| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/19 200/13 400/32
1 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 200/19 200/13 400/32
3 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/14 200/14 400/28
4 100217 Christoffer Tinggaard Nielsen Paarup Skytteforening 199/08 200/09 399/17
5 128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening 200/12 199/10 399/22
6 122828 Victor Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/13 199/09 399/22
7 128528 Emilie West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/06 199/05 398/11
8 112360 Kristian L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 198/11 199/11 397/22
9 122035 Viktor Kragh Sørensen Særslev Skytteforening 199/11 198/14 397/25
10 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 197/07 199/08 396/15
10 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 197/07 199/08 396/15
12 127956 Anne Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 200/13 196/07 396/20
13 128648 Matilde Bang Krogsbølle Skytteforening 195/03 197/07 392/10

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening 197/09 200/11 397/20
2 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/05 198/09 397/14
3 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 200/09 197/06 397/15
4 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 196/03 200/10 396/13
5 126382 Thor Hansen Otterup Skytteforening 197/05 198/06 395/11
6 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 192/04 198/10 390/14
7 117322 Lasse Gundersen Bogense Skytteforening 194/07 194/07 388/14
8 126483 Rikke Munksgaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 191/02 194/03 385/05
9 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 189/03 195/04 384/07
10 116302 Julie Grunddal Fahnø Nr. Esterbølle Skytteforening 186/03 197/05 383/08
11 124873 Mille Eriksen Nr. Esterbølle Skytteforening 189/02 187/03 376/05
12 116300 Marie Grunddal Fahnø Nr. Esterbølle Skytteforening 186/02 187/02 373/04

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 127966 Signe Kristensen Nr. Esterbølle Skytteforening 199/10 199/08 398/18
2 131461 Kasper Løvenholt Krogsbølle Skytteforening 192/01 195/04 387/05
3 123874 Casper Nielsen Tommerup Skytteforening 191/04 194/05 385/09
4 130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds 189/01 187/03 376/04
5 130933 Caroline Thomsen Bullerup Skyttekreds 186/01 189/04 375/05

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 132203 Maria Goltermann Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/10 194/05 393/15
2 132345 Gerda Ladekjær Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/04 196/04 392/08
3 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 192/04 199/06 391/10
4 132013 Victoria Hindse Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 192/04 196/07 388/11
5 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 191/04 192/00 383/04
6 131339 Casper Borum Andersen Bullerup Skyttekreds 191/03 189/03 380/06
7 131949 Lærke Holm Juhl Otterup Skytteforening 193/07 185/02 378/09
8 132347 Sofieamalie Madsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 186/00 189/04 375/04
9 132189 Jeppe Nielsen Bogense Skytteforening 182/04 187/01 369/05
10 132190 Rasmus Nielsen Bogense Skytteforening 184/02 180/03 364/05
11 132192 Oliver Lauridsen Bogense Skytteforening 176/00 181/01 357/01
12 132304 Sebastian Johannes Grundsted Krogsbølle Skytteforening 173/00 177/01 350/01

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening 200/08 200/10 400/18
2 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening 200/08 200/09 400/17
3 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/12 200/16 399/28
4 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 198/13 200/13 398/26
5 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 198/05 199/13 397/18

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 101907 Trine Røigaard Bullerup Skyttekreds 200/11 200/09 400/20
2 119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening 192/03 199/02 391/05
3 113871 Oliver Holm Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/03 194/04 389/07
4 97163 Hjalte Larsen Otterup Skytteforening 191/03 192/03 383/06
5 114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 185/04 193/05 378/09
6 126487 Maria Munksgaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 186/01 190/03 376/04
7 123872 Mikkel Forsman Tommerup Skytteforening 190/02 185/02 375/04
8 117284 Sara Kristoffersen Bogense Skytteforening 179/01 176/01 355/02

Riffel, 15m - Mesterskab VS1

1 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 196/07 193/05 389/12
2 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 190/02 190/04 380/06
3 52514 Pia Nielsen Vissenbjerg Skytteforening 187/05 190/01 377/06

