U-7 Drenge (2011) - 5 Mands | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: Fjord Cup 2018
Stævneansvarlige
Jacob Levin Nielsen Tlf: 28865799

Bemærkninger

Komplet kampprogram -

U-7 Drenge (2011) - 5 Mands

Kampnr. Dato/tid Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
19-05-18 09:30 Pulje 1 BSV af 2016 - 1 - Ålholm IF - 1 - Bane 1 1 - 0
19-05-18 09:30 Pulje 3 Ålholm IF - 2 - Roskilde KFUM - Bane 2 0 - 0
19-05-18 09:30 Pulje 5 Lynge-Uggeløse - Jægerspris IK - Bane 3 1 - 1
19-05-18 09:42 Pulje 5 BSV af 2016 - 4 - Ringsted IF - 1 - Bane 3 0 - 5
19-05-18 09:42 Pulje 3 Ringsted IF - 3 - Allerød FK - 3 - Bane 2 1 - 0
19-05-18 09:42 Pulje 1 Allerød FK - 1 - Frederikssund FB - B - Bane 1 0 - 0
19-05-18 09:54 Pulje 2 Allerød FK - 2 - Humlebæk Boldklub - Bane 1 2 - 0
19-05-18 09:54 Pulje 4 Dalby Idrætsforening af 1901 - BSV af 2016 - 3 - Bane 2 0 - 5
19-05-18 09:54 Pulje 6 BSV af 2016 - 5 - Ringsted IF - 2 - Bane 3 0 - 3
19-05-18 10:06 Pulje 6 Stenløse BK - Frederikssund FB - D - Bane 3 4 - 1
19-05-18 10:06 Pulje 4 Ålholm IF - 3 - Slangerup OIF - Bane 2 2 - 0
19-05-18 10:06 Pulje 2 BSV af 2016 - 2 - Frederiksværk FK - Bane 1 1 - 0
19-05-18 10:18 Pulje 1 Ålholm IF - 1 - Allerød FK - 1 - Bane 1 1 - 1
19-05-18 10:18 Pulje 3 Roskilde KFUM - Ringsted IF - 3 - Bane 2 0 - 3
19-05-18 10:18 Pulje 5 Jægerspris IK - BSV af 2016 - 4 - Bane 3 2 - 0
19-05-18 10:30 Pulje 5 Ringsted IF - 1 - Lynge-Uggeløse - Bane 3 2 - 1
19-05-18 10:30 Pulje 3 Allerød FK - 3 - Ålholm IF - 2 - Bane 2 1 - 0
19-05-18 10:30 Pulje 1 Frederikssund FB - B - BSV af 2016 - 1 - Bane 1 1 - 0
19-05-18 10:42 Pulje 2 Humlebæk Boldklub - BSV af 2016 - 2 - Bane 1 0 - 1
19-05-18 10:42 Pulje 4 BSV af 2016 - 3 - Ålholm IF - 3 - Bane 2 2 - 0
19-05-18 10:42 Pulje 6 Ringsted IF - 2 - Stenløse BK - Bane 3 2 - 2
19-05-18 10:54 Pulje 6 Frederikssund FB - D - BSV af 2016 - 5 - Bane 3 3 - 0
19-05-18 10:54 Pulje 4 Slangerup OIF - Dalby Idrætsforening af 1901 - Bane 2 3 - 2
19-05-18 10:54 Pulje 2 Frederiksværk FK - Allerød FK - 2 - Bane 1 1 - 1
19-05-18 11:06 Pulje 1 Allerød FK - 1 - BSV af 2016 - 1 - Bane 1 2 - 0
19-05-18 11:06 Pulje 3 Ringsted IF - 3 - Ålholm IF - 2 - Bane 2 3 - 0
19-05-18 11:06 Pulje 5 BSV af 2016 - 4 - Lynge-Uggeløse - Bane 3 0 - 5
19-05-18 11:18 Pulje 5 Jægerspris IK - Ringsted IF - 1 - Bane 3 1 - 2
19-05-18 11:18 Pulje 3 Roskilde KFUM - Allerød FK - 3 - Bane 2 3 - 1
19-05-18 11:18 Pulje 1 Ålholm IF - 1 - Frederikssund FB - B - Bane 1 0 - 1
19-05-18 11:30 Pulje 2 BSV af 2016 - 2 - Allerød FK - 2 - Bane 1 1 - 0
19-05-18 11:30 Pulje 4 Ålholm IF - 3 - Dalby Idrætsforening af 1901 - Bane 2 3 - 0
19-05-18 11:30 Pulje 6 Stenløse BK - BSV af 2016 - 5 - Bane 3 3 - 2
