| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Grovpistol cal. 32 - Klasse GP

1 87303 Alex Høj Skjern Skytteforening 71/32
2 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds 70/32
3 51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds 69/32
4 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening 69/32
5 36252 Richard Davis Lind Skytteforening 69/30
6 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening 68/29
7 68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug 67/31
8 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug 67/31
9 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening 67/31
10 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening 67/30
11 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening 67/29
12 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 66/31
13 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening 66/30
14 56361 Kent Vincent Andersen Holmegaard Skytteforening 66/30
15 35750 Bjarne Kyed Vejle Skytteforening 66/30
16 92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug 65/30
17 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening 64/29
18 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening 64/29
19 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening 64/29
20 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening 64/29
21 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening 64/29
22 59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening 63/29
23 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds 63/29
24 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening 63/28
25 55982 Jens Peter Jensen Holmegaard Skytteforening 63/28
26 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening 62/28
27 81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening 62/26
28 101744 Nofil Nawaz Mulkana RI 98 Skytteforening 61/28
29 70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug 60/27
30 68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 59/26
31 34941 Laurits Herløv Vejle Skytteforening 59/23
32 48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 58/28
33 90306 Annette Winther Amager Team Target 58/25
34 47330 Anne Sofie Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening 56/26
35 68657 Niels Dalhoff Andersen Karlslunde Skytteforening 56/26
36 32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling 56/25
37 110156 Benny Kjeld Bille Nielsen Amager Team Target 56/24
38 77018 Jens Liebst Andersen Skytteforeningen Af 1949 56/24
39 35317 Søren Madsen Vejle Skytteforening 56/23
40 129448 Kitty Holm Obel RI 98 Skytteforening 55/26
41 121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949 55/25
42 68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening 55/25
43 47752 Michael Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 55/25
44 126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening 55/23
45 69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening 54/23
46 37911 Henrik Johansen Skjern Skytteforening 54/21
47 55952 Karina Molich Korsør Skytteforening 53/23
48 44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening 53/22
49 124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening 53/21
50 20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening 51/23
51 44812 Hanne Kathrine Petersen Rudkøbing Skyttekreds 51/23
52 60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening 50/23
53 59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening 50/21
54 103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening 50/20
55 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening 48/20
56 81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening 47/22
57 122578 Bjarne W A Obel RI 98 Skytteforening 47/20
58 76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening 47/19
59 52144 Kenneth Nielsen Bullerup Skyttekreds 45/16
60 72165 Thomas Kempe Vissenbjerg Skytteforening 44/15
61 54957 Carsten F. Petersen Holmegaard Skytteforening 43/18
62 102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening 42/16
63 44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds 41/17
64 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening 39/19
65 52072 Benny Jensen Dalum Skytteforening 39/15
66 20707 Christen Christensen Ølsted Skytteforening 37/15
67 133690 Micki Bang Jensen Knabstrup Skytteforening 36/14
68 125902 Nancy Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 35/17
69 122680 Ulla Larsen Bullerup Skyttekreds 30/13
70 118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening 30/12
71 99386 Claus Ole Rasmussen Rudkøbing Skyttekreds 26/12
72 Holmegaard Skytteforening 24/08

Til toppen