| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening 197/06 200/09 397/15

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 131490 Melanie Elbæk Lund Nielsen Alslev Skytteforening 176/02 154/01 330/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 110320 Heidi Henningsen Helle Skytteforening 199/04 199/04 398/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 119770 Lisbeth Sjørup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 183/00 191/04 374/00

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 200/09
2 112897 Simon Jæger Gørding-Vejrup Skyttekreds 200/08
3 125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening 199/04
4 125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening 197/06
5 112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening 196/03

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening 199/04
2 115100 Mathias Wobeser Nielsen Helle Skytteforening 198/03
2 128644 Malthe Kristensen Helle Skytteforening 198/03
4 127463 Julius S. Jensen Ølgod Skytteforening 197/02
5 123138 Perle Mikkelsen Ølgod Skytteforening 196/06
6 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 196/04
7 128115 Lykke Nielsen Ølgod Skytteforening 196/03
8 123470 Alexander Agerbæk Alslev Skytteforening 195/03
9 122150 Tobias Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening 194/05
10 131081 Mathilda L. Evald Ribe Skyttekreds 193/02
11 124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds 191/01
12 127988 Kasper Linding Gørding-Vejrup Skyttekreds 174/01

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 130929 Caroline Maj Ehmsen Gårde Idræts- og Skytteforening 194/02
2 126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds 192/03
3 123139 Patrick Mikkelsen Ølgod Skytteforening 192/01
4 128401 Alberth Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening 190/03
5 122141 Natasja Buhl Muusmann Alslev Skytteforening 188/04
6 131030 Julia Toft Sillasen Gørding-Vejrup Skyttekreds 188/01
7 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 188/00
8 130899 Esben Larsen Ølgod Skytteforening 187/01
9 119465 Christian Offersgaard Hansen Alslev Skytteforening 185/00
10 119466 Line Feldt Wolf Alslev Skytteforening 179/01
11 131490 Melanie Elbæk Lund Nielsen Alslev Skytteforening 176/02
12 130335 Toki Malund Houtevelts Alslev Skytteforening 174/00
13 130994 Mads Gjøl Christensen Ølgod Skytteforening 172/00
14 130898 Magnus Harslev Ølgod Skytteforening 163/00
15 130320 Nicklas Helle Iversen Alslev Skytteforening 161/00
16 130331 Tora Malund Houtevelts Alslev Skytteforening 159/00
16 131491 Niels Theilmann Østergaard Alslev Skytteforening 159/00
18 131489 Johanne Theilemann Østergaard Alslev Skytteforening 153/00
18 126784 Kristoffer Kiesbye Gade Alslev Skytteforening 153/00
20 130930 Anders Bjerre Ehmsen Gårde Idræts- og Skytteforening 151/00
21 130321 Nicklas Wedtfald Irgens Alslev Skytteforening 135/00
22 130385 Simone Tvingsholm Rasmussen Alslev Skytteforening 112/00

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 199/10
2 104858 Esben Damkjær Sørensen Gørding-Vejrup Skyttekreds 196/04

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 113058 Vivian Staal Ølgod Skytteforening 199/08
2 116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening 198/05
2 131083 Mathias Morgenstern Ribe Skyttekreds 198/05
4 117070 Signe Wobeser Nielsen Helle Skytteforening 198/03
5 118626 Sascha Kampmann Ølgod Skytteforening 197/05
6 98104 Sofus Løbner Gørding-Vejrup Skyttekreds 195/01

Luftriffel, 15m - Klasse US1

1 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 198/04
2 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 198/03
3 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 195/03
4 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening 194/02

Luftriffel, 15m - Klasse US2

1 85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds 184/02
2 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 183/03
3 98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds 174/01

Luftriffel, 15m - Klasse UÅ1

1 39806 Katrine Q Bondesen Bramming Skytteforening 199/11
2 38516 Carina Damkier Søndergaard Helle Skytteforening 199/05
3 97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds 198/04

Luftriffel, 15m - Klasse VS1

1 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening 200/05

Luftriffel, 15m - Klasse VS2

1 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening 189/05
2 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 185/01

Luftriffel, 15m - Klasse VS3

1 39476 Bent Christensen Varde Skytteforening 173/01
2 126607 Chris Brinch Østergaard Esbjerg Skyttekreds 135/00

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ1

1 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening 200/07
1 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 200/07
3 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds 199/07
4 110320 Heidi Henningsen Helle Skytteforening 199/04
5 39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 198/05
5 41245 Charlotte Dahl Esbjerg Skyttekreds 198/05
7 40207 Ida Søby Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 198/03
8 127255 Elise Saxild Kristensen Helle Skytteforening 197/02
9 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 195/03
10 39983 Verner Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 193/03

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ2

1 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 200/04
2 92672 Lonnie Hirtz Nielsen Ølgod Skytteforening 199/09
3 91970 Thomas Schack Ribe Skyttekreds 198/07
4 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening 198/03
5 104419 Per Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 196/05
6 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 195/04
6 39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds 195/04
8 92839 Kasper Ladegaard Nielsen Ølgod Skytteforening 186/03
9 119770 Lisbeth Sjørup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 183/00

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds 199/08
2 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Marineforenings Skyttelav 197/04
3 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 197/03
4 39057 Werner Kjeldsen Varde Skytteforening 196/06

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 105152 Hans Chr. Schmidt Alslev Skytteforening 195/03
2 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds 195/01
3 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds 194/05
4 101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds 192/04
5 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 191/04
6 39413 Ejlif Christensen Alslev Skytteforening 189/03
7 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds 189/00
8 39278 Kurt Olsen Tistrup Skytteforening 188/03
8 39200 Mogens Callesen Varde Skytteforening 188/03
10 104815 Niels Peder Bech Jensen Alslev Skytteforening 187/02
11 59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds 187/00
12 122218 Flemming S. Burkarl Alslev Skytteforening 185/01
13 125561 Frede Jørgensen Brørup Skyttekreds 185/00

Til toppen