Riffel, 15m - Mesterskab VS2

1 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 188/06 186/03 374/09

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 129390 Henrik Jensen Højby Skytteforening 199/07 200/11 399/18
2 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening 198/07 198/13 396/20
3 114487 Bent Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 198/10 198/05 396/15
4 112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 200/09 196/10 396/19
5 107892 Søren Peter Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening 196/06 195/05 391/11

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/06 193/05 390/11
2 50236 Hans Peter Rasmussen Krogsbølle Skytteforening 192/04 197/04 389/08
3 126565 Steen Lage Otterup Skytteforening 194/06 193/05 387/11

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ3

1 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening 192/05 195/07 387/12
2 136893 Søren Bang Krogsbølle Skytteforening 191/03 188/03 379/06
3 136893 Søren Bang Krogsbølle Skytteforening 191/03 188/03 379/06
4 124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening 189/04 189/02 378/06
5 97868 Kim Nielsen Vissenbjerg Skytteforening 183/01 181/01 364/02

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds 198/06 199/09 397/15
2 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/06 198/05 397/11
3 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 196/05 198/07 394/12
4 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/10 195/04 393/14
5 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/03 197/07 391/10
6 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening 195/06 196/04 391/10
7 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/07 194/07 390/14
8 49614 John Guld Særslev Skytteforening 194/05 195/04 389/09
9 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds 192/06 194/05 386/11
10 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening 193/01 193/04 386/05

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 48836 Mogens Larsen Herrested Skytteforening 195/06 196/07 391/13
2 50427 Kurt Christoffersen Nr. Esterbølle Skytteforening 196/07 193/07 389/14
3 123595 Laila Torpsgaard Bogense Skytteforening 190/04 198/09 388/13
4 52684 Tage Skovgaard Paarup Skytteforening 195/05 192/02 387/07
5 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/02 190/04 386/06

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 52566 Leif Nielsen Paarup Skytteforening 194/02 196/05 390/07
2 49613 John Vennerstrøm Nr. Esterbølle Skytteforening 190/04 192/05 382/09
3 45755 Kurt Pedersen Herrested Skytteforening 191/01 190/01 381/02
4 50446 Karsten Pedersen Bogense Skytteforening 188/03 192/08 380/11
5 45763 Karl Larsen Herrested Skytteforening 189/02 188/03 377/05
6 116779 Ove Pedersen Nr. Esterbølle Skytteforening 184/00 187/03 371/03
7 45792 Finn Clausen Herrested Skytteforening 186/04 178/01 364/05
8 120701 Jørgen Henning Olsen Tommerup Skytteforening 177/01 174/00 351/01

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 50452 Jytte Andersen Bogense Skytteforening 187/01 197/05 384/06
2 117283 Torsten Grønbech Bogense Skytteforening 186/01 190/01 376/02
3 123572 Arne Hansen Bogense Skytteforening 186/01 184/01 370/02
4 109471 Betina F. Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 179/02 178/00 357/02

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/19
1 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 200/19
3 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/14
4 122828 Victor Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/13
4 127956 Anne Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 200/13
6 128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening 200/12
7 122035 Viktor Kragh Sørensen Særslev Skytteforening 199/11
8 100217 Christoffer Tinggaard Nielsen Paarup Skytteforening 199/08
9 128528 Emilie West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/06
10 112360 Kristian L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 198/11
11 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 197/07
11 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 197/07
13 128648 Matilde Bang Krogsbølle Skytteforening 195/03

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 200/09
2 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/05
3 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening 197/09
4 126382 Thor Hansen Otterup Skytteforening 197/05
5 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 196/03
6 117322 Lasse Gundersen Bogense Skytteforening 194/07
7 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 192/04
8 126483 Rikke Munksgaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 191/02
9 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 189/03
10 124873 Mille Eriksen Nr. Esterbølle Skytteforening 189/02
11 116302 Julie Grunddal Fahnø Nr. Esterbølle Skytteforening 186/03
12 116300 Marie Grunddal Fahnø Nr. Esterbølle Skytteforening 186/02