19-05-18 11:42 Pulje 6 Ringsted IF - 2 - Frederikssund FB - D - Bane 3 2 - 1
19-05-18 11:42 Pulje 4 BSV af 2016 - 3 - Slangerup OIF - Bane 2 3 - 0
19-05-18 11:42 Pulje 2 Humlebæk Boldklub - Frederiksværk FK - Bane 1 0 - 2
19-05-18 12:10 Pulje A1 Frederikssund FB - B - Frederiksværk FK - Bane 1 2 - 2
19-05-18 12:10 Pulje B1 BSV af 2016 - 1 - Humlebæk Boldklub - Bane 2 3 - 0
19-05-18 12:22 Pulje B2 Ålholm IF - 1 - Allerød FK - 2 - Bane 2 0 - 0
19-05-18 12:22 Pulje A2 Allerød FK - 1 - BSV af 2016 - 2 - Bane 1 0 - 1
19-05-18 12:34 Pulje A3 BSV af 2016 - 3 - Lynge-Uggeløse - Bane 1 1 - 2
19-05-18 12:34 Pulje B3 Slangerup OIF - BSV af 2016 - 4 - Bane 2 3 - 0
19-05-18 12:46 Pulje A4 Ålholm IF - 3 - Ringsted IF - 1 - Bane 1 2 - 1
19-05-18 12:46 Pulje B4 Dalby Idrætsforening af 1901 - Jægerspris IK - Bane 2 0 - 2
19-05-18 12:58 Pulje B1 Humlebæk Boldklub - Allerød FK - 3 - Bane 2 0 - 5
19-05-18 12:58 Pulje A1 Frederiksværk FK - Ringsted IF - 3 - Bane 1 0 - 3
19-05-18 13:10 Pulje A2 BSV af 2016 - 2 - Roskilde KFUM - Bane 1
19-05-18 13:10 Pulje B2 Allerød FK - 2 - Ålholm IF - 2 - Bane 2 0 - 2
19-05-18 13:22 Pulje B3 BSV af 2016 - 4 - Frederikssund FB - D - Bane 2 0 - 3
19-05-18 13:22 Pulje A3 Lynge-Uggeløse - Stenløse BK - Bane 1
19-05-18 13:34 Pulje A4 Ringsted IF - 1 - Ringsted IF - 2 - Bane 1
19-05-18 13:34 Pulje B4 Jægerspris IK - BSV af 2016 - 5 - Bane 2
19-05-18 13:46 Pulje B1 BSV af 2016 - 1 - Allerød FK - 3 - Bane 2
19-05-18 13:46 Pulje A1 Frederikssund FB - B - Ringsted IF - 3 - Bane 1
19-05-18 13:58 Pulje A2 Allerød FK - 1 - Roskilde KFUM - Bane 1
19-05-18 13:58 Pulje B2 Ålholm IF - 1 - Ålholm IF - 2 - Bane 2
19-05-18 14:10 Pulje B3 Slangerup OIF - Frederikssund FB - D - Bane 2
19-05-18 14:10 Pulje A3 BSV af 2016 - 3 - Stenløse BK - Bane 1
19-05-18 14:22 Pulje A4 Ålholm IF - 3 - Ringsted IF - 2 - Bane 1
19-05-18 14:22 Pulje B4 Dalby Idrætsforening af 1901 - BSV af 2016 - 5 - Bane 2
19-05-18 14:40 A Finaler Nr. 1 fra Pulje 1 - Nr. 1 fra Pulje 4 (Semifinale 1) - Bane 1
19-05-18 14:40 B Finaler Nr. 1 fra Pulje 5 - Nr. 1 fra Pulje 8 (Semifinale 1) - Bane 2
19-05-18 14:52 B Finaler Nr. 1 fra Pulje 6 - Nr. 1 fra Pulje 7 (Semifinale 2) - Bane 2
19-05-18 14:52 A Finaler Nr. 1 fra Pulje 2 - Nr. 1 fra Pulje 3 (Semifinale 2) - Bane 1
19-05-18 15:04 A Finaler Taber af Semifinale 1 - Taber af Semifinale 2 (Bronze) - Bane 1
19-05-18 15:04 B Finaler Taber af Semifinale 1 - Taber af Semifinale 2 (Bronze) - Bane 2
19-05-18 15:16 B Finaler Vinder af Semifinale 1 - Vinder af Semifinale 2 (Finale) - Bane 2
19-05-18 15:16 A Finaler Vinder af Semifinale 1 - Vinder af Semifinale 2 (Finale) - Bane 1

Til toppen