Ringsted Skytteforening U1H 262.0 262.0 Hovedskydning
90778 Simon Jørgensen Ringsted Skytteforening U1H 266.0 266.0 Mesterskab
126132 Hans Majlinder Ringsted Skytteforening V2H2 189.0 189.0 Hovedskydning
126132 Hans Majlinder Ringsted Skytteforening V2H2 218.0 218.0 Mesterskab
133026 Stig Nielsen Ringsted Skytteforening S2H2 241.0 241.0 Hovedskydning
133026 Stig Nielsen Ringsted Skytteforening S2H2 209.0 209.0 Mesterskab
125569 Lis Culmbach Jespersen Ringsted Skytteforening V2H2 254.0 254.0 Hovedskydning
125569 Lis Culmbach Jespersen Ringsted Skytteforening V2H2 259.0 259.0 Mesterskab
128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V1H4 235.0 235.0 Hovedskydning
128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V1H4 250.0 250.0 Mesterskab
60148 Kurt Themsen Ringsted Skytteforening S2H2 266.0 266.0 Hovedskydning
60148 Kurt Themsen Ringsted Skytteforening S2H2 269.0 269.0 Mesterskab
121819 Ahmed Mahmoud Ringsted Skytteforening V1H4 259.0 259.0 Hovedskydning
121819 Ahmed Mahmoud Ringsted Skytteforening V1H4 254.0 254.0 Mesterskab
69088 Niels Asp Nielsen Hvidovre Skyttekreds S2H2 190.0 190.0 Hovedskydning
123951 Martin Sturup Hvidovre Skyttekreds V2H2 221.0 221.0 Hovedskydning
127095 Jesper Rylland Hvidovre Skyttekreds V2H2 229.0 229.0 Hovedskydning
82346 Claus Vadum Hvidovre Skyttekreds S2H2 201.0 201.0 Hovedskydning
129149 Søren Krarup-Jensen Ringsted Skytteforening V2H2 202.0 202.0 Hovedskydning
129149 Søren Krarup-Jensen Ringsted Skytteforening V2H2 209.0 209.0 Mesterskab
89919 Carina Molsing Sørensen Ringsted Skytteforening V2H1 277.0 277.0 Hovedskydning
89919 Carina Molsing Sørensen Ringsted Skytteforening V2H1 277.0 277.0 Mesterskab
103840 Henrik Lerfeldt Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 273.0 273.0 Hovedskydning
103840 Henrik Lerfeldt Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 268.0 268.0 Mesterskab

Til toppen