Divisionsskydning Pistol 15m 4. runde (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
63419 Steen Pico Nielsen Hillerød Skytteforening S2H1 270.0 270.0 Hovedskydning
63546 Kaare O. Nielsen Hillerød Skytteforening V2H1 254.0 254.0 Hovedskydning
64322 Dennis Sten Bagge Hillerød Skytteforening V2H1 278.0 278.0 Hovedskydning
97037 Poul Christiansen Hillerød Skytteforening V2H1 280.0 280.0 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening S2H1 269.0 269.0 Hovedskydning
66034 Preben Christensen Hørsholm Pistolforening S2H1 252.0 252.0 Hovedskydning
66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening V1H2 271.0 271.0 Hovedskydning
116074 Erik Thørup Hørsholm Pistolforening V2H1 278.0 278.0 Hovedskydning
61851 Lars Grønlund Ottesen Farum Skytteforening V1H3 264.0 264.0 Hovedskydning
62815 Aleksander Olinger Farum Skytteforening S2H1 279.0 279.0 Hovedskydning
62729 Peter Holde Hansen Farum Skytteforening V2H1 238.0 238.0 Hovedskydning
62739 Michael Mosbæk Witte Farum Skytteforening V2H2 251.0 251.0 Hovedskydning
117925 Kim Stæhr Hillerød Skytteforening V2H1 278.0 278.0 Hovedskydning
111223 Michael Bodenhoff Hillerød Skytteforening V2H1 264.0 264.0 Hovedskydning
62091 Dorthe Overgaard Hillerød Skytteforening V2H2 243.0 243.0 Hovedskydning
63427 Shila Pico Petersen Hillerød Skytteforening V2H1 275.0 275.0 Hovedskydning
63336 Gert Roland Havstreym Farum Skytteforening V2H1 270.0 270.0 Hovedskydning
62763 Jens Christiansen Farum Skytteforening V2H1 271.0 271.0 Hovedskydning
81166 Henning Kamp Farum Skytteforening S2H2 241.0 241.0 Hovedskydning
90024 Renè Krog Farum Skytteforening V2H1 271.0 271.0 Hovedskydning
71207 Erkki Søndergaard Skyttelauget Kgs. Lyngby V2H1 270.0 270.0 Hovedskydning
128011 Chris Jørgensen Skyttelauget Kgs. Lyngby V2H1 255.0 255.0 Hovedskydning
121421 Carl Nielsen Skyttelauget Kgs. Lyngby S2H1 269.0 269.0 Hovedskydning
61720 Jens Hartwig Skyttelauget Kgs. Lyngby V1H1 267.0 267.0 Hovedskydning
65060 Per C. Madsen Ramløse I.f. V1H2 255.0 255.0 Hovedskydning
62420 Carsten Bech-Jensen Ramløse I.f. V1H2 269.0 269.0 Hovedskydning
126182 Anders Nichum Ramløse I.f. V1H4 246.0 246.0 Hovedskydning
91950 Mogens Bering Larsen Ramløse I.f. S2H1 269.0 269.0 Hovedskydning
62156 Svend Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 S2H2 213.0 213.0 Hovedskydning
62137 Aage S. Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 S2H2 237.0 237.0 Hovedskydning
62242 Magnus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 S2H1 268.0 268.0 Hovedskydning
62355 Harry Stefansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 S2H2 231.0 231.0 Hovedskydning
66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening S2H1 255.0 255.0 Hovedskydning
124490 Thomas Thomsen Skytteforeningen Krudttønden V2H2 261.0 261.0 Hovedskydning
125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening V2H1 261.0 261.0 Hovedskydning
66135 Niels Kjær Hørsholm Pistolforening S2H1 281.0 281.0 Hovedskydning
110393 Johan Mastrell Hørsholm Pistolforening V2H1 253.0 253.0 Hovedskydning
129926 Maiken Heje Nielsen Hillerød Skytteforening V2H1 245.0 245.0 Hovedskydning
129925 Christina Lund Hillerød Skytteforening V2H1 242.0 242.0 Hovedskydning
87732 Thomas Dyregaard Hillerød Skytteforening V1H1 261.0 261.0 Hovedskydning
62487 Rasmus Jørgensen Hillerød Skytteforening V2H2 258.0 258.0 Hovedskydning
62731 Peter Larsen Værløse Skytteforening S2H1 234.0 234.0 Hovedskydning
131244 Peter Andersen Værløse Skytteforening S2H2 266.0 266.0 Hovedskydning
132496 Kim Brøndmark Værløse Skytteforening V2H2 215.0 215.0 Hovedskydning
121994 Claus Hagen Nielsen Værløse Skytteforening V1H3 265.0 265.0 Hovedskydning
