Divisionsskydning runde 3 - hjemmebane (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 198.000 198.000 Mesterskab
57425 Dennis Frederiksen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
57303 Gert Enemark Højby Skytteforening, Sjælland SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
119003 Kim Christensen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
80735 Vivi Nielsen Svinninge Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
57469 Kaj Egebro Jensen Svinninge Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
57698 Torben B Nielsen Svinninge Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
117645 Jacob Bjerre Cordtz Gundsølille Sg&if BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
128031 Tom Schjødt Jensen Gundsølille Sg&if BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
130777 Elena Bro-Jørgensen Gundsølille Sg&if BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
127221 Silje Bjerre Cordtz Gundsølille Sg&if BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
60617 Jens Kristian Andreasen Gundsølille Sg&if VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
122692 Sidsel Bjerre Andersen Gundsølille Sg&if VÅ2 200.000 200.000 Hovedskydning
131024 Mia Nordstrøm Gundsølille Sg&if VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
113446 Morten Rasmussen Gundsølille Sg&if VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
130776 Julie Vinge Gundsølille Sg&if BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
131375 Marcel André Müller Kiczalo Gundsølille Sg&if BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
130774 Asger Larsen Kürstein Gundsølille Sg&if BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
117799 Alfred Borch-Jensen Gundsølille Sg&if BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if VS2 188.000 188.000 Hovedskydning
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if VS3 180.000 180.000 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if VS3 177.000 177.000 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if VS1 181.000 181.000 Hovedskydning
122743 Jakob Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 191.000 191.000 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening UÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
68224 Nicolai Espersen Ballerup Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
35970 Diana Henriksen Ballerup Skytteforening US1 198.000 198.000 Hovedskydning
90190 Mikkel Adam Warrer Ballerup Skytteforening US2 195.000 195.000 Hovedskydning
35978 Claus Sindberg Ballerup Skytteforening US1 195.000 195.000 Hovedskydning
84218 Jacob Warrer Ballerup Skytteforening VS2 200.000 200.000 Hovedskydning
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
82311 Joakim Dahl-Nielsen Ballerup Skytteforening UÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 200.000 200.000 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ1 191.000 191.000 Hovedskydning
77609 Helle Lundgreen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 198.000 198.000 Mesterskab
60116 Nicolai Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 192.000 192.000 Hovedskydning
69333 Susanne Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 176.000 176.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 182.000 182.000 Hovedskydning
58809 Hanne Hesselberg Korsør Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
58926 Mie Findsen Vestergaard Korsør Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
111622 Andreas Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
110303 Markus Bech Nykøbing Sj. Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
56834 Lone Kristiansen Ringsted Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
117097 Erik Larsen Reerslev Skytteforening SE2 183.000 183.000 Hovedskydning
56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening VS1 194.000 194.000 Hovedskydning
88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
116461 Mikael Dahl Reerslev Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
122511 Laura Pedersen Greve Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
124639 Sarah Ebbensgaard Grunstrup Greve Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
131033 Frida Rasmussen Greve Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
118082 Simon Buhl Ziska Greve Skytteforening BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening UÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 182.000 182.000 Hovedskydning
123836 Malthe Ribergaard Blak Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 177.000 177.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening US2 164.000 164.000 Hovedskydning
70084 Henrik D. S. Holme Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 179.000 179.000 Hovedskydning
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 194.000 194.000 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening US2 194.000 194.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 194.000 194.000 Hovedskydning
110092 Janne Bagge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening US1 193.000 193.000 Hovedskydning
69329 Søren Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ2 198.000 198.000 Hovedskydning
129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
122703 Freja Bech Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
128949 Jason Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
122410 Anita Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ2 198.000 198.000 Hovedskydning
57310 Thomas Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
57593 Claus Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
58105 Niels Olsen Tuse Skytteforening SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
101459 Mikkel Larsen Tuse Skytteforening US2 189.000 189.000 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
110396 Frida Vangsgaard Tuse Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Tuse Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening VS1 191.000 191.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 185.000 185.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening VS2 189.000 189.000 Hovedskydning
131026 Noah Hindgavl Harboe Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening VS2 187.000 187.000 Hovedskydning
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE2 183.000 183.000 Hovedskydning
114140 Rolf Dejløw Ringsted Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
60087 Steen Hansen Ringsted Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
126615 Louise Jørgensen Ringsted Skytteforening VÅ2 200.000 200.000 Hovedskydning
132812 Linda Jansson Ringsted Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning

Til toppen