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 127966 Signe Kristensen Nr. Esterbølle Skytteforening 199/10
2 131461 Kasper Løvenholt Krogsbølle Skytteforening 192/01
3 123874 Casper Nielsen Tommerup Skytteforening 191/04
4 130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds 189/01
5 130933 Caroline Thomsen Bullerup Skyttekreds 186/01

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 132203 Maria Goltermann Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/10
2 132345 Gerda Ladekjær Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/04
3 131949 Lærke Holm Juhl Otterup Skytteforening 193/07
4 132013 Victoria Hindse Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 192/04
4 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 192/04
6 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 191/04
7 131339 Casper Borum Andersen Bullerup Skyttekreds 191/03
8 132347 Sofieamalie Madsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 186/00
9 132190 Rasmus Nielsen Bogense Skytteforening 184/02
10 132189 Jeppe Nielsen Bogense Skytteforening 182/04
11 132192 Oliver Lauridsen Bogense Skytteforening 176/00
12 132304 Sebastian Johannes Grundsted Krogsbølle Skytteforening 173/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening 200/08
1 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening 200/08
3 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/12
4 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 198/13
5 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 198/05

Riffel, 15m - Klasse J2

1 101907 Trine Røigaard Bullerup Skyttekreds 200/11
2 113871 Oliver Holm Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/03
3 119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening 192/03
4 97163 Hjalte Larsen Otterup Skytteforening 191/03
5 123872 Mikkel Forsman Tommerup Skytteforening 190/02
6 126487 Maria Munksgaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 186/01
7 114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 185/04
8 117284 Sara Kristoffersen Bogense Skytteforening 179/01

Riffel, 15m - Klasse VS1

1 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 196/07
2 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 190/02
3 52514 Pia Nielsen Vissenbjerg Skytteforening 187/05

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 188/06

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 50324 Torben Christiansen Særslev Skytteforening 200/13
2 112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 200/09
3 129390 Henrik Jensen Højby Skytteforening 199/07
4 114487 Bent Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 198/10
5 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening 198/07
6 107892 Søren Peter Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening 196/06

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/06
2 126565 Steen Lage Otterup Skytteforening 194/06
3 50236 Hans Peter Rasmussen Krogsbølle Skytteforening 192/04

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening 192/05
2 136893 Søren Bang Krogsbølle Skytteforening 191/03
3 136893 Søren Bang Krogsbølle Skytteforening 191/03
4 124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening 189/04
5 97868 Kim Nielsen Vissenbjerg Skytteforening 183/01

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/06
2 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/10
3 50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds 198/06
4 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/07
5 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 196/05
6 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening 195/06
7 49614 John Guld Særslev Skytteforening 194/05
8 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/03
9 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening 193/01
10 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds 192/06

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 50427 Kurt Christoffersen Nr. Esterbølle Skytteforening 196/07
2 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/02
3 48836 Mogens Larsen Herrested Skytteforening 195/06
4 52684 Tage Skovgaard Paarup Skytteforening 195/05
5 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening 192/05
6 123595 Laila Torpsgaard Bogense Skytteforening 190/04
7 50333 Svend E. Christensen Bogense Skytteforening 190/02

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 52566 Leif Nielsen Paarup Skytteforening 194/02
2 45755 Kurt Pedersen Herrested Skytteforening 191/01
3 49613 John Vennerstrøm Nr. Esterbølle Skytteforening 190/04
4 45763 Karl Larsen Herrested Skytteforening 189/02
5 50446 Karsten Pedersen Bogense Skytteforening 188/03
6 50533 Bent Jacobsen Nr. Esterbølle Skytteforening 188/02
7 45792 Finn Clausen Herrested Skytteforening 186/04
8 116779 Ove Pedersen Nr. Esterbølle Skytteforening 184/00
9 120701 Jørgen Henning Olsen Tommerup Skytteforening 177/01

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 50452 Jytte Andersen Bogense Skytteforening 187/01
2 117283 Torsten Grønbech Bogense Skytteforening 186/01
2 123572 Arne Hansen Bogense Skytteforening 186/01
4 109471 Betina F. Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 179/02

Til toppen