15m Pistolturnering DGI Sydvest. 2.omgang (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
113422 Helge Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening V1H2 268.0 268.0 Hovedskydning
130610 Martin Jensen Gårde Idræts- og Skytteforening V2H2 250.0 250.0 Hovedskydning
127427 Johnny Obbekjer Outrup Skytteforening V2H2 254.0 254.0 Hovedskydning
127427 Johnny Obbekjer Outrup Skytteforening V2H2 219.0 219.0 Mesterskab
85067 Karin Christensen Sdr. Omme Skytteforening V1H2 251.0 251.0 Hovedskydning
97436 Jonas Ellegaard Jakobsen Gårde Idræts- og Skytteforening JUN 268.0 268.0 Hovedskydning
38591 Kenth Andersen Outrup Skytteforening V2H2 257.0 257.0 Hovedskydning
38591 Kenth Andersen Outrup Skytteforening V2H2 253.0 253.0 Mesterskab
98595 Rasmus Haue Heesgaard Sdr. Omme Skytteforening V1H3 261.0 261.0 Hovedskydning
130469 Michael Madsen Outrup Skytteforening V1H4 244.0 244.0 Hovedskydning
130469 Michael Madsen Outrup Skytteforening V1H4 241.0 241.0 Mesterskab
38618 Holger Østergaard Outrup Skytteforening S2H2 233.0 233.0 Hovedskydning
38618 Holger Østergaard Outrup Skytteforening S2H2 221.0 221.0 Mesterskab
40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds V2H1 274.0 274.0 Hovedskydning
39404 Eva E. Christensen Varde Skytteforening V2H2 230.0 230.0 Hovedskydning
39501 Allan E. Christensen Varde Skytteforening U2H 241.0 241.0 Hovedskydning
132156 Per Fjord Carlsen Varde Skytteforening V2H1 254.0 254.0 Hovedskydning
33974 Jens Peter Bindesbøll Sdr. Omme Skytteforening V1H1 255.0 255.0 Hovedskydning
129371 Flemming Christian Nielsen Grindsted Pistolklub V2H1 253.0 253.0 Hovedskydning
115659 Lasse Fyhn Brørup Skyttekreds V2H2 240.0 240.0 Hovedskydning
127470 Torben Brandt Pedersen Varde Skytteforening V1H4 231.0 231.0 Hovedskydning
39067 Troels Christensen Varde Skytteforening V1H3 247.0 247.0 Hovedskydning
130928 Oliver Keller Gårde Idræts- og Skytteforening BK 247.0 247.0 Hovedskydning
121323 Thomas Jessen Helle Skytteforening V1H2 261.0 261.0 Hovedskydning
33961 Lars Bindesbøll Sdr. Omme Skytteforening V1H1 279.0 279.0 Hovedskydning
39048 Bjarne Fahnøe Helle Skytteforening V1H1 274.0 274.0 Hovedskydning
103870 Leo Larsen Grindsted Pistolklub S2H2 259.0 259.0 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds V2H1 276.0 276.0 Hovedskydning
88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds V2H1 261.0 261.0 Hovedskydning
132651 Lærke Bertelsen Ribe Skyttekreds V2H2 195.0 195.0 Hovedskydning
103871 Jørgen Pedersen Grindsted Pistolklub V1H2 246.0 246.0 Hovedskydning
41496 Troels Jensen Brørup Skyttekreds V2H1 239.0 239.0 Hovedskydning
33998 Allan Gejl Sdr. Omme Skytteforening V1H1 279.0 279.0 Hovedskydning
38223 Martin Svendsen Gårde Idræts- og Skytteforening V1H3 260.0 260.0 Hovedskydning
S2H1 248.0 248.0 Hovedskydning

Til toppen