110298 Lars Bilø Hillerød Skytteforening V2H1 268.0 268.0 Hovedskydning
127348 Lars Hedegaard Larsen Hillerød Skytteforening V2H1 272.0 272.0 Hovedskydning
122823 Signe Glejborg Nielsen Hillerød Skytteforening U2H 264.0 264.0 Hovedskydning
128901 Sisse Sofie M. Mark Hillerød Skytteforening U2H 271.0 271.0 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening S2H2 195.0 195.0 Hovedskydning
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening S2H2 227.0 227.0 Hovedskydning
61921 Bo Jacobsen Stenløse Skytteforening V1H3 254.0 254.0 Hovedskydning
68254 Henrik Furdal Stenløse Skytteforening V1H4 229.0 229.0 Hovedskydning
114010 Torben Espø IF Skjold Skævinge V1H3 254.0 254.0 Hovedskydning
116184 Jonas Bach Meldgaard IF Skjold Skævinge V1H4 175.0 175.0 Hovedskydning
116182 Sabrina Bach Meldgaard IF Skjold Skævinge V2H2 250.0 250.0 Hovedskydning
109606 Steffen Balslev IF Skjold Skævinge V1H4 231.0 231.0 Hovedskydning
65433 Peter Englev Espergærde Skytteforening S2H2 257.0 257.0 Hovedskydning
81776 Søren Kornerup Espergærde Skytteforening V1H3 253.0 253.0 Hovedskydning
125021 Kasper Leth Jensen Espergærde Skytteforening V1H3 236.0 236.0 Hovedskydning
130903 Michael Rune Dannemann Espergærde Skytteforening V1H4 214.0 214.0 Hovedskydning
81420 Michael Petersen Skyttelauget Kgs. Lyngby V1H3 260.0 260.0 Hovedskydning
66353 David Krobæk Grainger Skyttelauget Kgs. Lyngby V2H1 272.0 272.0 Hovedskydning
129003 Martin Westh Petersen Skyttelauget Kgs. Lyngby V2H2 265.0 265.0 Hovedskydning
109969 Ejvind Sørensen Blovstrød Pistolskytteforening S2H1 263.0 263.0 Hovedskydning
68117 John Ottosen Blovstrød Pistolskytteforening S2H2 203.0 203.0 Hovedskydning
63291 Palle Milton Jensen Blovstrød Pistolskytteforening S2H2 218.0 218.0 Hovedskydning
71270 Thomas Hintz Blovstrød Pistolskytteforening V2H2 241.0 241.0 Hovedskydning
64570 Toke Kjeldsen Søborg SG&I V1H4 235.0 235.0 Hovedskydning
64496 Hans-Henrik Ellekær Søborg SG&I V1H2 252.0 252.0 Hovedskydning
129558 Katrine Bjørnelund Skyttelauget Kgs. Lyngby JUN 214.0 214.0 Hovedskydning
129007 Sara Marthedal Jørgensen Skyttelauget Kgs. Lyngby U2H 220.0 220.0 Hovedskydning
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby U2H 211.0 211.0 Hovedskydning
117311 Povl Martens Skyttelauget Kgs. Lyngby V2H2 221.0 221.0 Hovedskydning
95813 Leif Rasmussen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. V1H2 260.0 260.0 Hovedskydning
128164 Morten Lensvold Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. V2H2 271.0 271.0 Hovedskydning
130021 Anders Peter Egeskov Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. V2H2 277.0 277.0 Hovedskydning
127757 Thomas Kliem Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. V2H2 250.0 250.0 Hovedskydning
83700 Jeorgos Trihaas Hillerød Skytteforening V2H2 237.0 237.0 Hovedskydning
129026 Steen Winkler-Christensen Hillerød Skytteforening S2H2 221.0 221.0 Hovedskydning
80646 Peter Vester-Fabrin Hillerød Skytteforening V2H2 274.0 274.0 Hovedskydning
83286 Ole Collin Rasmussen Hillerød Skytteforening S2H1 263.0 263.0 Hovedskydning
118546 Josva Søjbjerg Ølstykke Skytteforening V2H2 256.0 256.0 Hovedskydning
118551 Torben Busgaard Ølstykke Skytteforening V2H2 225.0 225.0 Hovedskydning
128518 Leif Rene Gandløse Ølstykke Skytteforening V2H2 215.0 215.0 Hovedskydning
127147 Casper Sommer Skyttelauget Kgs. Lyngby V1H3 267.0 267.0 Hovedskydning
129560 Claus Bjørnelund Skyttelauget Kgs. Lyngby V1H4 258.0 258.0 Hovedskydning
129559 Thomas Bro Falkenberg Skyttelauget Kgs. Lyngby JUN 261.0 261.0 Hovedskydning
63094 Ethan A. N. Ingholt Skyttelauget Kgs. Lyngby V1H4 238.0 238.0 Hovedskydning
123555 Jesper Munch Ølstykke Skytteforening V2H2 244.0 244.0 Hovedskydning

Til toppen